মাৰ নোমভর্ত্তি বহল যোনিখন :: 2017 Assamese Real Sex

1st part   ( বাইদেউৰ টিউচন মাস্টৰৰ লগত গোপন সম্পর্ক :: Assamese Real Sex 2017 )

 

 

মই আহি বিছনাত শুই থাকিলো ৷ অলপ পিছত মা আহি মোক চালে শুইছোনে নাই ৷(www.xkamini.com) এবাৰ মাতিলেও মোক মই নামাতিলো ৷ শুই আছো বুলি ভাবিলে ৷ মায়ে দর্জাখনৰ হুকটো মাৰি দি চাদৰখন পাৰি মজিয়াতে গাৰু এটা লৈ শুলে ৷ কিন্তু টোপনি নাহিল ৷ ইফাল সিফাল কৰি আৰু এবাৰ মোক মাতিলে ৷ মই চুপচাপ পৰি থাকিলো ৷ চকুটো মুজাৰ দৰে কৰি মাক চাই থাকিলো ৷ মা কিবা অস্থিৰ হৈ পৰিছিল ৷পেটিকোটৰ ওপৰতে নিজৰ চুচুখন মোহাৰি আছিল ৷ ঘামতে মাৰ ব্লাউজটো তিতি গৈছিল ৷ কাষলতি তলটো জেবজেবিয়া হৈ পৰিছিল ৷ পেটিকোটতো লাহে লাহে দাঙি উৰুলৈ ওলাই ললে ৷(www.xkamini.com) ভৰিদুখন কোচাই লোৱাত বগা তপিনাখনৰ আধা ওলাই পৰিল ৷ আধা দেখিলেও অনুমান কৰিব পাৰি যে তপিনাখন প্ৰকান্ড ৷ এখন হাত উৰুসন্ধিত সোমাই জানো কি কৰিছে কিন্তু মাৰ উশাহ হব ধৰিলে ৷ এইবাৰ মায়ে পেটিকোতটো পুৰা দাঙি পেটত থলে আৰু যৌনাংগৰ নোমবোৰ টানি টানি মোহাৰি দিব ধৰিলে ৷(www.xkamini.com) স্পষ্ট ভাৱে দেখা পালো মাৰ নোমভর্ত্তি বহল যোনিখন ৷(www.xkamini.com) আঙুলি দুটা মুখলৈ আনি তাত থু লগাই লৈ সেইদুটা যৌনাংগৰ ফুটাটোত ভৰাই দিলে ৷ আৰু তলওপৰ কৰিব ধৰিলে ৷ এবাৰ আঙুলিদুটা ওলাই চাই কিমান সোমাইছে আকৌ ভৰাই দিয়ে ৷ আঙুলিত বগা বগা বিজল ৷ মা উঠি বহি ললে আৰু অলপ হাউলি চাব ধৰিলে আঙুলি কিমান সোমাইছে ৷ এখন হাতেদি মজিয়াত ভৰ দি আনখন হাত যৌনাংগত খৰখৰকৈ চলাই গ’ল ৷ মাৰ যৌনাংগৰ নোমবোৰ বাইদেউতকৈ দীঘল আৰু ঘন ৷ আৰু নোমবোৰ বেছি ঠাই যুৰি আছে ৷ প্ৰায় কতিৰফুটালৈ আছিল ৷(www.xkamini.com) অলপ কেকোৰা কেকুৰি ৷ ভৰিদুখন আৰু অলপ বহলাই লৈ ঘনকৈ আঙুলিদুটা ওলোৱা সোমোৱা কৰিব ধৰাত ফুটাটোও দেখা পালো ৷ বা ৰ তুলনাত মাৰ ফুটাটো দাঙৰ আৰু যৌনাংগৰ দুফালে পাখিহেন দুটুকুৰা মাংস ওলোৱা (www.xkamini.com)৷আঙুলি ওলোৱা সোমোৱাত সেই দুটাও লৰি থাকে ৷ মাজে মাজে পক পক পক পক শব্দ হয় ৷ ১০ মিনিটমান ওলোৱা সোমোৱা কৰি মা ঘামিজামি ৰৈ গল ৷ পেটিকোটতো তললৈ নমাই উৰুৰ মাজত দুভৰিৰে খামুচি শুই দিলে ৷ মোৰ ফালে পিছদি শোৱাত মস্ত তপিনাদুখন দেখা পালো ৷ পেটিকোতৰ পিছফালটো ৰসে ভিজাই পেলাইছিল ৷ চাদৰখনো সেই ৰসত ভিজিছিল ৷ (ক্ৰমশঃ)

3rd part ( মাৰ বুছত গোটেইদাল ভৰাই দিলে :: Assamese 2017 sex stories )

1 thought on “মাৰ নোমভর্ত্তি বহল যোনিখন :: 2017 Assamese Real Sex

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *