বন্য আনন্দ Part 4 ( University r sirr logot sudasudi ) :: Assamese New Sex Story

মইঃ নাই একো হোৱা নাই৷ আপোনি বহুত লেতেৰা মানুহ৷ ৷ চাৰঃ হাঃ হাঃ কিয়৷?৷ মোৰ মাল খিনি খুৱাই দিয়াৰ বাবে? মইঃ চিঃ: মোৰ বমি আহি গৈছে৷ চাৰঃ কি জানা মোৰ ৱাইফে এনেকে মাল খুৱাতো দুৰৰে কথা মোৰ বাৰিডালত মুখেই নলগাই৷ আজি তুমি মোৰ বহুত দিনৰ ইচ্ছা ইচ্ছা এটা পুৰনকৰিলা৷ হাঃ হাঃ থেংকচ ফৰ দেট৷ চাৰৰ কথা শুনি মোৰ খং উঠিছিল৷ হলেও মই একো নকলো৷ লেংটা হৈ বাথৰুমৰ দুৱাৰত তেওঁ থিয় হৈ আছিল৷ মই কলো৷ যাওক আপোনি মই দুৱাৰ খন বন্ধ কৰি দিও৷ চাৰঃ কিয় দুৱাৰ বন্ধ কৰি তুমি কি কৰা? ______________________________
মইঃ যি কৰো কৰিম আপোনি যাওক৷ চাৰ: কিয় পেছাব কৰিবা নেকি? মই: ওঁ৷ আপোনি যাওক৷ চাৰ: মোৰ আগত মুতিবলৈ লাজ কৰিছা? এতিয়া আকৌ কিহৰ লাজ! মই একো নামাতিলো৷ তেওঁ ভিতৰলৈ সুমাই আহিল৷ মোক পিচফালৰ পৰা ককালত সাৱতি ধৰি কলে “একো নহয়৷ লাজ কৰিব নালাগে৷ বহা৷ মোৰ আগতে মুতাচোন৷ চাওঁ তোমাৰ দৰে এজনী ধুনীয়া ছোৱালীয়ে মুতিলে কেনে লাগে৷” তেখেতে মোক প্ৰায় হেচি ধৰি বাথৰুমৰ মজিয়াত বহুৱাই দিলে৷ ময়ো তেওঁক বাধা দিব নোৱাৰিলো৷ নিজেও ঠিক মোৰ পিছতেই মজিয়াত বহি দিলে৷ তেওঁৰ লিংগৰ আগতো মোৰ তপিনাত অকণমান লাগিও আছিল৷ মোক আকৌ কলে৷ কৰা৷ পেছাব কৰা৷ মোৰ লাজে খঙে অৱস্থা বেয়া হৈ গৈছিল৷ বাহিৰত ইমান ভব্য-গব্য মানুহতোৰ এনে বিকৃত মন৷ মোক পেছাব কৰিবলৈও বাধ্য কৰাইছে৷ মোৰ পেছাব কৰা ভাবতোও নোহোৱা হৈ গৈছিল৷ কিন্তূ তেওঁ যেন এৰি দিয়া ভকত নহয়৷ আকৌ কলে৷ কি হল৷ মুতা আকৌ৷ হিঃ হিঃ৷ নুমুতা কিয়৷ এবাৰ চাব মন গৈছে৷ ছোৱালী মানুহএ মুতিলে কেনে লাগে৷
ময়ো উপায়হীন হৈ সোনকালে এই অত্যাচাৰৰ পৰা ৰক্ষা পাবলৈকে লাজ মান কাতি কৰি চকু মুদি মুতিবলৈকে জোৰ দিলো৷ নাযানো চাৰে কি চাই ভাল পাইছিল৷ মই মুতি দিলো৷ ৷ পেছাব কৰি উঠিয়েই ভৰি দুখনত অকণমান পানী ঢালি মই বাথৰুমৰ পৰা ওলাই আহিলো৷ চাৰে নিজেও চাগে তাৰ পাছত পেছাব কৰিছিল! মোৰ খুব ভাগৰ লাগিছিল৷ আগবেলা ক্লাচ কৰি আকৌ এনেদৰে সাজি কাছি ওলাই আহিছো৷ যোৱা ৰাতিও মোৰ ভাল টোপনি অহা নাছিল৷ কিমানযে উত্কণ্ঠা হৈ আছিল৷ মই ভাবিলো অকণমান আৰাম কৰি লও৷ অকণমান শুই লও৷ এই মানুহতো অপ্ৰাকৃতিক বিকৃত মানসিকতাৰ মানুহ৷ মোৰ লগত চাগে সম্ভোগ কৰাৰ ইচ্ছা নাই৷ মই কথা বোৰ ভাবি ভাবি খুলি থোৱা কাপোৰ কিটা পিন্ধিবলৈ ওলালো৷ তেনেতে তেখেত বাথৰুমৰ পৰা ওলাই আহিল৷ মোক সুধিছিল কি হল৷ কাপোৰ পিন্ধিছা যে? মইঃ মোৰ খুব ভাগৰ লাগিছে৷ অকণমান শুওঁ বুলি ভাবিছো৷ চাৰঃ ভাগৰ লাগিছে যদি শোৱা৷ কাপোৰ কিয় পিন্ধিব লাগে৷ মইঃ মই এনেকে উদং গাৰে শুব নোৱাৰো৷ চাৰঃ ঠিক আছে গাত এখন ব্লেংকেট লৈ লোৱা৷ কাপোৰ নিপিন্ধিবা৷ ______________________________
বিচনাৰ ওপৰত দুখন পাতল ব্লেংকেট আছিল৷ মই কাপোৰ নিপিন্ধিলো৷ তাৰে এখন ব্লেংকেট গাত লৈ পেট পেলাই শুই দিলো৷ চাৰে৷ নিজেও বিচনা খনৰ আনটো কাষত বহি লেপটপ তো খুলি কিবা চাবলে ধৰিলে৷ মই দেখিছিলো তেখেতে লেপটপ বেগ তোৰ পৰা কিবা পিল নে কেপচুল উলিয়াই খাইছিল৷ পাছত গম পাইছিলো৷ তেওঁ মোৰ লগত একে ৰাতিতে অত্যাধিক বাৰ যৌন বাসনা পুৰাবলৈকে উত্তেজনা বৃদ্ধি পোৱা টেবলেট খাইছিল৷ প্ৰায় এক ঘন্টা মান মোৰ টোপনি আহিছিল হবলা৷ ভাগৰত গভীৰ টোপনি আহিছিল৷ তাৰ পাছত মোৰ উদং পিঠি আৰু পিয়াহত কঠিন স্পৰ্শ এটা অনুভব কৰি সাৰ পাই গৈছিলো৷ চাৰে মোৰ গাৰ পৰা ব্লেংকেট খন আঁতৰাই মোৰ নিমজ উদং বগা পিঠিখনত হাত ফুৰাই আছিল৷ তেখেতে নিজেও উলংগ হৈ মোৰ গাৰ এক ফালে পৰি আছিল৷ চাৰৰ বুকুৰ স্পৰ্শ মোৰ পিঠিত,পেটৰ স্পৰ্শ মোৰ ককালত, উদং নোমাল কৰঙন এটাৰ স্পৰ্শ মোৰ তপিনাত অনুভব কৰিছিলো৷ চাৰে আলফুলে মাজে মাজে মোৰ এফালে ওলাই থকা পিয়াহ এটাতো পিটিকি আছিল৷ মোৰ অকণমান ভালো লাগিছিল৷ আশা কৰিছিলো তেখেতৰ লগত এটা সুন্দৰ নিশা কটাম বুলি৷ প্ৰথমে আহিয়েই যে উত্পাত কৰি কি কাম কিটা কৰিলেহি৷ মই ভবাৰ দৰে তেওঁৰ উত্পাত শেষ হোৱা নাছিল৷ মোৰ পিয়াহৰ পৰা হাত খন নি এইবাৰ মোৰ তপিনা দুটা পিটিকিবলৈ ধৰিলে৷ মাজে মাজে দুইটা তপিনাৰ মাজৰ ফাকটোত আঙুলি বুলাই দিয়ে৷ মই চকু মুদি পেট পেলাই শুই তেখেতৰ স্পৰ্শ সুখ উপভোগ কৰি আছিলো৷ তেনেকে আঙুলি বুলাই থাকিয়েই এবাৰ তেওঁ মোৰ পোকৰৰ ফুতাটোত আঙুলি এটা ভৰাই খুচি দিলে৷ এবাৰ দুবাৰ নহয় কেইবাবাৰো খুচি আঙুলি তো ওলোৱা সোমোৱা কৰি দিছিল৷ মই চকু মেলি তেওঁৰ ফালে কৌতুহলেৰে চালো৷ যেন কি কৰিছে বুলি এবাৰ নীৰবেই কলো৷ তেওঁ মোৰ কৌতুহল তো যেন বুজিহে পালে! মোক কলেচাও তুমি আঠু কাঢ়ি দিয়া৷ মই একান্ত বাধ্য হৈ আঠু কাঢ়ি দিলো৷ তপিনাযোৰ ডাঙি৷ চাৰে নিজেও মোৰ ভৰিৰ ফালে গৈ আঠু কাঢ়ি ললে৷ তাৰ পাছত তেওঁ লিংগৰ আগটো মোৰ পোকৰৰ ফুটাটোত লগালে৷ লগাই সোমোৱাবৰ বাবে চেষ্টা কৰিলে৷ আকৌ মই কৌতুহলেৰে উভতি চালো৷ তেওঁ একো নকলে৷ লিংগৰ আগটো মোৰ পোকৰৰ ফাকতো বহলকৈ মেলি সোমোৱাবলৈ যত্ন কৰিলে৷ কিন্তূ অকণো নোসোমাই৷ চাৰে তেওঁৰ বেগটো খুলি এটা ব্ৰাইলক্ৰীমৰ দৰে হেয়াৰ জেল অকণমান উলিয়াই এটা আঙুলিত লগাই পোকৰৰ ফুটাতোত খুচি লগাই দিলে৷ ঠান্ডা লাগি গৈছিল৷ কিন্তূ সেই ঠান্ডা ভাৱতো বেচি সময় নাথাকিল৷ তেওঁ নিজেও লিংগৰ আগটোত হেয়াৰ জেল লগাই পোকৰৰ ফুটাতোত আকৌ লিংগতো সোমোৱাব ধৰিলে৷ হে ভগৱান৷ কিযে অৱস্থা হৈছিল মোৰ৷ ইমান ধুনীয়া যোনিখন পৰি থাকোঁতে এই মানুহটোৱে কিয় মোৰ পোকৰত লিংগ ভৰাব খুজিছে৷ মই বাধা দিয়াৰ উপায় নোপোৱা হলো৷ লিংগৰ আগটো অকণমান সুমাই গল৷ পোকৰতো পুৰিবলৈ ধৰিছিল৷ কিযে যন্ত্ৰনা৷ বিষ৷ নাই তেওঁ মোৰ কেকঁনি গেঙনিলৈলৈ ভ্ৰুক্ষেপ নকৰি লিংগটো ঠেলি ঠেলি আৰু সোমোৱালে৷ চেষ্টা কৰোতে লিংগৰ আগটো অকণমান সুমাই গৈছিল৷ বিৰাট কপকপীয়াকৈ খাপ খাই লাগি গৈছিল৷ মই বিষত আৰু পোৰনিত ধৰ ফৰাই আছিলো৷ চাৰে আধা মানলৈকে লিংগটো পোকৰত সোমোৱাৰ পাছত লিংগ সঞ্চালন কৰিবলৈ ধৰিলে৷ কিন্তূ লিংগটো ইমান টানকে লাগি আছিল যে৷ আগ পিচ কৰি ওলোৱা সোমোৱা কৰিলে মোৰ ককাল তোও অগা পিছা হৈ যায়৷ মই ভালকৈ খোপনি পুতি আঠু কাঢ়ি থাকিবও পৰা নাছিলো৷ চাৰে লিংগৰ গতি বঢ়াবলৈ ধৰাত মই আৰু আঠু কাঢ়ি থাকিব নোৱাৰিলো ৷ পেট পেলাই বিচনাত পৰি দিলো৷ চাৰে এইবাৰ মোৰ পেটৰ তলত এটা গাৰূ সোমোৱাই দিলে৷ তপিনা দুটা ওপৰলৈ দাঙ খাই গল৷ তেওঁৰ দুই ভৰিৰে মোৰো ভৰি দুখন পকাই মেৰিয়াই ধৰি মোক একদম লৰচৰ কৰিব নোৱাৰা কৰি ললে৷ তাৰ পাছত আকৌ লিংগ মাৰিবলৈ ধৰিলে৷ লাহে লাহে পোকৰৰ বাটতোও অলপ শিঠিল আৰু ঢিলা হৈছিল৷ চাৰে নিজৰ দেহৰ সম্পুৰ্ণ ভৰ মোৰ গাৰ ওপৰত দি মোৰ দুই খন ভৰি নিজৰ ভৰিত পাক খুৱাই লৈ লিংগ সঞ্চালন কৰি আছিল আৰু মই বিষ আৰু যন্ত্ৰনাত কেঁকাই আছিলো৷ তেওঁ হাওলি আহি মোৰ কাণৰ কাষত ফুচফুচাই কৈছিল৷ “কষ্ট পাইছা নেকি?” ______________________________
মই একো নামাতিলো৷ খং উঠি আছিল৷ আগতে শুনিছিলো লৰাবোৰে কেনেকে পোকৰ মাৰে৷ কিন্তূ কেতিয়াও ভবা নাছিলো ৷ছোৱালী মানুহকো এনেকে পোকৰ মাৰে বুলি! মোকযে চাৰে সচাকৈয়ে পোকৰ মাৰিছিল৷ আহঃ ইমানযে কষ্ট পাইছিলো৷ চাৰে মোৰ কেঁকনি শুনিয়েই চাগে কলেঃ “বেয়া নাপাবা৷ মই ৱাইফৰ লগত নৰ্মেল চেক্স কৰি একদম ব’ৰ হৈ গৈছো৷ আজি তোমাৰ লোভনীয় তপিনা দুটা দেখি থাকিব নোৱাৰিলো৷ জানা আজি ৰাতিতোৰ বাবে মই কিমান পইচা খৰচ কৰিছো? ৩০০০ টকা৷ ৰূম ভাড়াৰ উপৰিও তোমাক অনাৰ বাবেও এক্সত্ৰা পইচা দিছো৷ মই এই পইচা উচুল কৰিবই লাগিব৷ তুমিতো সদায় নাহা৷ তোমাৰ অলপ কষ্ট হলেও উপায় নাই৷ ৰাতি এবাৰ ভাল কে কৰিম৷ তোমাৰ আছল মৌচাক (যোনি) খন মই শেষ ৰাতিহে ফালিম হাঃ হাঃ৷” চাৰে অত্যাচাৰ কৰি লিংগৰ গতি বৃদ্ধি কৰিলে৷ গোটেই লিংগটো গুৰিলৈকে মোৰ পোকৰৰ অকণমান সৰু ফুটাতোৱেদি ওলোৱা সোমোৱা কৰি আছিল৷ খচ খচ৷ টাইট যদিও লিংগটো অলপ অলপ কৈ আগ পিছ কৰি আছিল৷ গতি খুব তীব্ৰ হল৷ চাৰে মোক পিচফালৰ পৰা জপতিয়াই ধৰিলে৷ মই তেওঁৰ গাৰ তলত চেপেটা হৈ গৈছিলো৷ খপ খপ লিংগ চলিছিল৷ আৰু অলপ পাছতেই চাৰে মোৰ পোকৰৰ ভিতৰতেই বীৰ্য্য এৰি দিছিল৷ বীৰ্য্যত্যাগ কৰি চাৰ দুই মিনিট মান মোৰ গাতেই পৰি থাকিল৷ লিংগটো পোকৰৰ পৰা উলিয়াই উঠি যোৱাৰ পাছত মোক কলেঃ “চাও৷ উঠি কিবা কাপোৰ এটা পিন্ধি লোৱা৷ মই ডিনাৰ অৰ্ডাৰ কৰো৷ ৰূমতে খাম৷” ময়ো উঠি কুৰ্তাতো পিন্ধি ললো৷ ককালৰ তলৰখিনি ব্লেংকেট খনেৰে ঢাকি থলো৷ চাৰে পেন্ট আৰু টি-চাৰ্ট তো পিন্ধি ডিনাৰ অৰ্ডাৰ কৰিলে৷ তেতিয়া ৰাতি ৯টা মান বাজিছিল৷

1 thought on “বন্য আনন্দ Part 4 ( University r sirr logot sudasudi ) :: Assamese New Sex Story

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *