Assamese New Sex Stories 2017 :: মেমৰ প্ৰকান্ড বুছত মোৰ বাৰিদাল Part 2

মাজে মাজে হাতখন তললৈ নি মোৰ গুটিদুটা মোহাৰি দিয়ে ৷ মোক কয় দাঙি দিয়া দাঙি দাঙি দিয়া ককালঁখন ৷ মই দাঙি দিউ ৷ এবাৰ এটা গাৰু তেওঁ মোৰ তপিনাৰ তলত দি ল’লে আৰু আকৌ মোৰ ওপৰত উঠি মোৰ গোটেই দাল ভৰাই ল’লে ৷ এইবাৰ অলপ বেছি ভিতৰলৈ যোৱা যেন লাগিল ৷ তেওঁৰ স্পীড আৰু বেছি হ’ল মাজে মাজে বুছখনেদি মোৰ বাৰিদাল চেপি ধৰে ৷ মেমৰ ভাষাও লাহে লাহে অশ্লীল হব ধৰিলে ৷ কব ধৰিলে — দিয়া দিয়া উঠাই দিয়া মোৰ বুছৰ পানী ওলাই দিয়া ৷ মেমৰ মুখত বুছ শব্দ শুনি মোৰ বাৰি আৰু দাঙৰ হ’ল ৷

Assamese New Sex Stories 2017 :: মেমৰ প্ৰকান্ড বুছত মোৰ বাৰিদাল Part 1  ( Click প্ৰথম খন্ড )

আৰু ক’লে — তোমাক খাই মজা লাগিছে ৷ আজিৰ পৰা সদাই লেপৰ তলত টিউচন কৰিম ৷ সদাই চোদিম তোমাৰ লগত ৷ এইবোৰ কথা শুনি মইও তলৰপৰা দাঙি দাঙি দিব ধৰিলো ৷ মেম এনেকৈ মাৰি মাৰি এবাৰ মোৰ বুকুতে শুই দিলে ৷ তেওঁৰ মাল ওলাইচিল চাগৈ কাৰণ মোৰ বাৰিদালত গৰম গৰম কিবা লাগিছিল বিজল বিজল ৷(www.xkamini.com) তেওঁ মোৰ ওপৰত শুই দীঘল দীঘল উশাহ লব ধৰিলে ৷ মোৰো উত্তেজনা চৰম আছিল ৷ তেতিয়াও মোৰ বাৰিৰ আগটো মেমৰ বুছত ৷ মই দাঙি দাঙি ভৰাব খুজিছিলো কিন্তু তেওঁৰ দেহৰ ওজন বহুত বাবে মই তেওঁৰ তপিনাখন হিলাবই নোৱাৰিলো ৷ তেওঁ কথাটো বুজি পাই মোৰ পৰা নামি কাষতে আঠুকাঢ়ি ল’লে আৰু মোক ক’লে এইবাৰ অলপ বেলেগ সুখ লোৱা ৷ তেওঁ মুখখন আৰু পিয়াহকিতা বিছনাত পেলাই পোকৰখন যিমান পাৰে দাঙি ওপৰমুৱা কৰি দিলে ৷ মোক ক’লে এইবাৰ মোক কতি মাৰা ৷ মই সুধিলো তাৰমানে ? ক’লে — মোৰ পোকৰৰ ফুটাটোত তোমাৰ লিংগটো সোমাই দিয়া ৷ মই মেমৰ পিছফালে দুটা গাৰু দি তাত আঠুকাঢ়ি ল’লো ৷ মেমে এখন হাতেদি তেওঁৰ বুছখনৰ পৰা এসোপামান বিজল লৈ পোকৰৰ (www.xkamini.com)ফুটাটোত লগাই দিলে আৰু দুটা আঙুলি ভৰাই ভিতৰতো সোমাই দিলে ৷ মোক ক’লে এতিয়া মাৰা ৷ মই তেওঁৰ কতিত মোৰ বাৰিদাল সোমাই দিলো ৷ ইয়াতো হৰহৰাই সোমাই গ’ল ৷ কিন্তু তেওঁৰ কতি বুছতকৈ অলপ টাইত ৷ গৰম গৰম ভিতৰখন ৷ তেওঁ পোকৰখন জপা মুজা কৰি দিলে মজা লাগে ৷ কিছুসময় কতি মাৰি মোৰ পানী ওলাল ৷ সেইবোৰ সব মেমৰ কতিৰ ভিতৰতে পেলালো ৷ অলপ সময় ভিতৰতে ৰাখি মই বাৰিদাল ওলাই আনিলো ৷ দেখিলো মেমৰ পোকৰৰ ফুটাদি মোৰ মালপানিবোৰ ওলাই আহিছে ৷ মেমে পোকৰখন পেলাই মোক বুকুৰ মাজত সোমাই ল’লে লেপখন টানি গাত ল’লো ৷ আকৌ মেমে মোৰ জিভাখন চেলেকি চেলেকি খালে ৷ এনেকে দুয়ো লেপৰ তলত লেংটা হৈ চুমা খাই খাই কেতিয়া টোপনি(www.xkamini.com) আহিল গমে নাপালো ৷ যেতিয়া মেমে মোক জগাই দিলে তেতিয়া সন্ধিয়া হৈছিল ৷ মেমে নতুন মেখেলা চাদৰ পিন্ধি কৰবাত যাব ওলাইছে ৷ মোক ক’লে উঠা আন্ধাৰ হৈছে ৷
মেমে মোক জগাই দিয়াত দেখিলো আন্ধাৰ হৈছে ৷ তেওঁ কাপোৰ কানি পিন্ধি ৰেডী ৷ মই সোধাত ক’লে বিয়া এখন আছে ৷ মোকো সোনকালে কাপোৰ পিন্ধিব ক’লে ৷ মোৰ মুটা লগাত বাথৰুম গ’লো লেংটা হৈয়ে ৷ মেমে মোক পিছফালৰ পৰা দেখি আছিল ৷ মই উদং তপিনা মেমক দেখাই দেখাই যাব ল’লো ৷ মোৰ সৰু কিন্তু বগা তপিনাখন দেখি চাগৈ তেওঁৰ মৰম লাগিল ৷ মোক এক মিনিট বুলি মোৰ ওচৰলৈ গৈ(www.xkamini.com) মোৰ তপিনা দুখন ধুনীয়াকৈ পিহি দিলে ৷ পোকৰৰ ফুটাটো আঙুলি এটাদি খেদেলি দিলে ৷ মোক পিছফালৰ পৰা সাবতি ধৰি মোৰ গালত চুমা খাই ক’লে সময় থাকিলে আকৌ খালো হৈ তোক ৷ যা এতিয়া ওলা তোৰ ঘৰৰ মানুহে চিন্তা কৰিব ৷ মই মুতিব গ’লো ৷ বাথৰুমত বেঙেনাটো আগৰ জাগাতে আছিল ৷ উলিয়াই আকৌ শুঙিলো ঃ বাৰি দাং খাই গ’ল ৷ মুখহাত ধুই ওলাই আহিলো ৷ মেম ৰখি আছিল ইমান ধুনীয়া লাগিছিল(www.xkamini.com) তেতিয়া ৷ মই মেমে দেখাকে মোৰ বাৰিদাল লাৰি দিলো ৷ মেমে ক’লে হব আৰু পাগল কৰিব নালাগে মোক ৷ এতিয়া সময় নাই ৷ মই ক’লো প্লিজ মেডাম প্লিজ এবাৰ ৷ এইবুলি মেমৰ লাউহেন পিয়াহ এটা টিপামাৰি ধৰিলো ৷ মোৰ বাৰি তেতিয়া দাং খাই আছে ৷ মেমৰ ওঠঁত মোৰ জিভাখন সোমাই দিলো ৷ উপাই নাপাই তেওঁ জিভাখন অলপ চুহি ক’লে ” ঠিক আছে জল্দি কৰ ৷ ঠিয়ই ঠিয়ই কৰ কালি ভালকৈ কৰিবি ৷” এইবুলি তেওঁ(www.xkamini.com) টেবুল এখনত হাতেদি ভেজা দি মেখেলা চাদৰ সাৱধানে উজাই নি ককালঁৰ ওপৰত তুলি দিলে ৷ কি প্ৰকান্ড তপিনা ৷ মই পেন্টিটো তললৈ নমাই দিলো ৷ পোকৰৰ ফুটাতো জলমলাই উঠিল ৷ মই বুছৰ ফুটাতোত এটা আঙুলি ভৰাই দি ঘটালি দিলো ৷ গৰম গৰম ফুটা ৷ মই বাৰিদাল ধৰি বুছৰ ফুটাত হেচি দিলো ৷ একে হেচাতে গোটেইদাল সোমাই গ’ল ৷ মেমে আহকৈ উঠিল ৷ তেওঁ কতিখন পিছফালে ঠেলি ঠেলি দিয়ে ৷ কিছুসময় এনেকে (www.xkamini.com)মাৰোতেই মোৰ পানী গ’ল ৷গোটেইবোৰ তেওঁ বুছৰ ভিতৰত পেলালো ৷ তাৰপিছত উলাই আনিলো ৷ গৰগৰকৈ বুছৰ পৰা মোৰ মালবোৰ ওলাব ধৰিলে ৷ তেওঁ এখন গামোচা দি সেইবোৰ মচি গডৰেজটো খুলি তাৰপৰা stayfree এটা উলিয়াই পেন্টিটোত লগাই পিন্ধি ল’লে ৷ সেইটো কিয় ল’লে সোধাত ক’লে ” তই যিসোপা মোৰ ভিতৰত পেলালি সেইবোৰ ওলাই থাকিব ৷” এইবুলি মোক সাবতি লৈ চুমা খালে ৷ আৰু ক’লে মোক সদাই দিবিনে ৷(www.xkamini.com)
এইদৰে মই মোৰ জীৱনত প্ৰথমবাৰ বুছৰ সোৱাদ ল’লো এজনী আদবয়সীয়া মহিলাৰ লগত ৷ তাৰ পিছদিনাও মেমক চুদিছিলো ৷ সেইদিনা মেম চোদাবলৈ ৰেডী হৈয়ে আছিল ৷ অকল মাত্ৰ নাইটি এটা পিন্ধি ৷ না ব্ৰা না পেন্টি ৷ মই যোৱাৰ লগে লগে তেও ছোফাখনত বহি ভৰি দুটা মেলি ছোফাত উঠাই নাইটিতো দাঙি দিলে ৷ “কালি লেপৰ তলতহে খাইছিলি ল’ এতিয়া পোহৰত খা” — মেমে ক’লে ৷ মই তেওঁৰ কৰঙন দুটাৰ মাজত আঠুকাঢ়ি ল’লো ৷ এই প্ৰথম পোহৰত দেখিলো তেওঁৰ বুছখন ৷ মোটা মোটা কৰঙনৰ মাজত এসোপা জংঘল ক’লা বালৰ তাৰ মাজত বুছখন ৷(www.xkamini.com) ক’লা পাপৰি দুটা মেলখোৱা মাজেদি ফুটাতো ৷ তাৰ তলত পোকৰৰ ফুটাতো ৷ বালবোৰ পোকৰৰ ফুটালৈ আছে ৷ তেওঁ ক’লে— ” কি চাই আছা ? হাতেদি নোমবোৰ গুচাই লৈ চেলেকি দে আৰু এটা আঙুলি ফুটাত ভৰাই থাক মাজে মাজে পিছফালৰ ফুটাত সোমাই দিবা” ৷ এইদৰে আৰম্ভ হ’ল ৪৫ বছৰীয়া মেডাম আৰু মোৰ দীঘলিয়া চোদন যাত্ৰা ৷ সেইসময়ত মোৰ বয়স আছিল ১৪ বছৰ ৷ মই মোতকৈ ৩১ বছৰে দাঙৰ এজনি মাইকীৰ বুছত বহুদিন মজি আছিলো ৷ সেইবাবেই এতিয়াও আদবয়সীয়া তিৰোতা দেখিলেও মোৰ বাৰি উঠি যাই ৷ মেমক তাৰ পিছত বহুবছৰ চুদিছিলো ৷ মেম বুঢ়ী নোহোৱালৈ ৷ তেওঁ ৰিটায়াৰ হোৱাৰ পিছতো মই তেওঁৰ ঘৰত গৈ তেওঁক চুদিছিলো বাইহাটা চাৰিআলিত গৈ ৷ সেইবোৰ বেলেগ কাহিনী ৷
সেইদিনাও মই টিউচনৰ পৰা ঘুৰি আহোতে সন্ধিয়া হৈছিল ৷ ছোফাখনতে মেম নাঙঠ হৈ শুই গৈছিল মই গুচি আহোতে ৷ আবেলিৰ পৰা ৩ ঘন্টাত মেমক ৪ বাৰ চুদিছিলো ৷ এবাৰ তেওঁৰ মুখত এবাৰ তেওঁৰ কতিত আৰু দুবাৰ বুছত মাল পেলাইছিলো ৷ সেইদিনা মোৰ বহুত দুর্বল দুর্বল লাগিছিল ৷ এবাৰ মেমে তেওঁৰ বুছৰ পৰা ওলোৱা আঠাবোৰ মোৰ মুখতে এৰি মোক খাব কৈছিল ৷ তেওঁও এবাৰ মোৰ ফেডা খাইছিল ৷
মই গৈ পোৱাৰ লগে লগে (www.xkamini.com)তেওঁ নাইটিতো দাঙি ছোফাত বহি বুছখন মেলি দিছিল মোক খাবলৈ ৷ ঠিক তেনেকৈ যেনেকৈ মোৰ মায়ে বহুদিনৰ মুৰত দেউতা আহিলে ৰাতি দাঙি দিয়ে ৷ দিনৰ পোহৰত মেমৰ নাঙঠ বুছখন দেখি মোৰ বাৰি জপিয়াই উঠিছিল ৷ মেমৰ বুছ খাই থাকোতে মই পেন্ট খুলি মোৰ বাৰিক মুকলি কৰি দিছিলো ৷ মেমৰ বুছৰ ৰস আৰু পোকৰৰ গোন্ধে মোৰ বাৰিক টনটনীয়া কৰি দিছিল ৷ মাজতে তেওঁ ছোফাৰ ওপৰতে আসনটো সলাই ল’লে ৷ এইবাৰ তেওঁ ছোফাত আঠুকাঢ়ি লৈ মস্ত পোকৰখন মোৰ মুখৰ আগত লগাই দিলে ৷ এইবাৰ তেওঁৰ বুছখন চুহি দিউতে মোৰ নাকটো ঠিক পোকৰৰ ফুটাটোত হেচা যাই ৷ এটা উতকট গন্ধ পাইছিলো ৷ কিন্তু পিছলৈ সেই গোন্ধটো ভাল লগা হৈছিল ৷ আনকি বহুদিন তেওঁৰ পোকৰৰ সেই গোপন ফুটাটোত জিভাও ভৰাই দিছিলো ৷ তেওঁ নিজে দুহাতেৰে তপিনাদুখন বহলাই ধৰে ৷ সেইদৰে কিছুসময় বুছখন চোহাৰ পিছত তেওঁ ক’লে ” দে এতিয়া তোৰ দাল মোৰ তাত সোমাই দে ” ৷ মেমে ছেক্স উঠিলে মোক তই তই কে মাতে ৷ মইও ছোফাখনত এখন ভৰি উঠাই লৈ মোৰ লকলকাই (www.xkamini.com)থকা বাৰিদাল একে হেচাঁতে মেমৰ বহল বুছত ভৰাই দিলো ৷ পোৰপোৰাই সোমাই গ’ল ৷ আস কি যে মজা কোমল কোমল এসোপা বোকাত হে যেন ভৰাইছো ৷ ৰসে চপচপীয়া আৰু মোৰ থু ৰে কোমল হৈ থকা বালবোৰৰ মাজেদি মোৰ বাৰি আপদাউন হৈ আছিল ৷ ইফালে তেওঁৰ মুখত জহৰা কথা আৰম্ভ হৈ গৈছিল ৷ “আহ আহ কৰ কৰ পুৰা হেচিঁ দে কেলা ৷ তোৰ সৰু হ’লেও জোৰ আছে ৷ মজা লাগিছে ৷ কেতিয়াবা ইমান ছেক্স উঠে বাল লেংতা হৈ কলেজত যাব মন যাই ৷ টেবুলত বুছ মেলি বহি শিকাম ৷ ল’ৰাবোৰক বাৰিবোৰ উলিয়াই থব দিম ৷ আহ কি মজা ৷ দে আৰু উঠাই উঠাই দে ৷ আঙুলি এটা পোকৰত ভৰা ৷ দুফালেদি ছোদ মোক ৷” এইদৰে মেমক গৰুচোদন দিলো ৷ অলপ পিছত তেওঁ মোৰ ওপৰত উঠি লৈছিল ৷ (www.xkamini.com)নাইটিতো গাৰ পৰা খুলি দলিয়াই দি ডাবহেন পিয়াহ এটা মোৰ মুখত হেচি হেচি ভৰাই দিছিল ৷ আৰু নিজে মোৰ গোটেই দাল বাৰি গুৰিলৈ বুছত সোমাই ৰামঠাপন দি আছিল ৷ মই আৰু ৰাখিব নোৱাৰিলো ৷ তেওঁৰ বুছত মই পানি উলাই দিলো ৷ দুইটাই উঠি গৈ বাথৰুমত ধুই আহিলো ৷ মোক গাখিৰ খাব দিলে ৷
এনেকৈ সদাই মেমে কৰাৰ পিছত মোক গাখিৰ খাব দিয়ে ৷ কেতিয়াবা তেওঁ গাখিৰ নিজৰ মুখত লৈ মোৰ মুখত ঢালি দিয়ে ৷ মই চেলেকি খাওঁ ৷ তাৰ পিছত তেওঁ মোক পোকৰ মাৰিব দিলে ৷ ছোফাতে তেওঁ হাতদুখনেদি ভেজা দি তপিনাখন দাঙি ধৰিলে ৷ মই বাৰিদাল তেওঁৰ পোকৰৰ ফুটাতোত ফিট কৰি লৈ হেচাঁ মাৰি দিওতে সোমাই গ’ল গোটেদাল ৷ টাইত আৰু গৰম গৰম আছিল পোকৰৰ ভিতৰফালে ৷ তেনেকে প্ৰায় ২০ মিনিট মান মেমক কতি মাৰিলো ৷ ইমান মজা দিয়ে তেওঁ পোকৰখন হিলাই হিলাই ৷ মজা পাই পোকৰতে(www.xkamini.com) মাল পেলালো ৷ তেওঁ মোক ধুই আহিব কৈ নিজে ছোফাত কতি ওলোটাই শুই থাকিল ৷
এবাৰ মেমৰ গিৰিয়েক আহিছিল ৷ তেতিয়া তিনিদিন মই কৰিব পৰা নাছিলো ৷ এদিন টিউচন কৰি থাকোতেই মোক হাত মাৰি দিছিল ৷ গিৰিয়েক শুই আছিল ৷ তেওঁ গামোচা এখনেৰে মচি দিছিল মালবোৰ ৷ মই তেওঁ পিন্ধা পেন্টিতো লৈ আহি ঘৰত শুঙি শুঙি আকৌ হাত মাৰিলো ৷ মেমৰ বুছৰ গন্ধটো মাদকিয় আছিল ৷ কেতিয়াবা মেম বিছনাত শুই থাকে মই তেওৰঁ মেখেলাৰ তলত সোমাই তেওৰঁ বুচখন খাই থাকো ৷ তেওঁ ভৰি দুখন মেলি থয় ৷ তেনেকৈয়ে তেওঁ মালপানি এৰে ৷ মই খাও ৷ if u like my story please comment me .. m salman khan from nagaon assam .

(Visited 598 times, 158 visits today)

4 thoughts on “Assamese New Sex Stories 2017 :: মেমৰ প্ৰকান্ড বুছত মোৰ বাৰিদাল Part 2

    1. hi rimi cntct me
      [email protected] com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *