দুজনেই একে লগে মাল পানী এৰিলো আৰু চোদা চুদি শেষ কৰিলো :: Assamese New Sex Story

যি সকলে গাওত বাস কৰে তেওলোকৰ বাবে মৰাপাট খেতি, চোদা চুদি কৰাৰ বাবে এখন নিৰাপদ ঠাই ৷ ৰিমা তেতিয়া ৮ম শ্রেনীত পড়ি আছিল আৰু মই দশম শ্রেনীত। ৰিমা মোৰ কাজিন। আমি দুযো দুযোজনকে ভাল পাইছিলো। কিতাপ অনাৰ চলেৰে মই প্ৰায়ে তাইৰ কাষত গৈছিলো।কিবা পঢাৰ কথা নজনাৰ বাহানা উলিৱাই তাইও আহিছিল মোৰ কাষত । চান্স পালেই দুয়ো দুয়োজনকে সাবতি ধৰিছিলো আৰু চুমা খাইছিলো। স্কুলতো একে লগেই অহা যোৱা কৰিছিলো। তাই সকলো সময়তে চুদা চুদি কৰিবলৈ ৰাজি আছিল। কিন্তু ঠাই পোৱা নাছিলো চোদাচুদি কৰাৰ কাৰনে। এনেকৈ থাকোতে থাকোতে মৰাপাট খেতিৰ সময় আহিল , পথাৰত মৰাপাটৰ গজা আৰাম্ভ হল। লাহে লাহে মৰাপাট বোৰ ডাঙৰ হবলৈ ধৰিলে। তাৰপিছত এদিন স্কুলৰ পৰা উভতাৰ পথত ৰিমাই মোক কলে ‘দেখিছা কিমান নীৰব নির্জন ঠাই ,কোনো মানুহ নাই আমি দুযো অকলে ৷’ মই ভাবিলো, কথা টো ঠিকেই টো। মই তাইক কলো ‘বলা যাও?’ তাই কলে ‘কত’? মই কলো ‘মৰাপাট খেতিত’। তাই কলে ‘কিয়’? মই কলো ‘চোদাচুদি কৰিবলৈ’। তাই কলে ‘যা দুষ্ট,লাজ নালাগে এই বোৰ কব’ ! মই চাৰিও ফালে চাই দেখিলো আশে পাশে কোনো নাই। ৰিমাক টানি মৰাপাটৰ খেতিৰ মাজতলৈ লৈ গেলো। ৰিমাযো বেশী জোৰ নকৰিলে । ৰিমাক টানি মৰাপাটৰ খেতিৰ মাজৰ নিৰাপদ ঠাইলৈ লৈ আহিলো । কিছু মৰাপাট ভাঙি সুন্দৰ বিছনা এখন বানালো । আৰু দুযোজনে বহি ৰিমাক মোৰ বুকুত সাবতি ধৰিলো। তাই মোক চুমা খাব ধৰিলে। ইতিমধ্যে তাইৰ সকলো কাপোৰ ভেদ কৰি মোৰ হাত তাইৰ স্তনৰ কাষত গুছি গৈছিল । মইও ৰিমাক সাবতি ধৰি চুমা খালো ৷মই চেক্সৰ কিতাপত পঢিছিলো যে ছোৱালি বোৰৰ বুচত (যোনী = বুছ) হাতৰে লাহে লাহে লাৰি দিলে সোনকালে সেক্স উঠে। সেয়ে এইবাৰ চেলুৱাৰৰ গাঠি টো খুলি ঢিলা কৰি হাত খন বুছ খনৰ ওপৰত নিলো। ৰিমাক সাবতি ধৰি ওঠত চুমা খাব ধৰিলো , তাইৰ বুছৰ উপৰত হাতেৰে লাহে লাৰি দিলো। তাই ক্রমশ গৰম হৈ উঠিল। এখন হাতেৰে তাইৰ গাৰ ওপৰৰ সকলো কাপোৰ টানি খুলি পেলালো। তাইও মোক অলপ সাহায্য কৰিলে কাপোৰ খোলাত। কাপোৰ খুলি মই অবাক হৈ গলো ,সৰু সৰু স্তন দুটা টাইত হৈ আছে। ধুনীয়া লাগিছে ৰিমাক। মই লাহে লাহে কৰি সৰু স্তনৰ টো মুখত লাগাই চুহিব ধৰিলো। তাই পাগলেৰ দৰে হৈ গল। মই আঙ্গুলিৰে বুচৰ উপৰত লাৰিয়েই আছিলো। ৰিমাই এইবাৰ অস্থিৰ হৈ কলে ‘ওহ সোন তুমি মোক কিয ইমান সুখ দিছা, মই অজান সুখৰ সাগৰত ভাহি ফুৰিচো’। এইবাৰ ৰিমাই নিজেৰ পেন্ট টো নিজেই খুলি ফেলালে। ওহ সোন এইবাৰ মোৰ বুছ খন চুদি ফালি দিয়া, মই আৰু থাকিব নোৱাৰা হৈছো। মই তাইৰ কোনেও নোচোদা কোমল বুছ দেখি আৰু অস্থিৰ হৈ গলো। তেতিয়া তাইৰ বুছত সৰু সৰু বাল গজিছে মাত্ৰ। মই কলো ‘ইমান সৰু বুছত মোৰ লিঙ্গ ভৰাব পাৰিবা জানো’? ৰিমাই কলে ‘নোৱাৰিম কিয়?এদিন তো ভৰাবই লাগিব’ এই বুলি কৈ তাই চিত হৈ শুই দুই ভৰি মেলি দিলে। মই দুই ভৰি দুয়োফালে ভাল দৰে ধৰিলো কিন্তু বুছ খন ফাঁক হোৱা নাই। এই বাৰ মুখৰ পৰা ঠুহ লৈ মোৰ লিঙ্গ আৰু তাইৰ বুছৰ মুখত লাগাই ললো। এই বাৰ তাইৰ কোমল বুছ খনৰ মুখত মোৰ লিঙ্গ টো লগাই দিলো আৰু সুমাবৰ চেষ্টা কৰিলো কিন্তু নুসুমালে । আকৌ এবাৰ অলপ ঠুহ লাগাই ললো। এইবাৰ কিছু সময় পিছত এক ইঞ্চি তাইৰ বুচত সুমাই দিলো । তাই জপিৱাই উঠিল ওমা ওমা কৰি। মই তাইৰ মুখ খন চেপি ধৰি বুকুৰ মাজত সাবতি ধৰি ৰাখিলো, বাহিৰত শব্দ গলে সমস্যা হৈ যাব। এইবাৰ তাইক আকৌ শুৱাই দিলো আৰু লাহে লাহে গোতেই লিঙ্গটো বুছত সুমাব ধৰিলো। তাই দাঁত চেপি ধৰি আছে, ভয়তে চিঞৰা নাই। এইবাৰ গোটেই লিঙ্গ টো বুচত সুমাই গল। মই ঠাপিৱাব ধৰিলো, তাই মাজা লৈ থাকিল । ‘ওঃ আঃ ইস ওঃ ওঃ মা বিষাইছে , ওহ আৰু অলপ জোৰে হেচপ দিয়ানা’। মই যিমানে জোৰে ঠাপিৱাও তাই সিমানেই মাজা পাই কিবা কিবি কৈ থাকে। ইযাৰ মাজতেই তাইৰ বুচৰ পৰা অলপ তেজ বাহিৰ হৈছে, যি মোৰ লিঙ্গটোত লাগি আহিছে। তাই কেৱল শব্দ কৰিছে ‘আঃ ইসঃ মা ও এ্যা এ্যা ইসও মা’। মইও জীৱনত ৰিমাকেই প্রথম বাৰ চুদিছো, সেয়ে মোৰ অনুভুতি টোও অন্য ধৰনৰ হৈছে। ৰিমাই, ‘ফাটাই দিয়া মোৰ বুছ খন, সুখ আৰু অলপ সুখ, ওঃ আঃ ইস, চোদা চুদিতে ইমান সুখ, তুমি মোক কেতিয়া বিয়া কৰি নির্ভয়ে চুদিবা অ, এ্যা ইস ওঃ এ্যা’ এইবোৰ কৈ আছে। দুজনেই একে লগে মাল পানী এৰিলো আৰু চোদা চুদি শেষ কৰিলো। এই বয়সৰ ছোৱালীও ইমান সেক্সি হব পাৰে বুলি মই ভাবিবই পৰা নাছিলো। কিছু দিন চোদাচুদি কৰাৰ পিচত তাইৰ পেটত সন্তান হল, বাধ্যহৈ ইয়াৰ দায় মই লব লগা হল !!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *