খুড়াই লাহে লাহে অধিক জোৰেৰে মোৰ স্তন দুটা পিটিকিবলৈ ধৰিলে :: Assamese New Sex Story

খুউব সম্ভৱত: তেতিয়া মোৰ বয়স ১৩ বছৰ । নতুনকৈ গাভৰু হৈছো । আমি তেতিয়া গাৱঁৰ ঘৰত থাকোঁ । ঘৰত সেইদিনা অকলে আছিলো । মাহঁত কৰবালৈ গৈছিল । আমাৰ গাৱঁৰ মইনা খুড়া দেউতাক বিচাৰি আহিল । মইনা খুড়াই আমাক বৰ মৰম কৰিছিল । সেইদিনাও খুড়া অহাৰ লগে লগে মাতি আনি ভিতৰত বহিবলৈ দিলো । দেউতাৰ কথা সোধাত কলো- : ঘৰত মই অকলেহে আছো । মা- দেউতা ফুৰিবলৈ গৈছে । মইনা খুড়াই প্ৰায়েই আমাৰ বাবে টফি আদি লৈ আহে আৰু আমি বৰ হেঁপাহেৰে লওঁ । সেইদিনাও মইনা খুড়াই মোক মাতি কলে- : এইয়া টফি ল । মই ওচৰ চাপি য়োৱাৰ লগে লগে মইনা খুড়াই মোৰ হাতত ধৰি কলে- : বহচোন । মইয়ো একো নাভাবি মইনা খুড়াৰ ওচৰতে বহিলো । খুড়াই মোক টানি আনি কোঁচত বহুৱাই ললে । আগতেও মইনা খুড়াৰ কোলাত এনেদৰে বহোঁ যদিও গাভৰু হোৱাৰ পাছত কোনোদিন বহা নাই । হঠাতে মোৰ মইনা খুড়াৰ আচৰণ অলপ বেলেগ যেন অনুভৱ হ’ল । এখন হাতেৰে মোক সাৱটি ধৰি আনখন হাতেৰে মোৰ সৰু কমলাৰ সমান স্তন দুটা মোহাৰিবলৈ ধৰিলে । মই গাটো লৰচৰ কৰি হাতখন আতৰাই দিবলৈ চেষ্টা কৰিলো । মইনা খুড়াই বৰ মৰমেৰে কলে : টুকু, কাইলৈ তোৰ বাবে ডাঙৰ চকলেট এটা লৈ আহিম । -মই চকলেট খাই ভালপাওঁ বুলি খুড়াই জানে । মই একো নামাতি বহি থাকিলো । খুড়াই লাহে লাহে অধিক জোৰেৰে মোৰ স্তন দুটা পিটিকিবলৈ ধৰিলে । মোৰ গাটোও কিবা গৰম গৰম লাগিবলৈ ধৰিলে । এইবাৰ খুড়াই এখন হাত লাহেকৈ মোৰ ফ্ৰকটো দাঙি পেন্টিটোৰ ভিতৰলৈ ভৰাই দিলে । তেতিয়া মোৰ যোনিত দুই এডাল চুলি গজিবলৈ আৰম্ভ কৰিছিলহে । মইনা খুড়াই হাতেৰে মোৰ মিহি মিহি যোনিৰ চুলি কেইডাল টানিবলৈ ধৰিলে । মোৰ গাটো আৰু বেছি গৰম গৰম লাগিবলৈ ধৰিলে । এইবাৰ খুড়াই আঙুলি এটাৰে মোৰ যোনিৰ মাজৰ অংশ ঘঁহিবলৈ ধৰিলে । অলপ সময়ৰ পাছত মোৰ যোনিৰ ভিতৰৰ পৰা কিবা পিছল ৰসৰ দৰে কিবা এটা ওলাই আহিল । খুড়াই আঙুলিটো লাহেকৈ ঠেলি মোৰ যোনিৰ ভিতৰলৈ ভৰাই ওলোৱা-সোমোৱা কৰিবলৈ ধৰিলে । এইবাৰ খুড়াই মোৰ হাত এখন টানি খুড়াৰ লুঙিৰ ভিতৰলৈ নি খুড়াৰ লিঙ্গটোত ধৰাই দিলে । মই সৰু লৰাৰ লিঙ্গহে দেখা পাইছিলো, খুড়াৰ লিঙ্গটো ধৰি মই আচৰিত হৈ গলো । বাপৰে ইমান ডাঙৰ আৰু ইমান কঠিন ! মই আজিলৈকে আন কাৰো ইমান ডাঙৰ লিঙ্গ পোৱা নাই । খুড়াই হাতেৰে মোৰ হাতখন লিঙ্গটোত ধৰাই অগা-পিছা কৰাই দিবলৈ ধৰিলে । কলে- : টুকু, এনেকৈ কৰি থাকচোন । তোক ঢেৰ টফি আনি দিম । ময়ো জোৰে জোৰে খুড়াৰ লিঙ্গটো অগা-পিছা কৰি থাকিলো । খুড়াইও হাতৰ আঙুলিটো প্ৰায় গোটেইটোৱেই মোৰ যোনিৰ ভিতৰলৈ ভৰাই ওলোৱা-সোমোৱা কৰি থাকিল । আনখন হাতেৰে মোৰ স্তন দুটা বৰ জোৰকৈ পিটিকি থাকিল । অলপ সময়ৰ পাছত মোৰ যোনিৰ ভিতৰৰ পৰা জোৰেৰে গৰম গৰম পানীৰ নিচিনা কিবা ওলাই আহিল আৰু গাটো বৰ ভাগৰুৱা যেন লাগি গল । ঠিক একে সময়তে খুড়াৰ লিঙ্গটোৰ মূখেৰেও ফিচকাৰীৰ দৰে বগা বগা ক্ৰিমৰ দৰে বস্তু এটা ওলাই আহি মোৰ ফ্ৰকটোত পৰিলহি । খুড়াই লুঙী খনেৰে সেইবোৰ চফা কৰি দি মোক লাহেকৈ দাঙি চোফাখনত বহুৱাই দিলে । খুড়াই কলে : :মই যাওঁ, কাইলৈ তোৰ বাবে চকলেট লৈ আহিম । এইবোৰ কথা কাৰোবাৰ আগত কলে কিন্তু চকলেট নাপাবি । মই চকলেট নোপোৱাৰ ভয়ত কথাবোৰ কাকো নকলো । ৰাতি শোৱাৰ সময়ত মোৰ স্তন দুটা আৰু যোনিখন বৰকৈ বিষাইছিল ।

(Visited 53 times, 3 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *