বন্য আনন্দ Part 3 ( University r sirr logot sudasudi ) :: Assamese New Sex Story

এনেদৰে ১০ মিনিট মান দুই জনে মুখমৈথুন কৰাৰ পাছত চাৰ শুৱাৰ পৰা উঠি মই পিন্ধি থকা কুৰ্তাতো সোলোকাই ব্ৰাটোও খুলি দিলে৷ তাৰ পাছত হাতেৰে পিটিকি মোৰ পিয়াহ দুটা অকণমান পিহি দিলে৷ চাৰে নিজেও তেওঁৰ টি-চাৰ্টতো খুলি সম্পুৰ্ণ উলংগ হৈ ললে৷ এইবাৰ তেওঁ মোৰ বুকুৰ দুই ফালে দুয়োতা আঠু দি আঠু কাঢ়ি বহি ললে৷ ঠিক মোৰ পেটৰ ওপৰতে৷ মই আগতে কৰি নোপোৱা কাম এটা কৰিলে চাৰে৷ মোৰ দুইতা পিয়াহ হাতেৰে চেপা মাৰি পিয়াহ দুটাৰ মাজৰ সুৰংগ তোৰ মাজেৰে তেখেতৰ লিংগটো সুমুৱাই অগা পিছা কৰিবলৈ ধৰিলে৷ “পিয়াহৰ মাজত লিংগৰ মৈথুন৷” নাযানো তেওঁৰ কি ভাল লাগিছিল৷ মই ভাবিছিলো তেওঁ চাগে অতি সোনকালেই মোৰ যোনিত লিংগ সুমুৱাই সম্ভোগ কৰিব৷ নাই তেওঁ তেনে একো নকৰিলে৷ বৰঞ্চ লিংগটো পিয়াহ দুটাৰ মাজৰ পৰা উলিয়াই চাৰ অকণমান আগুৱাই আহিল৷ মই ওপৰলৈ মুখ কৰি শুই আছিলো৷ চাৰ আগুৱাই আহি মোৰ মুখৰ ওপৰতে বহি দিলে৷ তেওঁৰ অন্ডকোষ (গুটি) দুটা মোৰ মুখত হেচি ধৰিলেহি৷ মোক কলে; “মুখ মেলা”৷ মই বুজি পোৱা নাছিলো তেখেতে কি কৰিব খুজিছে৷ উপায় নাপায় মুখখন মেলি দিলো৷ চাৰে অন্ডকোষ (গুটি) তো মোৰ মুখত গুজি ধৰিলে৷ ইমান ডাঙৰ গুটি কিটা মোৰ মুখত কেনেকে সুমাব? সেইকিটাই মোৰ নাক মুখ সোপা মাৰি ধৰিলে৷ উশাহ লবলৈ অসুবিধা হৈ গৈছিল৷ চাৰে নিজৰ হাতেৰে এটা গুটি মোৰ মুখত ঠেলি সুমুৱাই দিলে৷ কলে ; “চুপা৷ আহহ ভাল কে চুপা৷ পনিয়ল চুপাৰ দৰে চুপা”৷ মোৰ উশাহ লবলৈকে দিগদাৰ হৈছিল৷ তথাপিও উপায় নাপায় গুটিতো চুপিলো৷ অলপ পাছত এইটো গুটি উলিয়াই সিটো গুটি সুমুৱাই দিলে৷ সেইটোও চুপিলো৷ চাৰে মোৰ নাকে মুখে গুটি কিটা ঘঁহাবলৈ ধৰিলে৷ আহহহ কিযে অত্যাচাৰ কৰিছে৷ আগতেও কেইবাজন পুৰুষৰ লগত যৌন সম্ভোগ কৰিছো কিন্তূ এনেদৰে কোনেৱে মোক অত্যাচাৰ কৰা নাছিল৷ মোক ধৰ্ষণ কৰা বিজয়েও কৰা নাছিল এনে অত্যাচাৰ৷ কিন্তূ মই ভবাতকৈও যে আৰু উত্পীড়ন কৰিছিল চাৰে সেইদিনা৷ চাৰে গুটি কিটা মোৰ মুখৰ পৰা উলিয়াই দিয়াত অকণমান ৰক্ষা পাইছো বুলি ভাবিলো৷ নাই চাৰে আকৌ লিংগৰ আগচালকণ কোছাই লিংগৰ আগটো মোৰ মুখত সুমুৱাই দিলে৷ কলে এইটো ললিপপৰ দৰে চুপি থাকা৷ মই চুপিবলৈ ধৰিলো৷ চাৰে মোৰ মুখৰ ওপৰত বহি লিংগটোৰ গুৰিত মুঠি মাৰি হস্ত মৈথুন কৰিবলৈ ধৰিলে৷ মই ভাবিলো৷ কি কৰিছে চাৰে৷ আগটো মোৰ মুখত সুমুৱাই কিয় হস্ত মৈথুন কৰিছে? মই ভয় খাই লিংগৰ আগটোমুখৰ পৰা উলিয়াই তেওঁৰ ফালে চালো৷ তেওঁ মোক ধমকি দি কলে৷ ; “কি হল চুপি থাকা”৷বাওঁহাতেৰে মোৰ চুলিকোছাত খামুচি আকৌ লিংগৰ আগটো মুখত জোৰ জবৰদস্তি সুমুৱাই দিলে৷ আৰু সোঁহাতেৰে হস্তমৈথুন কৰি থাকিল৷ কেই মুহুৰ্ত্ত মান হাতেৰে মুঠি মাৰি অগা পিছা কৰি চাৰে মোৰ মুখৰ ভিতৰতেই বীৰ্য্য এৰি দিলে৷ মই মুখ খন ইচ্ছা কৰিও আতৰাব নোৱাৰিলো৷ বিজল ডাঠ ক্ৰীমৰ দৰে এসোপা মান বীৰ্য্যৰে মোৰ মুখৰ ভিতৰ খন ভৰি পৰিল৷ তেতিয়া তেওঁ আৰু এটা কাম কৰিলে৷ মোৰ নাক তো তেওঁৰ দুটা আঙুলিৰে চেপা মাৰি ধৰিলে৷ মই উশাহ লবলৈ চটফতাব লগীয়া হল৷ মুখেৰে উশাহ লবলৈ গৈ গোটেই খিনি বীৰ্য্য গিলি পেলাব লগীয়া হল৷ অক৷ মোৰ বমি বমি লাগি গৈছিল৷ কি যে অমানুষিক অত্যাচাৰ কৰা মানুহ এটাৰ কবলত পৰিলোগে৷
চাৰ নামি গল মোৰ মুখৰ ওপৰৰ পৰা৷ ময়ো একেকোবেই বিচনাৰ পৰা উঠি বাথৰুমৰ ফালে দৌৰ মাৰিলো৷ মুখৰ ভিতৰ খন নিজৰে ঘিণ লাগি গৈছিল৷ আগতে মতা মানুহৰ বীৰ্য্যৰ সোৱাদ মই পাইছো কিন্তূ এনেদৰে কেতিয়াও সমস্ত বীৰ্য্য গিলিব লগীয়া হোৱা নাছিল৷ বাথৰুমৰ বেচিনত গৈ মুখখন ধুলো৷ গাৰ্গল কৰি মুখৰ ভিতৰখন চাফা কৰিলো৷ অকণমান ভাল লাগিল৷ বহুত সময়ৰ পৰা মোৰ যৌন উত্তেজনা হৈ থকাr বাবে পেছাব কৰিব লাগি আছিল৷ ভাবিলো পেছাব কৰি লও৷ বাথৰুমৰ দুৱাৰ খন খোলা আছিল৷ বন্ধ কৰি লও বুলি ভাবোতেই চাৰ সুমাই আহিল৷ মোক সুধিলে; কি হল?

(Visited 54 times, 13 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *