লেপৰ তলত বৌক নাংগঠি কৰি পেলালো :: Assamese New Sex Story

তেতিয়া মই ক্লাছ নাইনত পঢ়ো। দেখাত বেছি ডাংগৰ নহয় আৰু ঘৰৰ সকলোত কৈ সৰু বাবে সকলোৱে মোক মৰম কৰিছিল। এবাৰ মাঘ বিহুত আমাৰ ঘৰলৈ আমাৰ সম্বন্ধীয় দাদাৰ বৌ আৰু বৰমা ফুৰিবলৈ আহিছিল। আমাৰ ঘৰটো নতুনকৈ বনাই থকা বাবে আমাৰ মাত্র তিনিটা থকা কোঠা আছিল। এটাত দেউতা আৰু শুইছিল এটাত মা আৰু আনটোত কলেজত পঢ়া মোৰ দাদা আৰু মই শুইছিলো। হঠাৎ আলহি অহাত মায়ে দাদক দেউতাৰ লগত শুবলৈ দি মোক মাৰ লগত শুবলৈ কলে আৰু বৌ আৰু বৰ মাৰ বাবে আমাৰ কোঠাতো দিব বিছাৰিলে, পিছে বৰমাই বোৱাৰীয়েকৰ লগত শুবলৈ টান পোৱাত মই বৌৰ লগত শুব লগাত পৰি্লো। বৌৰ নাম পল্লবী, বিয়া হোৱা ৩ বছৰ মান হ’ল যদিও ল’ৰা- ছোৱালী নাছিল। বৌ বেছি ওখ নাছিল ৫ ফুট মান হব। বগা মোখ খনত ওঠ কিটা ৰংগা হৈ থাকে। চুলি পিঠিত পৰে। বুকু খন সৰু সৰু কিন্তু ফিট-ফিটিয়া। বৌ ভৰিকেইটা বৰ ধুনীয়া। লাহি ভৰি কিটাৰ নখ বোৰ দিঘল আৰু ৰংগা নেইল পলিচ লগোৱা, পেট টো মেখেলা সাদৰ পিন্ধিলে ওলাই থাকে। ৰাতি ভাত খোৱাৰ পিছত আমি শুবলৈ আহিলো। আমাক এখন ব্লেংকেত দিছিল। মই হাফ পেন্ট আৰু গেঞ্জী পিন্ধি শুই পৰিলো। আলপ পিচত বৌ আহি শুৱা গম পালো। আমি টোপনি গলো। আলপ পিছত মই মোৰ বুকুত কিবা হেচা এটা আনুভব কৰি সাৰ পালো। ভালকৈ চাই দেখো বৌ মোৰ বুকুত মূৰ থৈ শুই আছে। ভৰি এটা মোৰ গাৰ ওপৰত আৰু কাপো বোৰ উজাই গৈ তপিনাৰ উপৰ পাইছেগৈ। বৌৰ কোমল উশাস মোৰ বুকুত লাগিছে। চুলি বোৰে মোৰ মুখ খন ঢাকি থৈছে। কোমল নাৰীৰ গোন্ধ এটাই মোৰ বুকুত সুমাইছে। বৌৰ লাহি হাত খন মোৰ বুকুত থৈ দিছে। মই লাহেকৈ বৌক সাবতি ধৰি আৰু কাষলৈ আনিলো কাৰণ তেওঁৰ স্পর্শ মোৰ ভাল লাগিছিল আৰু বুকুত এটা আবুজ ভাব হৈছিল। হঠাৎ বৌএ ফুচফুচাই ওঠিল, “জান মোক জোৰকৈ ধৰা মোৰ ঠান্ডা লাগিছে!” মই গম পালো তাই মোক দাদা বুলি ভাবিছে। মই জোৰকৈ ধৰিলো, তেতিয়া বৌৱে মোৰ বুকুৰ সোঁহাতৰ নিপ্পলটো আংগোলিৰে আলফুলে মোহাৰি দিলে। গাটো শিৰ শিৰাই গ’ল। মই লাহে কৈ বৌৰ পেটিকো্টটোৰ তলেদি মোৰ হাত খন সোমুৱাই দিলো। মিহি নোম বোৰত হাতখন লাগি গাটো কেনেবা জেন লাগিল। ইম্মান গৰম যোনিখন। মই লাহে লাহে আন খন হাতেৰে বৌৰ বুকুখন মোহাৰি দিলো। ব্লাউজটোৰ হুক বোৰখুলি উদাং বুকু খন চুপি বৰ বাহ্ল লাগিছিল। আনফালে যোনিখন মোহাৰি দিয়াত বৌৰ মুখেদি আঃ আহ,উফ মাআআআ! আদি শব্দ ওলাবলৈ ধৰিলে। মই বৌক নাংগঠি কৰি পেলালো। নিজৰ হাফপেন্টটো খুলি ৮ ইঞ্ছি দিঘল লিংগটো নুমাল যোনিখনত ঘহাই দিলো। উফফ ইম্মান গৰ্ম আৰু মোৰ লিংগত কিবা পনীয়া বস্তু লাগি গল। মই বৌক সাবতি ধৰিলো, বৌ সাৰ পাই গল যদিও মোক সাবতি ধৰি কলে বাবা তুমাৰ লিংগটো ইম্মান শকত! বৌৰ লিহিৰি আংগুলি কেইটাৰে মোৰ লিংগটো যোনিৰ গৰম ফুটাটোত লগাই দিলে আৰু মোক হেচি দিবলৈ কলে। মই হেচি দিলো মোৰ লিংগটো বৌৰ পেটৰ ভিতৰত সুমাই গল। বৌএ চিঞৰিলে আহহহহহহহহহহ বাবা লাহে লাহে, উফফফফফফফফফফ দুখ পাইছো।আহহহহহহহহহহহ দিয়া মোৰ যোনি ফালি দিয়া!!!!!!!! মোৰ লিংগটো পচঁ পচঁ, ফুচ ফুচ …ফ্লেক ফ্লেক প্ল’ক প্লক কৰি কৰি আগা পিছা কৰি সংগম কৰি থাকিলো। বৌএ ককাল উথাই উথাই মোক সহায় কৰি থাকিল। ১০ মিনিত মানৰ পিছত মোৰ দাঠ বিয্য বৌৰ যোনি গহব্বৰত ধালি দিলো।

(Visited 49 times, 20 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *