ডাঙৰ ভিনদেউৰ লগত অবৈধ মিলন – New Assamese Sex

– থ: ভিনিয়েৰৰ লগত কৰিলে একো নহয়।

-নাই ভিনদৌ, নেপায় নহয়, ডাঙৰ বাই গম পালে বেয়া কথা হব।

-বায়েৰে গম নেপায় নহয়, এদিন কৰিলে একো নহয় থ।

সেই বুলি কৈয়ে ভিনিয়েকে দিপালীক সাৱটি ধৰিলে। তাইৰো মন নথকা নহয়। তাইৰ মানুহটো মানে প্ৰাঞ্জলৰ লিঙ্গডাল বৰ ডাঙৰ নহয়, সেয়ে তাইৰ ডাঙৰ লিঙ্গ এডালৰ লগত কৰি চাবলৈ মাজে মাজে বৰ মন গৈ থাকে। ভিনিয়েকৰ লিঙ্গডাল এবাৰ গা ধুই থাকোতে তাই লুকাই চুৰকৈ দেখি থৈছে। মস্ত কলা মলা লিঙ্গ ডাল। তাইৰ ভিনিয়েকে গা ধুই থাকোতে মনে মনে দেখা লিঙ্গ ডাল মনত পৰি গল। তাইৰ গোপন ইচ্ছাটো সাৰ পাই উঠিল। তাই ভিনিয়েকক বাধা নিদিলে। ভিনিয়েকে তাইক আপত্তি নকৰা দেখি জোৰেৰে তাইক সাৱটি ধৰি লাহে লাহে হাতখন পিঠিত মোহাৰিবলৈ ধৰিলে। তাইৰ গাটো গৰম গৰম লাগিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে। তায়ো ভিনিয়েকক জোৰেৰে সাৱট মাৰি ধৰিলে। লাহে লাহে ভিনিয়েকে তাইৰ মেক্সিটো ডাঙি পিঠিটো হাতেৰে মোহাৰিবলৈ আৰম্ভ কৰি দিলে। খালী পিঠিটোত হাতৰ পৰশ পাই তাই কব নোৱাৰা হৈ যোৱা যেন লাগিবলৈ ধৰিলে। তাই ভিনিয়েকৰ ধূতিখনৰ গাঠিটো খুলি পেলালে। ভিনিয়েকে তলত একো পিন্ধি থকা নাছিল। মস্ত কলা লিঙ্গডাল টনটনীয়া হৈ ওলাই পৰিল। তাইৰ মনে মনে ভয় লাগি গল। তাইৰ গিৰিয়েক প্ৰাঞ্জলৰ লিঙ্গটোৰ তুলনাত ভিনিয়েকৰ লিঙ্গডাল দুগুণ মান ডাঙৰ হব। প্ৰাঞ্জলৰ লগত ব্লু –ফিল্ম চাওঁতে দেখা মস্ত নিগ্ৰো লিঙ্গ কেইডাল দেখি তাই কল্পনা কৰি আঙুলি মাৰিলেও ইমান মস্ত লিঙ্গ ডাল চকুৰ আগতে দেখি তাইৰ জীৱ উৰি গল। তাই মুঠি মাৰি ভিনিয়েকৰ লিঙ্গডাল ধৰি চালে, যেনে তেনেহে তাই এখন হাতেৰে লিঙ্গটো ধৰিব পাৰিছে। দীঘলটো জুখি চাই তাইৰ আৰু ভয় লাগি গল। তাইৰ হাতেৰে ডেৰ বেগেত মান দীঘল হব। ভিনিয়েকে তাইৰ মেক্সিটো খুলি পেলালে। তাইয়ো তলত একো পিন্ধি থকা নাছিল। ভিনিয়েকে তাইৰ যোনিৰ বালত মস্ত লিঙ্গডাল ঘঁহিবলৈ ধৰিলে। এখন হাতেৰে তাইৰ স্তন এটা পিটিকিবলৈ আৰম্ভ কৰি দিলে আৰু মুখেৰে এটা স্তন চুপিবলৈ ধৰিলে, তাই পুৰা গৰম হৈ গল। ভিনিয়েকে দেৰি নকৰি তাইক বিচনাখনত বহুৱাই ভৰি দুটা মেলি ললে। মস্ত কলা লিঙ্গটোৰ আগটো যোনিৰ মুখত লগাই জোৰত হেচা এটা মাৰি লিঙ্গটো এবেগেত মান দিপালীৰ যোনিত ভৰাই দিলে। তাই আই ঔ ভিনদৌ মৰিলো ঔ, মোৰ সেই খন ফাটিলে ঐ, ওলিয়াই দিয়ক ঐ বুলি চিঞৰিবলৈ ধৰিলে। ভিনিয়েকে তাইৰ চিঞৰলৈ মন নিদি লিঙ্গটো অকণমান ওলিয়াই আকৌ ঠেলা এটা মাৰি দিলে। এনেকৈ দুবাৰমান কৰাৰ পিছতে দিপালীৰ বিষটো নোহোৱা হৈ ভাল লাগিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে। তাইয়ো ভিনিয়েকক যোনিখন অগা পিছা কৰি দি মজা লবলৈ ধৰিলে।
ভিনদৌ আৰু খৰকে কৰক , বৰ মজা লাগিছে। আজিহে চুদা যেন লাগিছে। প্ৰাঞ্জলৰ ডাল ভৰালে খজুৱতিয়েই নমৰে। কৰক ঔ , আজি হেপাহ পলুৱাই দিয়ক ঔ।
ভিনিয়েকে দিপালীক পাঁচ মিনিটমান বিচনাত বহুৱাই চুদাৰ পাছত, এইবাৰ আঠুকঢ়াই লৈ আগফালে হাওঁলাই ললে, তাই পতাপত পকৰটো ভিনিয়েকৰ ফালে দি যোনিখন ফাক কৰি দিলে, ভিনিয়েকে প্ৰকাণ্ড লিঙ্গডাল পিছফালৰ পৰা তাইৰ যোনিত লগাই হেছা মাৰি দিলে, তাইৰ যোনিখন ৰসেৰে চপচপীয়া হৈ আছিল, অকণমান হেছি দিওঁতেই ফচককৈ লিঙ্গডাল আধাতকৈ বেছি সোমাই গল। আৰু অলপ হেচি ভিনিয়েকে গোটেই লিঙ্গডাল গুৰিলৈকে দিপালীৰ যোনিখনত ভৰাই দিলে। তাইৰ পেটৰ ভিতৰলৈকে মস্ত লাঠী এডাল ভৰাই দিয়াৰ নিচিনা লাগিল। ভিনিয়েকে লিঙ্গডাল ওলোৱা-সোমোৱা কৰিবলৈ ধৰিলে, অলপমান কৰাৰ পাছতে তাইৰ বুচৰ পৰা ফচক ফচক কৈ শব্দ কৰিবলৈ ধৰিলে। সমানে সমানে ভিনিয়েকে তাইৰ গখীৰ দুটা টিপি টিপি ৰঙা কৰি দিছে।
ভিনিয়েকে তাইৰ বুচত লিঙ্গটোৰে খুন্দা মৰাৰ লগে লগে দিপালীয়েও টিকাটো পিছুৱাই দিবলৈ ধৰিলে, আধাঘণ্টামানতে দুইটাৰ চুদনৰ পাক উঠিবলৈ ধৰিলে,
ভিনদৌ আজি শেষ নকৰিব অ, আৰু জোৰত কৰক , জোৰত কৰক অ, বৰ ভাল লাগিছে অ, খৰকে কৰক.. বুলি তাই চিঞৰি থাকিল।
ভিনিয়েকেও সমানে সমানে টিকা চলাই দিপালীৰ যোনিত মস্ত লিঙ্গডাল গুৰিলৈকে ভৰাই ভৰাই ওলোৱা সোমোৱা কৰিবলৈ ধৰিলে।
ভিনদৌ খৰকে কৰক..আৰু খৰকে কৰক ও ও ও জোৰত মাৰক জোৰত এখুন্দা মাৰক ওওও খৰকে খৰকে ভৰাই দিয়ক ঔ বুলি তাই খৰক খৰকৈ যোনিখল অগা-পিছা কৰিবলৈ ধৰিলে। ভিনিয়েকে তাইৰ শেষ হবৰ হৈছে বুলি গম পাই খৰ খৰকৈ চুদিবলৈ ধৰিলৈ, তাই ও আ ও আহ কৰি থাকিবলৈ ধৰিলে,

দুই মিনিটমান খৰকৈ চুদি চুদি দিপালীৰ বুচৰ পৰা চিৰিক চিৰিককৈ পানী বাহিৰ হৈ গল, সমানে সমানে ভিনিয়েকেও বিৰাট জোৰত খুন্দা দুটামান মাৰি তাইৰ বুচতে মালপানী এৰি দিলে। দিপালীৰ গৰম গৰম পানী এগাল বুচৰ ভিতৰলে সোমাই যোৱাৰ নিচিনা লাগিল। তাই ভাগৰত লেবেজান হৈ বিচনাত পৰি দিলে, ভিনিয়েকো ভাগৰুৱা হৈ তাইৰ কাষতে শুই পৰিল। ভিনিয়েকে তাইৰ নাঙঠ দেহাটো নিজৰ নাঙঠ গাটো লিপিট খুৱাই গাৰ জোৰেৰে সাৱটি ধৰি সাৰ সুৰ নোহোৱাকৈ বিচনাত পৰি থাকিল।

(Visited 260 times, 16 visits today)

4 thoughts on “ডাঙৰ ভিনদেউৰ লগত অবৈধ মিলন – New Assamese Sex

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *