মাৰ বুছত গোটেইদাল ভৰাই দিলে :: Assamese 2017 sex stories

1st part   ( বাইদেউৰ টিউচন মাস্টৰৰ লগত গোপন সম্পর্ক :: Assamese Real Sex 2017 )

2nd part  ( মাৰ নোমভর্ত্তি বহল যোনিখন :: 2017 Assamese Real Sex )

 

মুনদাই আমাক বহুত সহায় কৰি দিছিল ৷ পাপা নথকাত বজাৰ কৰা আদি মুনদাই কৰি দিছিল ৷(www.xkamini.com) বা ৰ টিউচনৰ পইচাও নলয় ৷ মোকো শিকাই দিয়ে ৷ বাৰ লগত মুনদাক বহুদিন অসংযত অবস্থাত দেখা পাইছিলো ৷ তেতিয়া সি মোক ভিদিওগেম আনি দিম বুলি কয় ৷ এবাৰ বা পাপাৰ তাত যাওতে সি দুপৰীয়া অাহিল ৷মায়ে তাক ভাত খাই যাব কলে ৷ ভাত খাই থাকোতে বৰষুণ দিয়াত মায়ে কলে যে আবেলি একেলগে ৰাহুলক টিউচন কৰি যাবা ৷(www.xkamini.com) মুনদাক দ্ৰয়িং ৰূমত শুৱ দি মা আৰু মই মাৰ ৰূমত শুলো ৷ ঢেৰেকনিৰ শব্দত মই সাৰ পাই দেখিলো মা নাই ৷ বাহিৰত দবাপিটা বৰষুণ ৷ মোৰ সন্দেহ হোৱাত ওলাই আহি সব ৰূমতে বিচাৰিলো ৷ দেখিলো বাৰ ৰূমত আছে দুয়ো ৷ উলংগ হৈ দুয়ো সাবতা সাবতি কৰি শুই আছে ৷ মাতকৈ সৰু মুনদাৰ লগত এনেকে শুৱাত মই আচৰিত হলো ৷ মুনদাই এখন ভৰি মাৰ তপিনাত উঠাই দি পিঠিখন পিহি আছিল ৷(www.xkamini.com) মাও মুনদাৰ দুভৰিৰ মাজেদি নিজৰ আঠুটো সোমাই তাৰ গুটিদুটাত হেচি আছিল ৷ মাৰ মেখেলা পেটিকোত পেন্টি ব্লাউজ তলত পৰি আছে ৷ মানে এবাৰ কামটো হল চাগৈ ৷ অলপ সময় দুয়ো তেনেকে পৰি ৰ’ল তাৰ পিছত মুনদাই মাৰ স্তন এটা মুখত লৈ চুহিব ধৰিলে ৷ মায়ে খুব আগ্ৰহেৰে তাৰ মুখত গুজি দি থাকিল ৷(www.xkamini.com) আৰু এখন হাত তলফালে নি মুনদাৰ পোকৰখনত পিহি দি এবাৰ পিছফালেদি গুটিদূটা মুঠিমাৰি ধৰিলে ৷ মুনদাই ভৰিখন অলপ মেলি সহায় কৰি দিলে ৷ মায়ে তাৰ গোটেই লিংগটো গুটিৰ লগত কচালি দিব ধৰিলে ৷ সেইটো লাহে লাহে দাং খাব ধৰিলে ৷ তাৰ মুখৰ পৰা স্তনটো এৰুৱাই মা বিছনাতে উঠি বহিল আৰু অলপ পিছফালে গৈ মুনদাৰ লিংগটো মুখত ভৰাই ললে ৷(www.xkamini.com) মাৰ তপিনাখন তেতিয়া মূনদাৰ মূখৰ ফালে ৷ মুনদাৰ মুখৰ আগত প্ৰকান্ড তপিনাখন ওলাই পৰাত সি ৰব নোৱাৰিলে ৷ এটা আঙুলি মাৰ পোকৰৰ ফুটাত ভৰাই অগাপিছা কৰিব ধৰিলে ৷ বুছখনৰ পৰা অলপ আগতে সি ভৰোৱা ফেদাবোৰ লাহে লাহে ওলাই আহিছিল ৷ সেইবোৰ আঙুলিত লগাই দুটা আঙুলি পোকৰত ভৰাই ঘনঘনকৈ ওলোৱা সোমোৱা কৰিত মাও পুৰা উত্তেজিত হৈ পৰিল ৷ গুটিদুটা মুখত পুৰা ভৰাই চুহি থাকিল ৷(www.xkamini.com) মুনদা আৰু ৰব নোৱাৰা হৈ মাৰ মুখৰ পৰা বাৰিদাল ওলাই লৈ মাক চিটকৈ শুৱাই লৈ মাৰ বুছত গোটেইদাল ভৰাই দিলে ৷ মায়েও ভৰিদুখন কোচাই মেলি দিলে ৷ গুৰিলৈ সোমাই গল তাৰ প্ৰকান্ড বাৰি দাল ৷ কিছুসময় তেনেকৈ মাৰি এইবাৰ মাৰ ভৰি এখন কান্ধত তুলি ললে ৷ আৰু ৰসে চপচপীয়া বাৰিদাল বুছৰ পৰা ওলাই লৈ মাৰ কতিৰ ফুটাটোত হেচি ধৰি লাহে লাহে সোমাই দিলে ৷ টাইত পাইছিল চাগৈ কাৰণ খুব লাহে লাহে লিংগ চলাইছিল ৷

(Visited 334 times, 1 visits today)

7 thoughts on “মাৰ বুছত গোটেইদাল ভৰাই দিলে :: Assamese 2017 sex stories

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *