Assamese Gay Sex :: Assamese New Sex Story

সিদিনা আছিল দেওবাৰ । ঘৰত কোনো নাছিল । মা, দেউতাৰ লগত মহিলা সংঘৰ মিটিঙলৈ গৈছিল । ঘূৰি আহোঁতে বজাৰত সোমাই আহিম বুলি কৈছে । মই ঘৰত অকলে । মাহঁত ওলাই যোৱাৰ অলপ পাছতে বৰষুণ দিছিল । মই আলোচনী এখন হাতত তুলি ল’লো, বৰষুণৰ বতৰত বিচনাত শুই শুই আলোচনী পঢ়াৰ লোভ মই কেতিয়াও সামৰিব নোৱাৰো । ৰেগৰ পৰা এই মাহৰ ‘মায়া’ আলোচনীখনৰ পাত লুটিয়াবলৈ ধৰিলো । শেষৰফালে থকা চিনেমাৰ কথাবোৰ পঢ়ি মই বৰ ভাল পাওঁ । এইবাৰ দুখন অসমীয়া ছবিৰ কথাও লিখিছে । তাৰে এখন ‘আমি অসমীয়া’ । মই ৰবি শৰ্মাক খুব ভালপাওঁ, তাৰ হাঁহি, কথাবোৰ, আৰু বুকুখন দেখিলেই মই ফেণ্টাছী ৱৰ্ল্ডলৈ গুচি যাওঁ । যেন সি মোক সাৱটি ধৰিব । মই তাৰ দুবাহুৰ মাজত সোমাই তাৰ দেহৰ অমিয়া সোৱাদ মোৰ দেহৰ ৰন্ধ্ৰই ৰন্ধ্ৰই যেন বিয়পাই দিম । আৰু সি মোক তাৰ উষ্ম ওঁঠৰ চুমাৰ পৰশৰে বুকুৰ মাজলৈ সুমুৱাই তাৰ উত্তেজিত লিংগটোত মোৰ হাতখন লগাই দিব…আহ..। এনেতে কলিংবেলটো বজাৰ শব্দ শুনিলো । বাহিৰত এজন সুঠাম সুশ্ৰী দেহাৰে ২৫/২৬ বছৰীয়া যুৱক । পিন্ধনত এটা জিঞ্চ আৰু আকাশনীলা ৰঙৰ টিছাৰ্ট । ক’বই লাগিব যে প্ৰথম দেখাতেই সকলো ছোৱালীয়েই তাক নিজৰ কৰি ল’বলৈ বিচাৰিব । আনকি ল’ৰাবোৰেও । তেওঁ ক’লে যে বৰষুণ দিয়াৰ কাৰণে আশ্ৰয়ৰ বাবে আমাৰ ঘৰত সোমালে । মই ভিতৰলৈ আহিবলৈ ক’লো । তেওঁ তিতা গাৰে ভিতৰলৈ সোমাই আহিবলৈ দ্বিধাবোধ কৰাত মই ভিতৰৰ পৰা গামোচা এখন আনি তেওঁক গা মচি ল’বলৈ ক’লো । তিতা কাপোৰে তাৰ গাত লিপিট খাই থকা দেহৰ উঠা- নমাবোৰৰ আৰু ভাস্বৰ কৰি তুলিলে । ক’লা চুলিৰ, গোল গোল চকুৰে মিহি গালখনত যেন এতিয়াই চুমা এটা খাই দিম তেনেকুৱা লাগে । তেওঁ মোক নাম, কিহত পঢ়ো, কোন স্কুল এইবোৰ কথা সুধিলে । মা দেউতাৰ কথা সুধিলত, ওলাই গৈছে বুলি কোৱাত তেওঁ অলপ অসংযত যেন দেখুৱালে । মই তেওঁৰ বিষয়ে কিবা সুধিম বুলি ভাৱোতেই তেওঁ মই পঢ়ি থকা আলোচনীখনৰ ওপৰত চকু পৰিল আৰু ৰবি শৰ্মাৰ ফটোখন দেখি ক’লে যে তেৱোঁ ৰবি শৰ্মাৰ ফ্ৰেণ্ড, তেখেতেও ৰবি শৰ্মাক ভাল পায় । তেওঁক বহিবলৈ দি মই তেওঁৰ কাৰণে পানী এগিলাছকে আনিবলৈ বুলি ভিতৰলৈ গ’লো । তেওঁ মোৰ পিচে পিচে সোমাই গ’ল আৰু প্ৰসাৱ কৰিব লাগিছে বুলি বাৰ্থৰোম কোনফালে আছে সুধিলে । মই ক’লো, “আপুনি তিতা কাপোৰবোৰ অলপ শুকাবলৈ বুলি চেপি দি পাছফালে মেলি দিব পাৰে, ৰ’ব মই আপোনাক পিন্ধিবলৈ কাপোৰ এখন দিওঁ ।” যথাসময়ত মই চাহ কাপ লৈ ওলাই আহি দেখো তেওঁ মই দিয়া দেউতাৰ লুঙি খন পিন্ধি চকীখনত বহি আছে । মই তেওঁক মোৰ কোঠালৈকে মাতি আনিলো আৰু মোৰ বিছনাত বহি তেওঁ মোৰ কিতাপবোৰ চাবলৈ ধৰিলে । মই লক্ষ্য কৰিলো তেওঁৰ লিঙ্গটো লুঙিৰ ওপৰৰে উঠিবলৈ ধৰিছে । তেওঁ বহু চেষ্টা কৰিও তাক লুকুৱাই ৰাখিব পৰা নাই । তেওঁ মোৰ টেবুলত থকা ফটোৰ এলবামটো দেখিলে, তাত মোৰ স্কুলৰ লগৰবোৰৰ ফটোও আছে । তেওঁ ক’লে, “তুমি ফটোত দেখাতকৈ বহুত ধুনিয়া” । মোৰো ভাল লাগি গ’ল । তেওঁ মোক তেওঁৰ কাষলৈ মাতি নি মৰম কৰিবলৈ ধৰিলে আৰু কাণে কাণে ফুচফুচাই ক’লে “তোমাক মোৰ বৰ মৰম কৰিব মন গৈছে, চুমা এটা খাব দিবা ?” মোৰ কাণ মুখ ৰঙা পৰি গ’ল । তেওঁ ক’লে, “ভয় কৰিব নালাগে মই তোমাক একো নকৰো ।” আৰু মোৰ হাত খন টানি নি তলুৱাত চুমা এটা খালে আৰু গালখনত হাতৰ আঙুলিৰে লাহেকৈ স্পৰ্শ কৰিলে । মই লক্ষ্য কৰিলো তেওঁৰ লিংগটো উত্তেজিত হৈ পৰিছে আৰু যেন আৱৰণ ফালি ওলাই আহিব খুজিছে । কামনাৰ দহনত দহি থকা তীখাৰ দৰে সবল পুৰুষৰ এই অস্ত্ৰপাতে লুঙিৰ দৰে পাতল বস্ত্ৰৰ ভেদ সহজেই কৰিব পাৰে । তেওঁ লাহেকৈ মোৰ হাতখন তেওঁৰ উত্তেজিত লিংগটোত লুঙিৰ ওপৰতে লগাই দিলে । তেওঁৰ লিংগটো জিকাৰ খাই আৰু ওপৰলৈ উঠি আহিল আৰু ক’লে “বেয়া নোপোৱা যদি অকণমান মৰম কৰি দিবা !!” এইবুলি তেওঁ লুঙিখন খুলি দিলে আৰু উত্তেজিত হৈ থকা লিংগটো সম্পূৰ্ণ উলংগ হৈ ফিট হৈ পৰিল । তেওঁ আন্দাৰপেণ্টটোও খুলি থৈ আহিল । মোৰ সন্মুখত তেওঁৰ প্ৰায় ৭ ইঞ্চি দীঘল কলগছৰ গুৰিৰ দৰে শকত মোটা লিংগটো ওলাই পৰিল । তেওঁ মোৰ হাতখন লিংগটোত ধৰাই উঠা- নমা কৰিবলৈ ধৰিলে আৰু মোলৈ চায় চকুটিপ এটা মাৰি মিচিকিয়াই হাঁহি দিলে । সি হাঁহিলে সোঁফালৰ গালত পৰা তোলটোৱে আৰু ধুনিয়া দেখায় । মোৰো মন গলি গ’ল ইমান ধুনিয়া ল’ৰাটোৰ গোপন অংগটো দেখা পাই । তথাপিও মই মনে মনে থাকিলো । তেওঁ লাহেকৈ মোৰো পেণ্টৰ চেইনডাল খুলি দিলে আৰু মোৰ মোৰ লিংগটো বাহিৰলৈ উলিয়াই চুপিবলৈ ধৰিলে । তেওঁৰ চুম্বনত মোৰ লিংগটো উত্তেজিত হ’বলৈ ধৰিলে আৰু তাকে দেখি তেওঁ আৰু জোৰে জোৰে চুপিবলৈ ধৰিলে । তাৰপিছত তেওঁ বিছনাখনত উঠি শুই দিলে আৰু তেওঁ চুপি দিয়াৰ দৰে মোকো তেওঁৰ লিংগটো চুপি দিবলৈ ক’লে,, মই প্ৰথমবাৰ তেওঁৰ লিংগটো মুখত ভৰাবলৈ চেষ্টা কৰিলো কিন্তু সেই শকত মোটা লিংগটো মোৰ অকণমানি মুখখনত কোনোমতেই নোহোমাই তথাপিও মই অলপ অলপ চেষ্টা কৰি লিংগটোৰ গুলপীয়া অংশটোহে মুখৰ ভিতৰত সুমুৱাব পাৰিলো

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *