বহুদিন মাক বেঙেনা মাৰা দেখিছো :: ASSAMESE NEW 2017 SEX STORIES

মই হায়াৰ ছেকেন্ডাৰি দ্বিতীয় বর্ষত পঢ়ো ৷ ঘৰত অকল মই আৰু বিধবা মা ৷( www.xkamini.com ) মোৰ এজন বন্ধু আছিল ৷ তাৰ নাম ৰাহুল ৷ নতুনকৈ হোৱা বন্ধু ৷ কলেজৰ ওচৰতে মোৰ ঘৰ হোৱা বাবে মোৰ ঘৰত মাজে মাজে সি আহে ৷ এদিন তাক ভাত খাব মাতিলো ৷ ৰাতি ভাত খাই থাকোতে মন কৰিলো টেবুলৰ তলেদি ৰাহুলে মাৰ ভৰিখন কুটকুটাই আছিল ৷ মাৰ হাঁহিয়ে তাৰ সাহস আৰু বঢ়াই দিলে ৷ সি ভৰিখনদি মাৰ মেখেলাখন তলৰ পৰা দাঙি নি কলাফুলটোত ঘহি দিলে ৷ ভাত পানী খাই ৰাহুল গ’লগৈ ৷ মই টিভি চাব গ’লো ৷ মা বেডৰূমত গৈ কাৰোবাৰ লগত ফোন কৰিব ধৰিলে ৷ মই শুনিবলৈ চেষ্টা কৰিলো ৷ ৰাহুলৰ লগত কথা পাতিছে ৷ ৰাতি বনোৱা আঞ্জাৰ কথা কৈ আছে ৷ সেইদিনাৰ পৰা মায়ে ৰাতি ৰাতি ৰাহুলৰ লগত ফোন কৰে ৷ ৰাহুলেও মোক একো নোকোৱাত মইও নুসুধিলো ৷ মই মনে মনে মাই পতা কথা শুনো ৷ লেতেৰা কথাও পাতে ৷( www.xkamini.com ) এদিন সি এটা ক্লাছ কৰি ঘৰ যাও বুলি গুছি গ’ল ৷ মোৰো সি( www.xkamini.com ) নথকাত বেয়া লাগি ঘৰলৈ গুছি আহিলো ৷ ঘৰত আহি কলিং বেলটো বজাও মানে বজাও কাৰো সাৰি শব্দ নাই ৷ কাৰেন্ট নাই ৷ মাই শুই থকা বুলি মই পিছফালে বেডৰূমৰ খিৰিকি দি চালো ৷ কোনো নাই তাত ৷ এনেতে বাথৰুমত পানী পৰা শব্দ শুনিলো ৷ মা বাথৰুম যোৱা বুলি মই বাহিৰতে অপেক্ষা কৰিলো ৷ অলপ পিছত বাথৰূমৰ দুৱাৰ খোলা শব্দ শুনি ( www.xkamini.com )পর্দাৰ ফাকেৰে চাই চক খাই গ’লো ৷ ৰাহুল আৰু মা বাথৰূমৰ পৰা ওলাই আহিছে ৷ তাৰ গাত মাত্ৰ জাঙিয়া এটা ৷ জাঙিয়াৰ ভিতৰেদি তাৰ লিংগটো দাং খাই আছে ৷ মাৰ গাত পেটিকোত এটা আৰু ব্লাউজটো ৷ মাৰ কান্ধত ধৰি দুয়ো বেডৰূমত সোমাল ৷ ৰাহুলে বেডৰূমৰ খিৰিকিৰ পর্দাবোৰ টানি দিয়াত মই নেদেখা হ’লো ৷ পিছফালৰ পৰা চিৰিখন আনি ভেন্টিলেচনদি ভিতৰত চালো ৷ ৰুমৰ মাজতে দুয়ো ঠিয় দি আছে ৷ সি টাৱেল এখনেদি মাৰ গাটো মচি দিছে ( www.xkamini.com )৷ গা মচাৰ চেলুতে সি টাৱেল খনেদি মাৰ অমিতাহেন স্তন দুটাও মঠি দিয়ে ৷ মায়ে হাহিঁ দিয়ে ৷ এইবাৰ সি বহি লৈ টাৱেলখন মাৰ পেটিকোতৰ তলেদি ভৰাই মচিব ধৰিলে ৷ মায়ে পেটিকোতটো অলপমান দাঙি তাক সুবিধা কৰি দিলে ৷( www.xkamini.com ) টাৱেল সহিতে হাতখন মাৰ উৰুসন্ধিত বহুপৰ ঘহিলে ৷ এইবাৰ মায়ে টাৱেলখন লৈ ৰাহুলৰ গা মচি দিলে ৷ সি ধুনীয়াকৈ গাতো পাতি দি থাকিল ৷ মায়ে অালফুলে তাৰ গাটো মচি মচি ককালত ৰৈ গ’ল ৷ এখন হাতেদি জাঙিয়াৰ বেল্টতো টানি আনখন হাত ভিতৰত ভৰাই দিলে ৷ লিংগটো মচি দিলে ৷ ৰাহুলে মাৰ ব্লাউজৰ হুকতো খুলি মাৰ বুকুৰ আগফালতো মুকলি কৰি দিলে ৷ ( www.xkamini.com )স্তন দুটা ওলমি পৰিল ৷ সি দুয়ো হাতেদি দুটা স্তন মুঠা মাৰি ওপৰফালে দাঙি দিলে ৷ মায়ে নিজৰ স্তনদুটা চাব ধৰিলে ৷ ইতিমধ্যে মাৰ এখন হাত তাৰ জাঙিয়াত সোমাৱাই আছে ৷ ৰাহুলে কিছুসময় ধৰি মাৰ স্তনদুটা ৰামটিপন দিলে ৷ মায়েও তাৰ লিংগটো জাঙিয়াৰ পৰা মোকলাই দিছিল আৰু অগাপিছা কৰি আছিল ৷ সি নিজে নিজৰ জাঙিয়াটো ভৰিৰে ( www.xkamini.com )সোলোকাই মাক বিছনাখনত বহাই মাৰ পেটিকোতৰ ৰচিদাল খুলি( www.xkamini.com ) সেইটো নমাই দিলে ৷ মাৰ প্ৰকান্ড কলগছ হেন উৰুদুটা আৰু শকত তপিনাখন মুকলি হৈ পৰিল ৷ মাৰ ককালখন বিশাল আছিল আৰু ধকধকীয়া বগা আছিল ৷ ৰাহুলে মজিয়াত বহি লৈ মাৰ নাভিটোত এটা চুমা খালে ৷ আৰু ভৰিদুখন মেলখুৱাই লৈ যোনিখনত মুখখন গুজি দিলে ৷ মায়ে দুচকু মুদি দিলে আমেজতে ৷( www.xkamini.com ) সি মাৰ যোনিখন বহুপৰ খালে ৷ মায়ে বিছনাতে আগুৱাই আহি তাক সুবিধা কৰি দিলে ৷ সি মাৰ যোনিকেশৰ বোৰৰ মাজতে বুছখন ধুনীয়াকৈ চুহি গ’ল ৷ মোৰো যোনিখন ভিজি পেন্টিতো ভিজি গৈছিল ৷( www.xkamini.com ) ৰাহুলৰ বগা বিশাল লিংগটো যেতিয়া মায়ে মুখত ভৰাই লৈছিল I মোৰ জিভাৰ পানী পৰিল ৷ সি ভৰি দুখন মেলি ঠিয় দি আছিল আৰু মা পকাত বহি ৱৈছিল ৷ মাৰ বুছৰ বালবোৰ পকাত চেপেটা লাগি যোনিৰসও পকাত লাগি গৈছিল ৷ ৰাহুল ৰৱ নোৱাৰা হ’ল ৷ মাক বিছনাত বগৰাই লৈ সি ওপৰত উঠিল ৷ মায়ে ধুনীয়াকৈ যোনিৰ ফুটাতো মেলি ধৰিলে ৷( www.xkamini.com ) সি লিংগটো ফুটাত লগাই হেচি ধৰিলে ৷ পৰপৰকৈ সোমাই গ’ল গোটেইটো ৷ মায়ে তাৰ পিঠিত খামুচি ধৰিলে ৷ সি মাৰ ওঠঁত চুপি চুপি ঠাপ মাৰিব ধৰিলে ৷ পোক পোক পোক পোক হব ধৰিলে ৷ মই আগতে বহুদিন মাক বেঙেনা মাৰা দেখিছো ৷ তেতিয়াও এনে শব্দ হয় অৱশ্য মায়ে বেঙেনাত তেল লগাই লয় বাবে হয় বুলি ভাবিছিলো ৷ ৰাহুলে মাৰ কাষলতিৰ তলেদি হাতদুখন সোমাই মাক জোৰকৈ আকোৱালি ধৰিলে ৷ আৰু ঘনাই ককাল উঠানমা কৰিব ধৰিলে ৷( www.xkamini.com ) উঠানমা কৰি থকা ৰাহুলৰ বগা তপিনাখনত চেলেকি দিব মন গ’ল ৷ ককালখন উঠাই দিলে তাৰ পোকৰৰ ক’লা ফুটাতো দেখা গৈছিল ৷ পটাহ পটাহ কৈ সি চুদি আছিল মায়েও তপিনা দাঙি দাঙি তাৰ চোদন খাই আছিল ৷( www.xkamini.com ) কিছুসময় পিছত সি মাৰ যোনিত ৰসবোৰ ঢালি মাৰ ওপৰতে পৰি ৰল ৷ মই তাৰপৰা নামি পিছফালৰ তর্জাৰ বাথৰূমটোত সোমালো ৷ চুৰিদাৰৰ পেন্টতো পেন্টি সহিতে নমাই যোনিখন চুই দিয়াত কিছু আমেজ পালো ৷ এসোপামান জোল বৈ ফুটাতো লেটপেতিয়া হৈ আছে ৷ দুটা আঙুলি ভৰাই দিয়াত ফচককৈ সোমাই গ’ল ৷ কিছু তেনেকে মাৰি মই কাপোৰ কানি ঠিক কৰি বাহিৰত ওলাই আহিলো ৷

9 thoughts on “বহুদিন মাক বেঙেনা মাৰা দেখিছো :: ASSAMESE NEW 2017 SEX STORIES

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *