লতাৰ গিৰিয়েকে koni tu লতাৰ বুচৰ পৰা এৰোৱাই mur বুচত লগাই দিলে :: Assamese New Sex Story

দুপৰীয়া ঘৰত কোনো নথকাৰ বাবে আমি বিচনাত পৰি আছিলো। বিচনাত বাগৰি বাগৰি আমনি লগাত দুয়োটাই কাপোৰ কানি খুলি সাৱটি মৰম কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰি দিছিলো। হঠাতে কলিং বেল বজাত টাৱেলখন ককালত মেৰিয়াই দুৱাৰ খুলি দিলো। লতাৰ গিৰিয়েক আহিছিল। – কি কৰি আছিলা। – নাই নাই এনেয়ে বিচনাত বাগৰি আছিলো। লতাৰ গিৰিয়েক ভিতৰলৈ সোমাই আহিল। বেডৰুমৰ দুৱাৰখন খোলা আছিল, লতাৰ গিৰিয়েকে ভিতৰলৈ চাই বিচনাত নাঙঠ হৈ থকা মুনক দেখি থতমত খাই কলে। -হব হব মই যাওঁ, তোমালোক ব্যস্ত হৈ আছিলা। যাওঁ বুলি কলেও লতাৰ মানুহটোৱে বেডৰুমৰ ভিতৰলৈ আকৌ চাবলৈ ধৰিলে। কলে লতা আহিব এঘণ্টা মানৰ পাছত, মই আগতে গুছি আহিলো। তাই লগৰ এজনীৰ লগত বজাৰ কৰি আছে। -আপুনি বহক, আমি এনেই আছিলো। মুন হঠাতে কাপোৰ এখন গাত মেৰিয়াই সোমাই আহিল। তাই কলে- -লতাও আহিব যেতিয়া আপুনি বহক। মই চাহ বনাওঁ। -নালাগে, মই যাওঁ দিয়া। লতাৰ গিৰিয়েকে মুনৰ আধা ওলাই থকা তপিনা কেইটাৰ ফালে চাবলৈ ধৰিলে। আপুনি বহক নহলে বুলি কৈ মই ভিতৰলৈ সোমাই গলো। লতাৰ গিৰিয়েকে মুনৰ ফালে চাই কলে। – তোমাৰ ফিগাৰটো বৰ ধুনীয়া দেই। তাই লাজ কৰি আপুনি বহক বুলি কৈ ভিতৰ পালেহি। মোৰ লিঙ্গটো ঠাণ্ডা হোৱাই নাছিল। মুন সোমাই অহাৰ লগে লগে তাইৰ টিকাটো মোহাৰি মনে মনে কলো, -একেলগে কৰিবলৈ মন আছে নেকি? তাই একো নকৈ মোৰ টাৱেলখন টানি খুলি পেলালে। লতাৰ গিৰিয়িকে সিটো ৰুমৰ পৰা দেখিয়েই আছিল। ময়ো তাইৰ কাপোৰখন গাৰ পৰা এৰুৱাই দিলো আৰু তাইক সাৱটি ধৰি বিচনাত বাগৰি দিলো। লতাৰ গিৰিয়েক ৰব নোৱাৰি বেডৰুমলৈ সোমাই আহিল। লংপেণ্টৰ তলত লতাৰ গিৰিয়েকৰ টনটনীয়া হৈ পৰা লিঙ্গটো ধৰিব পৰা হৈ পৰিছিল। -কাপোৰ খুলি লওক নহলে। মুনে কলে। লতাৰ গিৰিয়েকে খৰধৰকৈ কাপোৰ কালি খুলি নাঙঠ হৈ পৰিল। মই মুনক বিচনাত পেলাই তাইৰ বুচখন চেলেকিবলৈ আৰম্ভ কৰিলো। লতাৰ গিৰিয়েকে তাইৰ পিয়াহ দুটা হাতেৰে খামোচি ধৰি লাহে লাহে মোহাৰিবলৈ ধৰিলে।তাই এখন হাতেৰে মোৰ আৰু আনখন হাতেৰে লতাৰ গিৰিয়েকৰ লিঙ্গটো মুঠি মাৰি ধৰি অগা পিছা কৰিবলৈ ধৰিলে। এইবাৰ মই তাইৰ বুছৰ পৰা আঙুলিটো উলিয়াই মোৰ টনটনীয়া লিঙ্গটো পিছফালৰ পৰা তাইৰ যোনিখনৰ মুখত লগাই লাহেকৈ হেচা মাৰি দিওঁতেই ফচক কৰি গোটেই লিঙ্গটো তাইৰ বুচৰ ভিতৰ পালেগৈ। লতাৰ গিৰিয়েকে মুনৰ মুখত তাৰ মস্ত লিঙ্গটো ভৰাই ওলোৱা সোমোৱা কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰি দিলে।মই তাইৰ বুচত আৰু লতাৰ গিৰিয়েকে তাইৰ মুখত খৰ খৰকৈ লিঙ্গ ওলোৱা সোমোৱা কৰি থাকিলো। লতাৰ গিৰিয়েকে মুনক পিঠিফালৰ পৰা সাৱটি ধৰি তাইৰ স্তনদুটা পিটিকিবলৈ ধৰিলে। তাইৰ বুচত মই জিভাখন ভৰাই চেলেকি দিবলৈ ধৰিলো। তাই লতাৰ গিৰিয়েকৰ মস্ত লিঙ্গটো হাতেৰে অগা-পিছা কৰি কৰি মুখৰ ওচৰলৈ টানি আনি শুঙি চাই মুখত ভৰাই ভৰাই চুপিবলৈ লাগি গ’ল। মই তাইৰ বুচখন পাৰেমানে চেলেকিছো আৰু তাই সমানে সমানে লতাৰ গিৰিয়েকৰ লিঙ্গটো চুপিবলৈ ধৰিলে। অলপ সময় এনেকৈ কৰাৰ পাছত পজিচন সলনি কৰি মুনে মোৰ লিঙ্গটো মুখত ভৰাই চুপিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে। লতাৰ গিৰিয়েকে তাইৰ বুচখনত মুখ লগাই চেলেকিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে। তাই আনন্দত কব নোৱাৰা হৈ পৰিল। লতাৰ গিৰিয়েকে চেলেকি চেলেকি এখন হাতেৰে তাইৰ পিয়াহ এটা আৰু আনখন হাতেৰে তাইৰ টিকাটো মোহাৰি থাকিল। মোৰ লিঙ্গটো চুপি চুপি তাই আনখন হাতেৰে লতাৰ গিৰিয়েকৰ লিঙ্গটো মুঠি মাৰি অগা-পিছা কৰি থাকিল। মই তাইৰ আনটো পিয়াহ পিটিকিবলৈ ধৰিলো। কিছু সময়ৰ পাছত তাই আঠুকাঢ়ি টিকাটো ওপৰলৈ কৰি ডগী ষ্টাইলত ৰল।মই পিছফালে তাইৰ টিকাটোত চেলেকি হাতেৰে মোহাৰি পিছফালৰ পৰা বুচখনত আঙুলি এটা ভৰাই দিলো। লতাৰ গিৰিয়েকেও সমানে সমানে তাৰ আঙুলি এটাও তল ফালৰ পৰা তাইৰ বুচত ভৰাই ওলোৱা সোমোৱা কৰিবলৈ ধৰিলে।এইবাৰ মই তাইৰ বুছৰ পৰা আঙুলিটো উলিয়াই মোৰ টনটনীয়া লিঙ্গটো পিছফালৰ পৰা তাইৰ যোনিখনৰ মুখত লগাই লাহেকৈ হেচা মাৰি দিওঁতেই ফচক কৰি গোটেই লিঙ্গটো তাইৰ বুচৰ ভিতৰ পালেগৈ। লতাৰ গিৰিয়েকে মুনৰ মুখত তাৰ মস্ত লিঙ্গটো ভৰাই ওলোৱা সোমোৱা কৰিবলৈ আৰম্ভ কৰি দিলে।মই তাইৰ বুচত আৰু লতাৰ গিৰিয়েকে তাইৰ মুখত খৰ খৰকৈ লিঙ্গ ওলোৱা সোমোৱা কৰি থাকিলো। কিছু সময় মই মুনক চুদাৰ পাছত এইবাৰ লতাৰ গিৰিয়েকে কলে, – ৰবা মোক দিয়া অলপ। সদায় আৰু একেখনতে কিমান কৰিবা, আমনি লাগি গৈছে। ৰবা মুনক মই অলপ চুদি লওঁ। লতা আহিলে তাইক তুমি কৰিবা বাৰু। এইবুলি লতাৰ গিৰিয়েকে মুনৰ টিকাৰ ওচৰত ঠিয় হৈ তাইক ওপৰলৈ মুখ কৰি শোৱাই দিলে। তাইৰ ভৰি দুটা হাতেৰে ধৰি মেলি তাইৰ বুচখন মোহাৰি তাত লাগি থকা মোৰ লিঙ্গৰ পৰা ওলোৱা পানীবোৰ মোহাৰি ললে। বুচখনত চুমা এটা খাই কলে- তোমাৰ গীদাখন বৰ বঢ়িয়া হৈ আছে দেই। লতাৰ খনহে একেবাৰ ঘুগুলা হৈ গ’ল। আজিকালি চুদি ভালেই নলগা হল। তোমাৰ খন কিন্তু বৰ মজা হৈ আছে দেই। লতাৰ গিৰিয়েকে মুনৰ বুচখনত জিভাখন লগাই ধুনীয়াকৈ চেলেকি চেলেকি চাফা কৰি ললে। লতাৰ গিৰিয়েকৰ জিভাখন মুনৰ বুচত লগাৰ লগে লগে তাই কলে- – বৰ ভাল লাগিছে ঔ, জিভাখন অকণমান ভৰাই দিয়কচোন। – ৰবা কেলা, আচলটোৱেই ভৰাম এতিয়া। লতাৰ গিৰিয়েকে কলে। লতাৰ গিৰিয়েকৰ লিঙ্গটো মোৰটোতকৈ দুগুনমান শকত হব। দীঘলটোও ডেৰ বেগেতমান হব। মস্ত কলা লিঙ্গটো সদায় ভৰাই থাকিলে লতাৰ বুচখন ঘুগুলা নহৈ কি হব। লতাৰ গিৰিয়েকে এইবাৰ মুনৰ বুচখনত তাৰ প্ৰকাণ্ড লিঙ্গটোৰ আগটো লগাই লাহে লাহে মোহাৰি মোহাৰি এবাৰত ভচককৈ গোটেইডাল ভৰাই দিলে। – আই ঐ মৰিলো ঐ, এইডাল কি ভৰালে ঐ, ওহ পেটলৈকে সোমাই গল ঐ। মুনে চিঞৰাৰ লগে লগে লতাৰ গিৰিয়েকে লাহে লাহে ওলোৱা সোমোৱা কৰিবলৈ ধৰিলে, তাইৰো ভাল লাগিবলৈ ধৰিলে। তাই জোৰে জোৰে টিকাটো ওপৰলৈ কৰি কৰি দিবলৈ ধৰিলে। মোৰ লিঙ্গটো মুখত ভৰাই উলোৱো সোমোৱা কৰি কৰি তাই কবলৈ ধৰিলে। ওহ আজিহে ভাল লাগিছে। আপুনি সদায় আহিব দেই। তোমাৰতো ভৰালে পিৰপিৰণিয়েই নপলায়, এনেকেহে চুদিব লাগে, আহ ওহ কৰক গোটেইডাল ভৰাই দিয়ক। মুনৰ কথা শুনি লতাৰ গিৰিয়েকে স্পীড বঢ়াই দিলে। জোৰে জোৰে তাইত বুচত লতাৰ গিৰিয়েকে তাৰ প্ৰকাণ্ড লিঙ্গডাল খৰকৈ ওলোৱো সোমোৱা কৰিবলৈ ধৰিলে। তাইৰ বুচৰ পৰা ফচক ফচক শব্দ ওলাবলৈ ধৰিলে। হঠাতে কলিং বেলটো বাজিল। লতাৰ গিৰিয়েক আৰু মুন দুয়োটা চুদা-চুদিত কব নোৱাৰা হৈ আছিল। মই দৰ্জাখন খুলি দিলো, লতা আহিছে। -মুন নাই নেকি? -আছে আছে, কামত লাগি আছে। ভিতৰৰ পৰা মুনৰ আহ ওহ মাত ভাহি আহিয়েই আছিল। – আহ খৰকৈ কৰক, বৰ মজা লাগিছে। জোৰত মাৰক আহ ভাল লাগিছে, -কি হল মুনৰ, ইমানকে কেলৈ চিঞৰিছে? আমাৰ জন অহা নাই নেকি? -ৰবা ৰবা, তোমালোকৰজন আছে। সিহঁতে কিবা এটা কৰিছে। লতা চিধা-চিধি বেডৰুম পালেগৈ, মুন আৰু তাইৰ গিৰিয়েকক চুদা-চুদি কৰি থকা দেখি তাই কব নোৱাৰা হৈ গল, গিৰিয়েকক গাত ধৰি তাই চিঞৰিবলৈ ধৰিলে। -এইবোৰ কি কৰিছে ঔ। মোক মাৰিলে ঐ, মুন তই কি কৰিছ ঐ। লতাৰ গিৰিয়েকৰ লিঙ্গটো মুনৰ বুচৰ পৰা ওলাই আহিছিল। লতাৰ গিৰিয়েকে কলে, -ৰবা হে হুলস্থুল নকৰিবাচোন, দেখা নাই নেকি কেলা কি কৰিছো। -ৰ ঐ লতা, নিচিঞৰিবিচোন বৰ মজা লাগিছে। মোক চুদিবলৈ দে ঐ, তই সদায় কৰি থাক, আজি মোক কৰিবলৈ দে চোন। লতা অলপ শান্ত হল। -ৰবা লতা, আজি অলপ ফুৰ্তি কৰাচোন। আহা আহা বুলি মই লতাক টানি তাইৰ শাৰীখন খুলিবলৈ ধৰিলো। – লাজ চাজ নাই নি। এনেকেনো এইবোৰ কৰিব পাৰি নেকি? একো নহয়, বেলেগত কৰা নাই নহয়, ঘৰৰ কথাহে।এই বুলি লতাৰ শাৰী খন খুলি তাইৰ পেটীকোটৰ ৰছীডাল খুলিবলৈ লাগি গলো। তাইৰ মুনক কৰি থকা দেখি অলপ গৰম উঠিছিলেই। তাই পেটীকোটৰ ৰছীডাল নিজেই খুলি দিলে। মই তাইৰ ব্লাউজ আৰু ব্ৰাটো খুলি তাইক নাঙঠ কৰি পেলালো। লতাৰ গিৰিয়েকে মুনৰ বুচত আকৌ মস্ত লিঙ্গডাল ভৰাই ওলোৱা সোমোৱা কৰিবলৈ লাগি গল। মুনে লতাক কলে। – লতা তই সদায় মানুহটোৰ লগত কৰিয়েই থাক, আজি ইয়াৰ লগত কৰ চোন। মই লতাক টানি আনি মুনৰ কাষতে বিচনাত পেলাই লৈ তাইৰ স্তন দুটা মোহাৰি মোহাৰি তাইৰ যোনিৰ বালবোৰ লিৰিকি বিদাৰি দিলো। তাই মুনৰ স্তন দুটা হাতেৰে চুই চাই কলে – তোৰ পিয়াহ কেইটা ইমান গোল হৈ আছে. মোৰ দুটা এইজনে টিপি ওলমাই দিলে। তাই গিৰিয়েকে মুনক চুদি থকা চাই কলে। – দেব তুমি কি চাই আছা, মোৰ মালখনত তোমাৰটো ভৰাই দিয়া। মই লতাৰ বুচখনত চেলেক এটা মাৰি মোৰ লিঙ্গটো লগাই লাহেকৈ ঠেলি দিওঁতেই গোটেইটো ভচককৈ গুৰিলৈকে সোমাই গল। তাইৰ বুচখন গিৰিয়েকে চুদি চুদি বহল কৰি থৈছে। লতাৱে টিকাটো উঠাই উঠাই কলে, জোৰত মাৰা, মই গমেই পোৱা নাই। তাইৰ ভৰি দুটা কেৰেপা মাৰি ধৰি মই তাইৰ বুচত খৰ খৰকৈ ওলোৱা সোমোৱা কৰিবলৈ ধৰিলো। তাই পুৰা গৰম হৈ গল। – আহ মজা লাগিছে, খৰকে কৰা। ওহ আহ। তাইৰ বুচখন পানী ওলাই তিতি গৈছিল, মোৰ চুদনত তাইৰ বুচৰ পৰা ফচ ফচ শব্দ হবলৈ ধৰিলে। ইফালে লতাৰ গিৰিয়েকে মুনক চুদি চুদি তাইৰ বুচৰ পৰাও ফচক ফচক কৰি মাত উলিয়াবলৈ ধৰিলে।লতাৰ গিৰিয়েকে মুনক প্ৰায় এঘণ্টা চুদিলে, কেতিয়াবা তাইৰ বুচত কেতিয়াবা মুখত, এনেকে বদলি কৰি কৰি দগৰি দগৰি চুদিলে। অলপ সময় এনেকে কৰাৰ পাছত এইবাৰ মই মুনক আৰু লতাৰ গিৰিয়েক লতাক বদলাই চুদিলো, পাচমিনিটৰ পাছত মই লতাৰ মুখত মোৰ লিঙ্গটো ভৰাই দিলো, তাই ললিপপ চুপাৰ নিচিনাকৈ মোৰ লিঙ্গটো চপ চপ কৰি চুপিবলৈ ধৰিলে। মুনে আহি লতাৰ গিৰিয়েকৰ লিঙ্গটো লতাৰ বুচৰ পৰা এৰোৱাই তাইৰ বুচত লগাই দিলে। লতাৰ গিৰিয়েক টান বুচ পাই মুনৰ বুচত আকৌ চুদিবলৈ লাগি গল। মুনে লতাৰ গিৰিয়েকৰ ডাঙৰ লিঙ্গ পাই কব নোৱাৰা হৈ গৈছে। তাই ককাল উঠাই উঠাই লতাৰ গিৰিয়েকক চুদাত সহায় কৰিবলৈ ধৰিলে। মই লতাৰ বুচত এবাৰ মুখত এবাৰ চুদি চুদি তাইৰ মুখত চিৰিক চিৰিককৈ মাল পানী এৰি দিলো। লতাৰ গিৰিয়েকও মুনৰ বুচতে খৰ খৰকৈ মাৰি মাৰি বুচৰ ভিতৰতে ভলক ভলককৈ মাল পানী এৰি দিলে।

(Visited 19 times, 13 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *