বাইদেউৰ টিউচন মাস্টৰৰ লগত গোপন সম্পর্ক :: Assamese Real Sex 2017

বাইদেউৰ টিউচন মাস্টৰে তাইৰ লগত গোপন সম্পর্ক কৰিছিল ৷(www.xkamini.com) মায়ে গম পায়ো একো কোৱা নাছিল কাৰণ সি বাইদেউক বিয়া কৰাম বুলি কৈছিল ৷ পাপা নাথাকিলে সি আমাৰ ঘৰত ৰাতিও থাকে ৷ মায়ে কিয় একো নকৈছিল পিছতহে বুজিছিলো ৷ তাক আমি মুনদা বুলি মাতিছিলো ৷ বাইদেউ স্কুলৰ পৰা অহাৰ পিছত মুনদা আহে ৷ মা আৰু মই শুব যাও আৰু তাইক মুনদাই টিউছন কৰে ৷ গধুলিহে যাইগে মুনদা ৷ এদিন দুপৰীয়া শুই থাকোতে বৰ গৰম লগাত মই সাৰ পালো ৷(www.xkamini.com) মা মোৰ কাষত নাই ৷ মই পানী খাব উঠি আহিলো ৷ আহি পাকঘৰত সোমাব খুজি মাক দেখি ৰৈ গলো ৷ খিৰিকিৰ পর্দাত মায়ে লুকাই লুকাই দ্ৰয়িংৰূমত চাই আছিল ৷ ভাবিলো মুনদাই বাক ঠিকমতে পঢ়াইছে নে নাই তাকে চাইছে চাগৈ ৷ কিন্তু মাৰ কাপোৰ কানি দেখি মই আচৰিত হলো ৷ (www.xkamini.com)গাত অকল ব্লাউজটো ৷ তলত ব্ৰা নিপিন্ধা বাবে ডাঙৰ দেখাইছে আৰু ওলমি আছে আৰু ককালত মাত্ৰ পেটিকোটতো তাকো উজাই আনি কৰঙনত চেপা মাৰা ৷ এখন হাতেৰে পর্দাখন ধৰি আছে আৰু আনখন হাতেৰে উৰুৰ মাজত ঘহি আছে ৷ মইও দর্জাৰ ফাকেদি দ্ৰয়িং ৰূমত ভুমুকি মাৰিলো ৷(www.xkamini.com) ভিতৰৰ দৃশ্য দেখি মোৰ গাটো গৰম হৈ গল ৷ বা আৰু মুনদা বিছনাত শুই আছে ৷ (www.xkamini.com)মুনদাৰ পেন্টৰ চেনদাল খোলা আৰু তাৰপৰা লিংগটো ওলাই বা ৰ দাঙি থোৱা ফ্ৰকৰ মাজেৰে বাৰ চুচুখনত ওলাই আছে আৰু সোমাই আছে ৷ মুনদাই ঘচঘচকৈ বাৰ ফুটাটোত বাৰে বাৰে ওলোৱা সোমোৱা কৰি আছে ৷ এখন হাতেদি বাৰ দবকা পিহাএটাত ফ্ৰকটোৰ ওপৰেদি মুঠি মাৰি টিপি আছে ৷(www.xkamini.com) এইবোৰ দেখি চাগৈ মায়ে থাকিব নোৱাৰি নিজৰ চুচুখন লাৰি আছে ৷ এবাৰ মুনদাই লিংগটো বাৰ ফুটাটোৰ পৰা ওলাই আনি ওপৰলৈ গৈ বাৰ মুখৰ আগত ধৰিলে ৷ (www.xkamini.com)বাৰ যোনিৰসেদি মুনদাৰ লিংগদাল তেলতেলীয়া হৈ আছিল ৷ লিংগৰ আগটোৰ ছালচটা আধালৈ নামি মুন্ডিটো ৰঙা পৰি আছিল ৷ বাই আগটো মুখত সোমাই ললে ৷ সি তেতিয়া বাৰ মুখতে সেইটো ওলোৱা সোমোৱা কৰিব ধৰিলে ৷(www.xkamini.com) হি হেচি বাৰ মুখত সোমাই দিলে বায়ে ভৰিদুখন দাঙি দিয়ে ৷ (www.xkamini.com)তেতিয়া বাৰ যৌনাংগখন মেল খাই যায় ৷ চুটি চুটি কলা নোম আছিল ৷ মাজৰ ফুটাতো গুলপিয়া তাত এসোপা বগা বগা বিজল ৷ মুনদা আকৌ তললৈ আহি ফুটাটোত হেচা মাৰি বাৰ থুৰে তেলতেলিয়া লিংগটো সোমাই দিলে ৷ এইবাৰ বায়েও ককালখন দাঙি দিলে ৷ মুনদাই এখন হাত তলফালে নি বাৰ যোনিখনত নিজৰ লিংগটো ভালকৈ ধৰি গুৰিলৈ সোমাই দিলে ৷ বিছনাখনৰ শব্দ ওলাই আছিল কেৰ কেৰ মেৰ মেৰ ৷ তথাপি সিহঁত নৰ’ল ৷ মুনদাই উদন্ড ৰূপত বাক চুদি গ’ল ৷ মায়ে গম পাই বুলি মই মনে মনে তাৰ পৰা গুছি আহিলো ৷ ( ক্ৰমশঃ )

2nd part  ( মাৰ নোমভর্ত্তি বহল যোনিখন :: 2017 Assamese Real Sex )

(Visited 147 times, 1 visits today)

2 thoughts on “বাইদেউৰ টিউচন মাস্টৰৰ লগত গোপন সম্পর্ক :: Assamese Real Sex 2017

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *