Assamese New Sex Stories 2017 :: মেমৰ প্ৰকান্ড বুছত মোৰ বাৰিদাল Part 1

মই তেতিয়া ক্লাচ নাইনত ৷ আমাৰ ঘৰৰ ওচৰতে এজনী ইংৰাজীৰ প্ৰফেছৰ থাকে ৷ বয়স ৪০ মান হব ৷ শকত ওখ হুষ্ট পুষ্ট ৷ পেটতো অলপ ওলোৱা ৷ তেওঁৰ ঘৰ বাইহাটাত ৷ ইয়াৰ কলেজখনত চাকৰি কৰে ৷ আমাৰ ওচৰতে ভাৰাত থাকে ৷ মোক ইংৰাজী শিকাই ৷ মেখেলা চাদৰ পিন্ধি কলেজত যাই পেটতো ওলাই থাকে ৷ মই সদাই যাও আবেলি পঢ়িব ৷ তেওঁ ঘৰত ট্ৰেক পেন্ট আৰু টি চার্ট পিন্ধি থাকে ৷ মস্ত মস্ত পিয়াহদুটা ওলমি থাকে ৷ কেতিয়াবা স্লিভলেছ নাইটি পিন্ধে ৷ কাষলতি তলটো ক’লা নোমেৰে ভৰা ৷ হাতখন দাঙিলে পিয়াহকিতাৰ কিছু অংশ দেখো ৷ থলথলীয়া খোজ কাঢ়িলে লৰি থাকে ৷ পঢ়িব নোৱাৰিলে মোক ঠিয় কৰাই তপিনাত চপৰিয়াই ৷ পাৰিলে গালত টিপি মৰম কৰে ৷ মোক দেখাকে বুছখন খুজাই নাইটিৰ ওপৰেদি ৷ পেটতোত মোৰ হাতখন লগাই দি সোধে ” মই আৰু শকত হৈছো নেকি অ ?” মই পেটত হাত ফুৰাও ইমান কোমল ৷ মোৰ দাং খাই যাই তলফালে ৷ মই কওঁ “নাই হোৱা মেম মৰম লগা হৈ আছে ” তাই খুব ভাল পাই মোৰ গালত চুমা খাই দিয়ে ৷ চুমা খাওতে মোৰ বাহুত মেমৰ বুকুখন হেচা খাই যাই৷(www.xkamini.com)
এদিন বহুত ঠান্ডা আছিল তাতে বৰষুন ৷ মেমে ক’লে আজি বহুত ঠান্ডা ব’লা লেপৰ তলতে পঢ়ো ৷ দুয়ো লেপৰ তলত সোমালো ৷ মেমৰ গাত মোৰ গাটো লাগি আছে গৰম তেওৰ গাটো ৷ সেইদিনা মোক বায়ল’জীৰ word শিকাইছিল ৷ এঠাইত penis শব্দ পালো ৷ তেও অর্থ বুজালে penis মানে ল’ৰাৰ নুনুটো ৷ (www.xkamini.com)মই সুধিলো ছোৱালীৰ ইংৰাজী বেলেগ নেকি ? তেওঁ ক’লে pussy. আকৌ এঠাইত vagina বুলি পালো — তেওঁ কলে তাৰমানেও ছোৱালীৰ চুচুকৰা ঠাইখিনি ৷ মই সুধিলো vagina আৰু pussy ৰ পার্থক্য কি ? তেওঁ অলপ চিন্তা কৰি হাঁহি এটা মাৰি ক’লে “সৰুতে vagina কয় ছোৱালিজনী দাঙৰ হ’লে pussy কয় ৷ (www.xkamini.com)আৰু ল’ৰাৰ চুচুটো মোটা আৰু দীঘল হ’লে dick কয় সৰুতে penis কয় ৷” মই পটকে সুধিলো মোৰ পিছে কি কব ? তেওঁ কলে চাব লাগিব এইবুলি তেওঁ এখন হাতদি মোৰ নুনুটোত চুলে আৰু পেন্টৰ হুকটো খুলি দি মোৰ জাঙিয়াৰ ভিতৰত হাতখন সোমাই দিলে ৷ মোৰ বাৰি খাৰা হৈ গ’ল ৷ গোটেই বাৰিদাল মোহাৰি মোহাৰি ক’লে এতিয়া তোমাৰ দাল পেনিছ হৈ আছে যেতিয়া কোনো ছোৱালীৰ লগত সম্বন্ধ কৰিবা তেতিয়া লাহে লাহে এইদাল ডিক হব ৷ মই লক্ষ কৰিছিলো যেতিয়া তেওঁ মোৰদাল মোহাৰি আছিল তেতিয়া লেপৰ তলতে আনখন হাতেৰে নিজৰ যোনিখন লাৰি আছিল ৷(www.xkamini.com) এইবাৰ মই সুধিলো পুছি আৰু ভেজিনা কি ? তেওঁ বুজালে— ছোৱালি অবস্থাত ভেজিনা কয় যেতিয়া ল’ৰাই তাতে মৰম কৰে লাহে লাহে সেইখন পুছি হয় ৷ মই সুধিলো আপোনাৰ ভেজিনা নে পুছি ?
তেওঁ ক’লে নিজে চুই কোৱাচোন ৷ এইবুলি মোৰ এখন হাত টানি নিলে তললৈ তেওঁ আনখন হাতেৰে নাইটিটো উজাই আনিলে আৰু মোৰ হাতখন নিজৰ গোপন ঠাইখিনিত লগাই দিলে ৷ মই হাতখন হেচি ধৰিলো ৷ মস্ত যোনি বহুত বাল আছিল ৷ ফুটাটো অলপ ভিজি আছিল ৷ মই আঙুলি কেতা ইফালে সিফালে কৰি দিয়াত তেওঁ ভৰিদুখন কোচাই দিলে ফলত ফুটাটো মেল খাই গ’ল ৷ মই সুধিলো ইমান গৰম কিয়? তেওঁ ক’লে ভিতৰত আৰু গৰম আঙুলি এটা সোমাই চোৱাচোন ৷ মই তেওঁতকৈ চাপৰ বাবে ভালকৈ লগ পোৱা নাছিলো ৷ তেওঁ ক’লে লেপৰ তলত সোমাই লোৱা তেতিয়া ভালকে দেখা পাবা ৷ মই লেপখনৰ তলত সোমাই গ’লো ৷ তেওঁ নাইটি তেতিয়া ককালঁত ৷ মস্ত কলগছ হেন উৰু ৷ পেটতো বগা ওখ ৷ তেওঁ এখন ভৰি নমাই দিলে দেখিলো ক’লা ক’লা বালেদি ভৰা বুছখন ৷ শকত বাবে বুছখন অলপ তলমুৱা ৷ এটা আঙুলি মেমৰ বুছৰ ফুটাত সোমাই দিলো ৷ মেমে ক’লে দুটা সোমাই দিয়া ৷ মই দুটা আঙুলি ভৰাই দিলো ৷ পোককৈ সোমাই গ’ল ৷ মেমে আআহ কৈ উঠিল ৷(www.xkamini.com) মোক সুধিলে কেনে লাগিছে পুছি নে ভেজিনা ? মই ক’লো ভেজিনা ৷ মেমে হাঁহিলে আৰু ক’লে “ধেই কি যে কোৱা মোৰ এতিয়া ভেজিনা হৈ থকা নাই “৷ মই সুধিলো কিয় ? তেওঁ ক’লে কাৰন মই বহুতবাৰ সংগম কৰিছো ৷ ল’ৰামানুহৰ চুচুটো আমাৰ ফুটাটোত সোমাই ওলোৱা সোমোৱা কৰিলে তাক সংগম কৰা বুলি কয় আৰু তেতিয়া ছোৱালীৰ খন পুছি হৈ যাই আৰু ল’ৰাৰদাল ডিক হৈ যাই ৷ তেতিয়া ল’ৰা আৰু ছোৱালী দুজনে পৰম সুখ পাই ৷ মই ক’লো মেম মোকো ডিক বনাই দিয়ক ৷ তেওঁ ক’লে তুমি কিন্তু কাকো কব নোৱাৰা আৰু মই যি কওঁ মানিব লাগিব ৷ মই ক’লো হব ৷ তেতিয়া তেওঁ মোক মোৰ পেন্ট আৰু জাঙিয়া খুলিব দিলে ৷ খুলি দিলো ৷ মোৰ বাৰিদাল তেওঁ হেপাহ পলাই লাৰিলে তাৰ পিছত মোক ক’লে তুমি এতিয়া মোৰ পুছিখন খোৱা ৷ মই আকৌ লেপৰ তলত সোমালো তেওঁ দুইখন ভৰি আঠুলৈ কোচাই মেলি দিলে ৷ মই দুভৰিৰ মাজতে শুই তেওঁৰ মস্ত বুছখন খাব ধৰিলো ৷ মাজে মাছে ককালঁখন দাঙি দিয়ে তেতিয়া বালবোৰ মোৰ নাকে মুখে সোমাই যাই ৷ কিছুসময় এনেকে চেলেকাৰ পিছত তেওঁ মানুহজনী ওলোটাকৈ শুই লেপৰ তলতে তপিনাখন যিমান পাৰে ওপৰলৈ দাঙি দি ক’লে এইবাৰ এনেকৈ খোৱা ৷ ইমান দাঙৰ কতি মই আগতে কেতিয়াও দেখা নাই ৷ মোৰ থু লাগি গোটেই বুছখন ঠেপঠেপিয়া পোকৰৰ ফুটাটো মেল খাই আছে ক’লা ৷ বালবোৰ পোকৰৰ ফুটালৈ বিস্তাৰিত ৷ মোৰ ঘিন লাগিছিল কিন্তু মেমে বেয়া পাই বুলি আকৌ তেওঁৰ যোনিত মুখখন গুজি দিলো ৷ তেওঁ ঠেলি ঠেলি দিয়ে পিছফালে পোকৰখন ৷(www.xkamini.com) তেতিয়া ফোফটো মোৰ নাকতে হেচা খাই ৷
এবাৰ তেওঁ ক’লে — তুমি এটা কাম কৰা মোৰ পুছিখন খাই থাকোতে এখন হাতেদি নিজৰ লিংগটো লাৰি থাকা ৷ মই আঠুকঢ়া যেন হৈ ল’লো আৰু তেওঁৰ বুছখন খাই খাই এখন হাতেৰে মোৰ বাৰিদাল লাৰি থাকিলো ৷ সচাঁই মজা লাগিছিল ৷ কিছুসময় মজাটো লওতেই মোৰ মাল গুচি গ’ল মেমৰ লেপখনতে ৷ মেমে গম পাই উঠি বহিল ৷ মোৰ ভয় লাগিছিল মেমে গালি দিয়ে বুলি ৷ লেপখনৰ বহুঅংশ মোৰ মালেৰে ভিজি গৈছিল ৷ মেমে হাতেৰে সেইবোৰ লাৰি চাই শুঙিলে ৷ তাৰ পিছত মোৰ বাৰিদালত লাগিথকা বোৰ তেওঁ হাতখনেদি মচি হাতখন মুখত সোমাই আঙুলিবোৰ চেলেকি চেলেকি খালে ৷ কিন্তু খং নকৰিলে ৷ হাঁহি হাঁহি ক’লে এইবোৰ এনেই পেলাব নালাগে আমাৰ ফুটাতোত ভৰাব লাগে তেতিয়া মজা লাগে ৷ একো নাই যোৱা এতিয়া ধুই আহা ৷ মই বাথৰুমত গ’লো ৷ পেচাৱ কৰি ধুব লওতে দেখিলো মেমৰ পেটিকোট এটা পকাতে পৰি আছে ৷ মই উঠাই থবলৈ দাঙি দিউতে দেখিলো পেটিকোটতোৰ তলত এটা মস্ত ভোলাবেঙেনা ৷ সেইটো আনি শুঙি চাই মই সব বুজি পালো ৷ একে গোন্ধ মেমৰ বুছৰ লগত ৷ মানে আজি মেমে বেঙেনা মাৰিছে ৷(www.xkamini.com) সেইবাবে ইমান গৰম হৈ আছে ৷ পেটিকোট আৰু বেঙেনা আগৰ জাগাতে থৈ মই বিছনাত আহিলো ৷ ঠান্ডা লাগিছিল কাৰন মই লেংটা হৈ আছিলো ৷ মেমে এগিলাচ গাখীৰ আৰু বিস্কুট আনি খাব দিলে মোক ৷ নিজেও বিস্কুট খালে ৷ তেতিয়াও মেমে নাইটি পিন্ধি আছিল ৷ গাখীৰৰ গিলাচটো টেবুলত ঠৈ তেওঁ এইবাৰ নাইটিটো খুলি দিলে মোৰ চকুৰ সন্মুখতে ৷ কি মস্ত বলডাৰ বগা বগা ওলমি পৰা ৷ নিপুল দুটাও মস্ত ৷ ৰঙচুৱা ৷ মোক ক’লে আহা মোৰ গাখীৰ খোৱা ৷ এইবুলি কৈ এটা পিয়াহ হাতেৰে দাঙি আগটো মোৰ মুখত সোমাই দিলে ৷ মই হেপাহ পলাই খালো ৷ এইবাৰ আনটো সোমাই দিলে ৷ মই গাৰু এটাত শুই আছিলো মেম মোৰ ওপৰত আঠুকাঢ়ি লৈ ওলমি থকা স্তন মোক খুৱাই আছিল ৷ অলপ তেনেকৈ তেওঁ খুৱাই মোৰ মুখৰ(www.xkamini.com) ওপৰত বহি বুছখন মোৰ ওঠঁত লগাই ক’লে তেতিয়া খুব মজা লাগিছে আৰু এবাৰ খোৱাচোন ৷ এতিয়া তেওঁৰ বুছখন আৰু মেল খাই গৈছিল ৷ ভিতৰৰ ৰঙা ৰঙা মাংসবোৰ দেখা গৈছিল ৷ বগা বগা বিজল কিছুমান ওলাই আছিল ৷ সব খাই দিলো মই ৷ কিছুসময় খোৱাৰ পিছত তেওঁৰ বুছৰ ফুটাদি এসোপা মান ৰস বব ধৰিলে ৷ খুব তীব্ৰ গোন্ধ সেইবোৰৰ ৷ মই মুখখন গুচাই দিব খুজিছিলো কিন্তু মেমে মোৰ মুখখন ধৰি জোৰকৈ মোৰ মুখত বহি দিলে ৷ ক’লে মেলি দিয়া মুখখন ৷ মই মেলি দিয়াত বুছখনৰ বালসহিতে আধা মোৰ মুখত সোমাই গ’ল আৰু তাৰ পৰা ওলোৱা বিজল (www.xkamini.com)বিজল বোৰ মোৰ গল পালে ৷ মেমে ক’লে একো নহয় খাই দিয়া শক্তি পাবা ৷ মই সব খাই দিলো ৷
তেতিয়া মেমে তেওঁৰ বুছখনেদি মোৰ গোটেই মুখখনত ঘহাবঁ ধৰিলে ৷ নিজৰ ওলমি পৰি পেটতো হাতখনেদি হেচি ধৰি মোৰ মুখখনলৈ চাই চাই মোৰ চকু ,কপাল ,নাক ,ওঠঁ ,ঠুটুৰি ,গাল সবতে তেওঁৰ বুছখন ঘহাই ঘহাই মোৰ গোটেই মুখখনতে বুছৰ ৰসেদি আঠা আঠা কৰি দিছিল ৷ তাৰ পিছত তেওঁও মোৰ কাষত শুই মোৰ গোটেই মুখতে চেলেকিব ধৰিলে ৷ সব আঠাবোৰ তেওঁ চেলেকি চেলেকি চাফা কৰি দিলে ৷ মোক ক’লে কেনেকুৱা লাগিছে মোৰ পুছিখন খাই ৷ মই ক’লো নিমখিয়া ৷ তেওঁ ক’লে এইবাৰ মোৰ জিভাখন (www.xkamini.com)খোৱা ৷ এইবুলি তেওঁৰ জিভাখন মোৰ মুখত সোমাই দিলে ৷ মই চুহি চুহি খালো ৷ তেওঁ জিভাখনেদি মোৰ মুখৰ ভিতৰত ঘটালি দিলে ৷ মোৰ সব থু তেওঁ চেলেকি খালে ৷ মোক সুধিলে কিবা হৈছেনে? এইবুলি মোৰ বাৰিদালত মুঠা মাৰি ধৰি অগাপিছা কৰিব ধৰিলে ৷ তাৰ পিছত তেওঁ লেপৰ তলত সোমাই গ’ল ৷ তেওঁ পঠালিকৈ থকা বাবে লেপখনত তেওঁক অটাঁ নাছিল ফলত তপিনাৰ আধা অংশ লেপৰ বাহিৰত ওলাই আছিল ৷ দৃশ্যতো দেখি মোৰ বাৰি টিংটিঙাই গ’ল ৷ মস্ত দাঙৰ পোকৰটোৰ আধা ওলাই থকাত দাৰুন ছেক্সি লাগিচিল ৷ ইফালে লেপৰ তলত মেমে মোৰ বাৰিদাল গুৰিলৈ মুখত ভৰাই চুহি আছিল ৷ মাজে মাজে আগৰ ছালচটা নমাই লৈ আগটোত জিভাদি সুৰসুৰাই দিয়ে ৷ এখন হাতেদি মোৰ সৰু সৰু গুটিদুটা আলফুলে (www.xkamini.com)লাৰি আছে ৷ এবাৰ আঙুলি এটাত থু লগাই মোৰ কতিৰ ফুটাটোত সোমাই দিলে ৷ মোৰ কিবা লাগি গ’ল ৷ বুছত আঙুলি মাৰাৰ দৰে মেমে মোৰ পোকৰত আঙুলি মাৰিব ধৰিলে ৷ আৰু মুখত মোক বাৰিদালেদি খুন্দিয়াব দিলে ৷ মজ্জা লাগিছিল মেমৰ আদহীয়া মুখত বাৰিচোদন দি ৷ মেমৰ চাগৈ পুৰা গৰম উঠিছিল ৷ কাৰন এইবাৰ তেওঁ মোৰ পোকৰত দুটা আঙুলি গুৰিলৈ হেচি হেচি ভৰাই দিলে ৷ দুখ পালেও একো নকৈ মেমক মুখচোদা দি থাকিলো ৷ অলপ পিছত তেওঁ থাকিব নোৱাৰা হৈ লেপখন দলিয়াই দিলে ৷ আমি দুয়ো বিছনাত সর্ম্পুর্ণ নাঙঠ ৷ মেমৰ প্ৰকান্ড শকত শৰীৰ আৰু(www.xkamini.com) মোৰ ক্ষীন চাপৰ দেহা ৷ মেম মোৰ ওপৰত উঠি ল’লে ৷ এখন হাতেদি মোৰ বাৰিদাল ধৰি নিজৰ বুছখনত লগাই তললৈ হেচি ধৰিলে ৷ হৰহৰাই সোমাই গ’ল মেমৰ প্ৰকান্ড বুছত মোৰ সৰু বাৰিদাল ৷ তাৰ পিছত আৰু কি চোদন নেদেখিলে বিশ্বাস নহব ৷ হাতীহেন তপিনাখনেদি মেমে ইমান স্পীডত কেনেকে ঠাপ মাৰিব পাৰে নেদেখিলে বিশ্বাস নহব ৷ পটাক পট্টাক শব্দই বাহিৰৰ বৰষুনৰ শব্দকো তল পেলাইছিল ৷ পিয়াহ কিতাৰ নাচন আৰু চাৰ আছিল ৷ মেমৰ চকু মুখ ৰঙা হৈ গৈছিল ৷ বগা মানুহজনী ৰঙা হোৱাত আপেলহেন দেখাইছিল ৷ মাজে মাজে তেওঁ চাই তলত কেনেকৈ(www.xkamini.com) সোমাই আছে ৷

 

Read ::  Assamese New Sex Stories 2017 :: মেমৰ প্ৰকান্ড বুছত মোৰ বাৰিদাল Part 2 ( Click অন্তিম খন্ড )

 

(Visited 740 times, 9 visits today)

2 thoughts on “Assamese New Sex Stories 2017 :: মেমৰ প্ৰকান্ড বুছত মোৰ বাৰিদাল Part 1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *