বাইদেউ থকা কেইটা দিন সদায় চুদিচিলো :: Assamese New Sex Story

মোৰ নাম ৰতন ৷ মোৰ বয়স ২০ বছৰ ৷ মই মোৰ জীৱনৰ এটা সঁচা ঘটনা share কৰিবলৈ বিচাৰিছো ৷ মোৰ ঘৰত মা-দেউতা বা আৰু মই ৷ বাইদেউৰ বিয়া হৈছে ৷ দেউতা ঘৰত নাথাকে ৷ চাকৰি দুৰৈত, সেয়ে দেউতা তাতে থাকে ৷ মাক মাজে মাজে নিয়ে নিজৰ লগত ৷ কিন্তু মা বেচিদিন থাকিব নোৱাৰে মোৰ বাবে ৷ এদিন থাকি গুচি আহে ৷ কিন্তু এইবাৰ দেউতাই মাক বেচিদিন থকাকে নিয়াৰ কথা ভাবিলে ৷ দেউতা মোৰ খোৱাৰ অসুবিধা হব বুলি বাইদেউক লৈ আহিলে ৷ এনেও বাইদেউ বহু দিন ঘৰলৈ অহা নাছিলে ৷ মা-দেউতা গ’লগৈ ৷ ঘৰত বাইদেউ আৰু মই ৷ বাৰ লগত বহু কথা পাতিলো ৷ ৰাতি আমি ভাত একেলগে খালো ৷ ভাত খাই টিভি চাব বহিলো ৷ কিছু সময় চোৱা ৰ পিচত বায়ে কলে ৰন(মোক ঘৰত মাতে) তই টিভি চা মই শুম টোপনি লাগিছে ৷ -বা তোৰ ইমান সোনকালে টোপনি ধৰে? -নহয় ও ৰন ৷ এনেই টোপনি নাহে ৷ কেইদিনমান আগতে ডক্টৰৰ ওচৰত যাওতে টোপনি অহা টেবলেট দিলে ৷ -কিয়? তোৰ কি বেমাৰ হল? – বেমাৰ মানে গোটেই ৰাতি টোপনি নাহে ৷ এনেই বিচনাত পৰি থাকিব লাগে ৷ সেয়ে ভিনিহেৰাই ডক্টৰৰ ওচৰত লৈ গল ৷ -ও
– তইও সোনকালে শুবি ৷ বেছি ৰাতিলৈ টিভি চাব নেলাগে ৷ – হব দে ৷ বাইদেউ শুব গলগৈ ৷ প্ৰায় ১ ঘন্টা পিছত বাইদেউ টোপনি আহিল নে নাই জনাৰ বাবে বাইদেউক মাতিলো- বা, বা বা নাই বাইদেউয়ে কোনো উত্তৰ নিদিলে ৷ মোক আৰু কোনে পাই ৷ মোৰ ৰুমলৈ গৈ ৰুমৰ পৰা নতুনকৈ অনা DVD খন লৈ আনিলো আৰু প্লে কৰিলো ৷ প্ৰায় তিনিটা বজালৈ টিভি চালো ৷ তিনি বাৰ হাত (হস্তমৈথুন) মাৰিলো ৷ তাৰ পিচত শুব গ’লো ৷ সোনকালেই টোপনি আহিল ৷ পিচদিনা দিনটো ব্যস্ততাৰেই পাৰ হ’ল ৷ ৰাতি বাইদেউয়ে টোপনিৰ ঔষধ খাই শুই পৰিল ৷ মোৰ চকুত টোপনি নাই ৷ বিচনাত শুই কিবা কিবি ভাবি আছো ৷ কাৰোবাক যদি চুদিব পাৰিলো হয় ৷ হঠাৎ মগজুলৈ এটা বুদ্ধি আহিল ৷ বাইদেউতো টোপনিৰ ঔষধ খাই শুই আছে ৷ যদি বাইদেউক চুদিব পাৰিলো হয় ৷ ভবা মতেই কাম ৷ একে বাৰে বাইদেউৰ ৰুম পালোগৈ ৷ প্ৰথমে বাইদেউক মাতিলো ৷কোনো উত্তৰ নাহিল ৷ অলপ সাহস পাই বাইদেউৰ বিচনাত বহিলো ৷ আকৌ মাতিলো ৷ নাই, কোনো সাৰসুৰ নাই ৷ এইবাৰ বাইদেউৰ গাত হেচুকি দিলো ৷ বাইদেউ অচেতন হৈ পৰি আছে ৷ লাহেকৈ হাতখন বাইদেউৰ বুকুৰ ওপৰত থলো ৷ বাইদেউ লৰচৰ নকৰিলে ৷ সাহস পাই অলপ টিপি দিলো ৷ আহ্হ্ কি কোমল ৷ এইবাৰ বাইদেউৰ কাষত শুই ললো আৰু দুয়োখন হাতেৰে বাইদেউৰ স্তন টিপিব ধৰিলো ৷ বৰ মজা লাগিছিল ৷ এখন হাতেৰে বাইদেউৰ নাইটি তো ওপৰলৈ উঠাই দিলো ৷ বাইদেউ একো অন্তৰ্বাস পিন্ধা নাছিল ৷ উফ্ফ্ ইমান ফৰ্চা বগা বাইদেউৰ দেহটো ৷ ইফালে মোৰ লিংগ মহাৰাজ টনটনাই আছে ৷ মই আৰু ৰব নোৱাৰা হলো ৷ আকৌ বাইদেউৰ পিয়াহত হাত দিলো ৷ এইবাৰ বেছি ভাল লাগিল ৷ কোমলতাটো বেচিকৈ অনুভব কৰিলো ৷ মই স্তন দুটাৰ মাজত মুখখন গুজি দিলো ৷ সুন্দৰ এটা সুবাস লাগিল নাকত ৷ মই মুখখন ঘহি দিলো আৰু লাহেকৈ চেলেকিব ধৰিলো ৷ এইবোৰ ইমান সাৱধানে কৰিছিলো যে বাইদেউয়ে সাৰ নাপায় ৷ পিয়াহৰ নিপল দুটা মুখত লৈ চুহিলো ৷ খুউব ভাল লাগিছিল এইবোৰ কৰি ৷ চুহি থকাৰ মাজতে এখন হাতেৰে গাটো পিহি আছিলো ৷ হাতখন লাহে লাহে তললৈ লৈ গলো ৷ যোনিত হাত দিলো ৷ অলপ অলপ নোম আছে যোনিত ৷ যোনিখন একেবাৰে গৰম ৷ এইবাৰ মুখখন যোনিৰ ওপৰলৈ নিলো ৷ এটা বেলেগ গন্ধ নাকত লাগিল ৷ গন্ধটো ভাল নহয় যদিও মোৰ কিবা ভাল লাগিছিল ৷ গাটো শিহৰিত হৈ পৰিছিলে ৷ চুমা দিছিলো তাত ৷ যোনিৰ ভংগাকুৰ টোত চেলেকি দিছিলো ৷ নিমখিয়া লাগিছিল ৷ তাৰ পিছত যোনিৰ ওঠ দুটা মেলি চাবলৈ যত্ন কৰিছিলো ৷ ওঠ দুটা মেলি দিলো ৷ যোনিৰ গন্ধ টো আৰু বেছিকৈ নাকত লাগিল ৷ এইবাৰ মই উঠিলো আৰু বাইদেউৰ দুভৰিৰ মাজত বহি ললো আৰু ভৰি দুখন কিছু মেলি দিলো ৷ মুখখন যোনিৰ ওচৰলৈ নি জিভাৰে যোনিৰ ওঠ চেলেকিব ধৰিলো ৷ কিছুসময় চেলেকি থাকি হাতেৰে যোনিখন ফাক কৰি ললো ৷ জিভাখন যিমান পাৰি ভিতৰলৈ সোমাব চেষ্টা কৰিলো ৷ যোনিখন কামৰসেৰে জেপজপিয়া হৈ পৰিছিল ৷ কামৰস জিভাৰে চেলেকি পান কৰিব ধৰিলো ৷ কি এটা বুজাব নোৱাৰা সোৱাদ পাইছিলো ৷ হাতৰ তৰ্জনী আঙুলীটোৰে যোনিৰ ফুটা বিছাৰিব ধৰিলো ৷ লাহেকৈ আঙুলীটো সোমাই দিলো ৷ কামৰসে ভিজি থকা বাবে আঙুলীটো ধুনীয়াকৈ সোমাই গৈছিল ৷ ইমান গৰম যোনিৰ ভিতৰত ৷ বহুত ৰোমাঞ্চিত হৈ পৰিলো ৷ ইফালে মোৰ অবস্থা বেয়া হৈ পৰিছিল ৷ মোৰ লিংগটোয়ে পাৰে মানে কামৰস এৰিছিল ৷ ভাবিলো আৰু দেৰি কৰা উচিত নহব ৷ বাইদেউ সাৰ নোপোৱাতেই আচল কামটো কৰা ভাল হব ৷ মই লিংগটো হাতেৰে ধৰি যোনিত ঘহিব ধৰিলো ৷ আহ্হ্ কি যে মজা ৷ কিছু ঘহাৰ পিছত লাহেকে যোনিত হেচি দিলো ৷ লিংগৰ টোপাটো সোমাই গল ৷ এনে লাগিছিল যেন গৰম মাখনৰ ভিতৰৰতেহে সোমাইছো ৷ বাইদেউৰ কোনো সাৰসুৰ নাই ৷ লিংগটো আৰু হেচিলো ৷আৰু কিছু সোমাল ৷ ভাবিলো আৰু জোৰ দিব নোৱাৰি ৷ বাইদেউয়ে সাৰ পাই যাব পাৰে ৷ তেনেকেই লিংগটো ওলোৱা সোমোৱা কৰিব ধৰিলো ৷ যি মজা লাগিছিল সেইটো প্ৰকাশ কৰাটো সম্ভব নহয় ৷ কেৱল কৰা জনেহে অনুভব কৰিব পাৰে ৷ প্ৰায় ২০ মিনিট চুদাৰ পিছত মোৰ বীৰ্য্য যোনিৰ ভিতৰতে ওলাই গল ৷ কিছু স্বস্তিৰ নিষ্বাশ পেলালো ৷ এখন শুকান কাপোৰেৰে যোনিখন চাফা কৰি কাপোৰ কানি ঠিক কৰি বাইদেউৰ ওঠত চুমা দি ৰুমৰ পৰা ওলাই আহিলো ৷ ৰুমত আহি ঘডী চালো ২:৩৮ হৈছিল ৷ আৰু দেৰি নকৰি শুই পৰিলো ৷ এটা টেনচন থাকি গল যদি বাইদেউয়ে গম পাই ৷ এনেকৈ ভাবি থাকোতে টোপনি কেতিয়া আহিল গমেই নেপালো ৷ ৰাতিপুৱা বাইদেউৰ ব্যবহাৰ সাধাৰন আছিল ৷ বাইদেউ থকা কেইটা দিন সদায় চুদিচিলো ৷

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *