বন্য আনন্দ Part 2 ( University r sirr logot sudasudi ) :: Assamese New Sex Story

আবেলি ৪টা বজাত তুলিকা মোৰ কোঠালৈ আহিল৷ মোক কলে; তুমি ৰেডী হৈছানে? একো টেনচন নলবা৷ আজি ৰাতিতো এনজয় কৰা৷ এক ৰাতিৰহে কথা৷ দিল্লী যোৱাতো ডাঙৰ কথা নহয়৷ এখন ইউনিভাৰ্চিটিক ৰিপ্ৰেজেন্ট কৰাতোহে ডাঙৰ কথা আৰু চিধা আঙুলিৰে ঘি নোলালে কেতিয়াবা আঙুলি বেকা কৰিবই লাগিব৷ দেখিছাতো আমাৰ গোটেইকিজনী ছোৱালীয়েই ভাল নাচে৷ কম্পিটিচন বহুত হাই লেভেলৰ৷ তুমি ফ্ৰেশ হৈ লোৱা, আমি ৫টা বজাত যাম৷ মই ৱাৰ্ডেনক জনাই থৈছো৷ তুলিকা মোৰ কোঠাৰ পৰা গলগৈ৷ ময়ো নিজকে সজাই পৰাই লোৱাত লাগিলো৷ অলপ লাইট মেক-আপ কৰিলো৷ আৰু নিজকে ৰাতিৰ অভিসাৰৰ বাবে সাজু কৰিলো৷ যোনিখন চাফা কৰিলো৷ এটা স্লিভলেছ কুৰ্তা পিন্ধিবলৈ ঠিক কৰিলো৷ সচাকৈয়ে যেন মোক চেক্সী হেন লাগে৷ আজি মোৰ যেন অগ্নি পৰীক্ষাহে হব৷ সন্ধিয়া ৫ মান বজাত তুলিকা আৰু মই হোস্টেলৰ পৰা ওলাই আহিলো৷ মই এযোৰ স্লিভলেছ কুৰ্তা আৰু পায়জামা পিন্ধি নিজকে চেক্সী কৰি সাজি কাছি আহিছিলো৷ বুকু খন মোৰ দুৰু দুৰু কপিছিল৷ ইউনিভাৰ্চিটিৰ সন্মুখৰ পৰা আমি চহৰৰ ফালে গলো৷ প্ৰায় ২০ মিনিটৰ পাছত এখন ঠাইত নামিলো৷ তুলিকাই চাৰৰ লগত মিলি সব পৰিকল্পনা কৰি থোৱাৰ মতেই বৰা চাৰ তাত ৰখি আছিল তেওঁৰ ৱাগনাৰ খন লৈ৷ তাই মোক চাৰৰ গাড়ীত তুলি দিলে৷ “ৱিথ বেষ্ট অৱ লাক৷” মই গাড়ীত উঠি চাৰৰ কাষৰ চিটত বহি ললো৷ চাৰৰ পিন্ধনত এটা টি-ছাৰ্ট আৰু জিনচ৷ চকুত এযোৰ ডাঠ চশমা৷ সদায় থকাৰ দৰেই এখন গহীন মুখ৷ কোনো ভাৱ-শ্লেষ বিহীন এখন মুখ৷ তেওঁ মোৰ মুখৰ ফালেও ভালকৈ এবাৰ চোৱা নাই৷ যন্ত্ৰৱত গাড়ীত মোক উঠাই লৈছে আৰু সন্মুখৰ ফালে চাই ধীৰ গতিৰে গাড়ী চলাইছে৷” হে ভগৱান৷ আজি লৈকে এষাৰো কথা পাতি নোপোৱা মানুহ এজনৰ লগত মই গাড়ীত উঠি গৈ আছো৷ তেওঁ মোক লৈ যাব কোনোবা অজ্ঞাত স্থানলৈ৷ লৈ যাব কোনোবা হোটেল বা ৰিজৰ্টলৈ৷ মোৰ দেহতো উপভোগ কৰিব এক ৰাতি৷ বিনিময়ত মোক বাচনি কৰিব দিল্লী লৈ বুলি ওলোৱা বিশ্ববিদ্যালয়ৰ দলত৷ জীবনৰ কি যে বেপাৰ৷ বেপাৰেই নহয় জানো? চাৰৰ মুখত এষাৰো মাত নাছিল৷ তেওঁ যেনেদৰে উঠাই একান্ত ভাৱে গৈ আছে, সেয়া দেখি লাহে লাহে মোৰ খঙ এটাও উঠি আহিছিল৷ এবাৰ ভাবিছিলো মই গাড়ী ৰখাই নামি যাও নেকি৷ কি দৰকাৰ ইমান আন-ৰোমান্টিক মানুহ এটাৰ লগত এক ৰাতি কটাবলৈ৷ কিন্তূ পিচমুহুৰ্ততে আকৌ এটা নতুন যৌন সোৱাদৰ আছ্ছাদনত মনতো নাচি উঠিছিল৷ ভাবিছিলো এনে গহীন গম্ভীৰ মানুহ বোৰে কেনেদৰে বাৰূ যৌন সম্ভোগ কৰে? কেৰাহিকে দুই এবাৰ চাৰৰ মুখৰ ফালে চাইছিলো৷ কল্পনা কৰিছিলো; তেওঁৰ শৰীৰতো৷ মোৰ দেহতো পিষ্ঠ কৰি কেনেকে সম্ভোগ কৰিব বাৰূ৷ কথা বোৰ ভাৱি থাকোঁতে মোৰ এটা মৃদু উত্তেজনা হৈ উঠিছিল৷ যোনিৰ পৰা পানী ওলাই পেন্টিতো ভিজি গৈছিল৷ ভৰি দুখন চেপা মাৰি মই বহি গৈ আছো৷ গাড়ী মহানগৰৰ পৰিসীমাৰ বাআহিৰলৈ ওলাই গৈছিল৷ ধীৰ গতিত৷ চাৰে সন্মুখৰ ফালে চাই একান্ত মনে গাড়ী চলাই গৈ আছিল৷ ভাৱ-শ্লেষ বিহীন এখন মুখ৷ আকাশৰ পৰা ধৰালৈ সন্ধিয়া নামি আহিছিল৷ আমি চহৰৰ পৰা দুৰ হৈ গৈ আছো৷ প্ৰায় এক ঘন্টা মান যোৱাৰ পাছত চাৰে এখন ৰিজৰ্ট’ৰ চৌহদত গাড়ী খন ৰখাই পাৰ্ক কৰিলে৷মোক নামিবলৈ ইংগিত দি তেওঁ গাড়ীৰ পৰা নামিলে৷ হাতত এটা সৰু বেগ৷ খুব সম্ভৱ লেপটপ বেগ৷ ময়ো গাড়ীৰ পৰা নামি চাৰক অনুসৰন কৰি ৰিজৰ্ট খনৰ ভিতৰলৈ সুমাই গলো৷ তেওঁ ৰিচেপচনত লাহে কৈ কিবা এটা কলে৷ লগে লগে এটা চাবি উলিয়াই চাৰৰ হাতত দিলে৷ ৰিচেপচন কাউন্টাৰত বহি থকা লৰাটোৱে মোৰ ফালে এক অদ্ভুত ধৰণেৰে চাইছিলে৷চাৰে এটা ৰূমৰ দুৱাৰ খন খুলি ভিতৰ সোমাল৷ পিচে পিচে মইও সোমালো৷ ওপৰে ওপৰে চকু ফুৰাই ৰূমটো চাওতেই গম পাইছিলো এটা বিলাসী কোঠা৷ ঠিক ৰূম নহয় যেন এটা চুইট হে৷ মই ৰূমটোভালকৈ চকু ফুৰাই চাবলৈকে নাপালো৷ ৰূমত সুমাইছোহে মাথো, চাৰে বেগতো বিচনা খনত থৈ দুৱাৰ খন লক কৰি দিলে৷ মই তলকিবই নোৱাৰিলো, একে পাকতে ঘুৰি মোৰ দুই হাতৰ মণিবন্ধনত খামুচি ধৰি চাৰে মোক দেৱাল খনত ভেজা দি ধৰিলে৷ চাৰৰ অতৰ্কিত আক্ৰমণত মই ভয় খাই গৈছিলো৷ মোৰ পিঠি খন দেৱাল খনত ভেজা দিয়াই চাৰে তেওঁৰ ওঠ খন মোৰ ওঠত কঠিন ভাৱে গুজি দিলে৷ তেখেতৰ সবল সুঠাম দেহতোৰে মোক সাৱতি ধৰি ঠিয়ৈ ঠিয়ৈ ওঠত চুমা খাবলৈ ধৰিলে৷ মইয়ো উপায়ান্তৰ হৈ তেওঁৰ চুমাত সহযোগ কৰিলো৷ মই ভবাই নাছিলো যে চাৰ কিমান উত্তাৱল হৈ আছিল৷ শান্ত সমাহিত মানুহজন হঠাত উগ্ৰ হৈ গৈছিল৷ মোৰ জিভা খন চুহিছিল৷ ওঠ দুখন কামোৰি ধৰিছিল৷ নিজৰ জিভা মোৰ মুখত সুমুৱাই দিছিল৷ টান কৈ মোক সাৱতি লৈছিল৷ মোৰ পিয়াহ দুটা তেওঁৰ বুকুৰ হেচাত চেপেটা হৈ গৈছিল৷ ৫ মিনিট মান মোৰ ওঠ জিভা চুহি কামোৰি চুমা খাই তেওঁ অলপ শান্ত হল৷ মোৰ চকুত চকু থৈ প্ৰথম বাৰৰ বাবে মুখেৰে মাতিলে; “তোমাক দেখাৰ পৰা, যোৱা এক সপ্তাহ ধৰি মই ৰাতি ভাল কৈ শুব পৰা নাই৷ আজি গোটেই ৰাতি মই তোমাকো শুবলৈ নিদিও৷” চাৰৰ হেপাহ পলোৱা নাছিল৷ তেওঁ আকৌ মোৰ ওঠ দুখন তেওঁৰ ওঠৰ মাজত সুমুৱাই ললে৷ আকৌ চুহিবলৈ ধৰিলে৷ মোক দুই হাতেৰে সাৱতি ধৰি আছিল৷ এক দুই মিনিট মানৰ পাছত মোৰ ককালত সাৱতি ধৰি থকা হাত দুখন নমাই মোৰ তপিনাৰ ওপৰত হাত ফুৰবলৈ ধৰিলে৷ লাহে লাহে ওথন তপিনা দুটা মৃদু হেচ দি তেওঁৰ গাৰ ফালে টানি ললে৷ মই অলপ অলপ গম পাইছিলো৷ চাৰৰ লিংগটো তেওঁৰ জিনচ পেন্টৰ তলত স্ফীত হৈ মোৰ নাভিৰ তলত, তলপেটত হেচ খাই গৈছিল৷ চাৰে হাতৰ আঙুলি কাপোৰৰ ওপৰতেই মোৰ তপিনাৰ মাজৰ ফাক তোত সুমুৱাই দিছিল৷ ময়ো বুজিছিলো৷ মানুহ জনে সচাকৈয়ে আজি ৰাতি চাগে মোক শুবলৈ নিদিব৷ অলপ সময় তেনেদৰে চুমা খাই সাৱতি থকাৰ পাছত চাৰে মোক এৰি দিলে৷ কিন্তূ কি আচৰিত৷ মই ভবাই নাছিলো৷ তেওঁ আঠু কাঢ়ি মোৰ সন্মুখত বহি দিলে৷ হাত দুখন মোৰ কুৰ্তাৰ তলত ভৰাই চুড়িদাৰ পেন্টৰ গাঠিতো খুলি পেলালে৷ পেন্টতো খহি পৰিল৷ চাৰ ৰখি নাথাকিল৷ একটান মাৰি মোৰ সৰু পেন্টিতো টানি আঠুলৈকে নমাই দিলে৷ মোৰ উদং কেশ বিহীন মঙহাল মাখন যেন যোনিখন চাৰৰ মুখৰ আগত ওলাই পৰিল৷ মোৰ কুৰ্তাতো ওপৰলৈ সামান্য ডাঙি চাৰে কেই চেকেন্ড মান যোনিখন চাই থাকিল৷ বিজল হৈ উঠিছিল যোনিখন৷ চাৰে আৰু অলপো পলম নকৰি মোৰ যোনিখনত ওঠ গুজি দিলে৷ ময়ো ভৰি দুখন অকণমান বহলাই মেলি যিমান পাৰি তেখেতৰ মুখ খন সুমুৱাই লোৱাত সুবিধা কৰি দিলো৷ চাৰে এইবাৰ তেওঁৰ ওঠ আৰু জিভাৰে মোৰ ৰসাল যোনিৰ লগত খেলিবলৈ ধৰিলে৷ মই আশা নকৰা ধৰনেৰে এনেদৰে যোনিত উত্পীড়ন পাই সাংঘাতিক সুখ অনুভৱ কৰিছিলো৷ যোনিৰ পৰা কল কল কৈ নিজৰা বোৱাৰ দৰে পানী ওলাইছিল মোৰ যোনিৰ ৰস৷ চাৰে চাগে বুজি পাইছিল মইযে কিমান কামুক ছোৱালী৷৫ মিনিট মান যোনিখন চুহি চাৰ উঠি আহিল৷ মোৰ ভৰিৰ তলত পৰি থকা পেন্টতো আৰু পেন্টিতো খুলি পেলালে৷ তেওঁ নিজেও জিনচতো খুলি একাষে দলিয়াই দিলে৷ চাৰে এটা কাটা জাঙিয়া পিন্ধি আছিল৷ জাঙিয়াতোৰ ভিতৰতযে এটা প্ৰকান্ড টোপোলা! চাৰৰ লিংগটো৷ তেওঁ গৈ বিচনা খনত বহিলেগৈ৷ চাৰে মজিয়াত ভৰি দুটা থৈ বিচনা খনত বহি মোক কাষলে মাতিলে, কলে; তুমি ফ্লৰত বহি লোৱা৷ মই বুজি পাইছিলোৱেই, তেওঁক কি লাগে৷ চাৰে কোৱাৰ দৰেই মজিয়াত বহিলো৷ ঠিক তেওঁৰ দুই খন ভৰিৰ মাজৰ ঠাইখিনিত৷ চাৰে অকণমান নিজৰ তপিনা দুটা উঠাই জাঙিয়াতো সামান্য খুলি দিলে৷ মোক কলে; খোলা৷ এইটো খুলি লোৱা৷ ঘিণ নকৰিবা৷ এতিয়া তোমাৰ পাল৷ মই বেচি দেৰি নকৰিলো৷ ইমান খিনি নিজৰ ইচ্ছাতেই আহিছো৷ এতিয়া আৰু নিজকে বাধা দি ভাল ছোৱালী বেয়া ছোৱালী দেখুৱাই লাভ নাই৷ চাৰৰ জাঙিয়াতো দুইখন হাতেৰে ধৰি টানি নমাই দিলো৷ এডাল স্প্ৰিঙৰ দৰে লিংগটো ওলাই গল৷ বাদামি ৰঙৰ এটা মস্ত লিংগ৷ গাতো অকণমান বেকা, আগটো সামান্য ফুলা৷ গুৰিত ছুটী ছুটী কৈ কটা নোম৷ অন্ডকোষতোৰ ওপৰতো সামান্য নোম৷ দুটা ডাঙৰ গুটি৷ চাৰৰ লিংগৰ মুখখনত এটোপাল পানী লাগি আছিল, কামৰস (প্ৰিকাম)৷ মই সহজাত প্ৰবৃত্তিৰেই ৰখি থাকিব নোৱাৰিলো৷ প্ৰথমেই গৈ জিভাৰ আগটোৰে লিংগৰ মুখত লাগি থকা কামৰস কণ চেলেকি দিলো৷ তাৰ পাছত অকণ অকণ কৈ লিংগটো চুপিবলৈ ধৰিলো৷ চাৰে কি ভাবিছিলে নাজানো৷ হয়্তো ভাবিছিলে মোৰ পূৰ্বৰ অভিজ্ঞতা আছে বুলি৷ হয়্তো ভাবিছে মই কিবা চিনেমা আদি চাই এই বোৰ কৰিবলৈ শিকিছো৷ যিয়েই নাভাৱক কিয় মই যিমান পাৰো লিংগটো চুপিবলে ধৰিলো৷ দুই এবাৰ গুৰি লৈকে ভৰাই দিও৷ আগছালখন হাতেৰে মুঠি মাৰি টানি নমাই আগটো জিভাৰে চেলেকিও দিও৷ চাৰে মোৰ মাথাটোত হাতেৰে ধৰি নিজেই জোৰ জোৰ কে হেচি লিংগটো মিথুন কৰাই দিয়ে৷ মোৰ মুখৰ পৰা পানী ওলাই গোটেই লিংগটো তেপতেপিয়া হৈ গৈছিল৷ ১০ মিনিট মান লিংগটো চুপাৰ পাছত চাৰে মোক বিচনাত উঠিবলৈ কলে, তেওঁ মোক একতীয়া কৰি শুই ভৰি মেলিবলৈ কলে আৰু মোৰ কাষত ওলোটাকৈ, মানে চাৰৰ মাথাৰ ফালে মোৰ যোনি আৰু মোৰ মুখৰ ফালে চাৰৰ লিংগটো দি শুই দিলে৷ এতিয়া একেলগে দুই জনে ইজনে সিজনৰ মুখমৈথুন কৰিব পাৰিম৷ ময়ো এজনী পাকৈত ছোৱালীৰ দৰে চাৰৰ লগত মুখমৈথুন কৰিলো৷ এইটো পজিচনক 69 বুলি কয়৷ মোৰ দুই ভৰিৰ মাজত মুখ সুমুৱাই যোনিৰ ভিতৰত জিভা ভৰাই চাৰেও মোক ভীষন সুখ দিছিল, আহ কিযে পিৰপিৰনি৷ ময়ো চাৰৰ লিংগটোৰ গুৰিৰ পৰা আগতোলৈকে চেলেকি চুপি দিলো৷

(Visited 62 times, 5 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *