Assamese Sex 2017 :: ভিনিহিয়েক আৰু খুলখালিয়েকৰ প্ৰকান্ড শ’লমাছ

এবাৰ মামাহতঁৰ ঘৰত যাওতে পুখুৰীপাৰত ফুৰিব গৈছিলো ৷ লগত এটা ৪/৫ বছৰীয়া লৰা …. মামাৰ সৰুল’ৰাটো ৷ গৰম দিন দুপৰীয়া এটা চুটি আঠুৰ ওপৰলৈ থকা ফ্ৰক পিন্ধি ৷ পুখুৰীৰ ওপৰত চাংত হাঁহৰ গড়াল ৷ কাষতে খেৰৰ চালি ৷ ৰ’দত মাছমৰীয়া বোৰে জিৰনি লোৱা ৷ আমি যাওতে দুজন মাছমৰীয়া আছিল ৷ সিহঁতে মোক পুখুৰীৰ ছাৰিওফালে ফুৰালে গছবোৰ দেখালে তাৰপৰা ফল চিঙি খুৱালে ৷ সিহঁত দুজনৰ বয়স এজনৰ ৪৫ আৰু আনজনৰ ২৫ মান হব ৷ দুয়ো ভিনিহিয়েক আৰু খুলখালিয়েক আছিল ৷ ভিনিহিয়েকৰ গাত মাত্ৰ গেন্জি আৰু খুব চুটি গামোচা এখন সিজনৰ মাত্ৰ এখন লুঙি ৷ মোৰ বয়স তেতিয়া ১৫ ৷ ইতিমধ্যে মই চোদন খাইছো দুজনৰ ৷ বুকুখনো ফুলি আহিছিল আৰু কৰঙন দুখন আছিল ভৰা ভৰা বগা ৷ তাতে টুলত বহোতে মোৰ কৰঙন খন আধা ওলাই গৈছিল ৷ সিহঁতে মাছমৰাৰ কাহিনীবোৰ শুনাই আছিল ৷ ভিনিহিয়েকৰ চকু মোৰ কৰঙনত ৷ তাৰ গামোচাখন আছিল চুটি ৷(www.xkamini.com) তলত একো নাছিল ৷ লাহে লাহে তাৰ বস্তুটো গমপোৱাকৈ দাঙৰ হব ধৰিলে ৷ অকনমানি গামোচাখনে তাৰ মস্ত বস্তুটো ঢাকি ৰাখিব পৰা নাই ৷ এবাৰ সি পানীত নামি গ’ল ৷ ইতিমধ্যে মামাৰ ল’ৰাটোৱে আমনি কৰাত তাৰ লগৰজনে ওচৰতে থকা আনএটা পুখুৰীৰ কাষত থকা আম খুৱাব লৈ গ’ল ৷ পানীত নমাজনে তাৰ পৰাই মোক কেনেকে মাছ ধৰে বুজাই দিলে ৷ সি জালৰ পৰা এটা মাছ ধৰি আনি মোক ধৰিব পাৰিম নেকি সুধিলে ৷ মই পাৰিম বুলি কোৱাত সি লৈ অলপ উঠি আহি ক’লে ” মাছ ধৰিব লাগিলে পানীত নামিব লাগিব” ৷ মই অলপ মান নামি গৈ মাছটো ধৰিলো কিন্তু ওলাই গ’ল ৷ সি আন এটা আনিলে ৷ মই আৰু অলপ নামি যোৱাত ফ্ৰকটো তিতে বুলি দাঙি ধৰিলো ৷ সি তলৰ পৰা মোৰ কৰঙন কেটা চাব ধৰিলে ৷ মই চাওঁ যে মোৰ পেন্টিতো দেখা পোৱা গৈছে ৷ মই উঠি আহিলো ৷ অলপ পিছত সিও উঠি আহিল ৷ এইবাৰহে চাবলগীয়া হৈছিল ৷ তাক নাঙঠ যেনেই লাগিছিল ৷ সি পিন্ধি থকা অকমান গামোচাখন তিতি তাৰ ককালঁত লাগি ধৰিছিল ৷ ডান্ডাদাল দাং খাই তম্বু হেন হৈছিল ৷ মোৰ পেন্টি দেখি চাগৈ ৷ সি লাজ নকৰাকৈ মোৰ আগেদি উঠি আহিল ৷ মই চকু ঘুৰাই ল’লো ৷ কিন্তু আৰচকুৰে নাচাই নোৱাৰিলো ৷ সি চালিখনৰ (www.xkamini.com)তলত গৈ গামোচাখন খুলি দিলে ৷ গেন্জিটো খুলি সেইটোৰে সি তাৰ লিংগটো আৰু তপিনাখন মচি মচি মোক ক’লে “ভন্টি বেয়া নোপোৱা যদি সৌ গছজোপাৰ পৰা মোৰ লুঙিখন আনি দিবা নেকি? মই বেয়াকে আছো ” ৷ দেখিলো গছএজোপাত এখন লুঙি শুকাব দিছে ৷ উপাই নাপাই মই তাৰপৰা লুঙিখন আনি তাৰফালে নোচোৱাকৈ দিলো ৷ সি মোৰ মনৰ অবস্থাতো গম পালে ৷ মোৰ হাতখন ধৰি তাৰ লিংগটোত
লগাই দিলে ৷ মই এবাৰ ছাৰিওফালে চাই মুঠিমাৰি ধৰিলো ৷ প্ৰকান্ড শ’লমাছ হেন মোটা হাতৰ মুঠিত নোসোমাই আৰু গৰম ৷ মই দুখন হাতেদি ধৰিলো ৷ ক’লা মোটা এসোপামান বালেদি ভত্তি হৈ আছে ৷ আগটো ৰঙা ওলোৱা ৷ সি মোৰ গালখনত হাত ফুৰাই পিয়াহ এটাত মুঠা মাৰি ধৰিলে ৷ দুয়োখন হাতেদি দুটা পিহা টিপিব ধৰিলে ৷ মই তাৰ লিংগটো অগাপিছা কৰিব ধৰিলো ৷ তাৰ জীৱনত চাগৈ ইমান ধুনীয়া ছোৱালীয়ে কেতিয়াও তাৰ ক’লা মলা বাৰিদাল লাৰা নাছিল ৷ অলপ সময় হাত মাৰি দিওতেই তাৰ পানী চিৰিটকৈ ওলাই মোৰ ফ্ৰকত পৰিল ৷ সি তাৰ গামোচা খনেদি মচিব ধৰিলে ৷ মোৰ ঠিক পেটটোত পৰিছিল ৷ সি পানীবোৰ মচা বুদ্ধি কৰি মোৰ বুছখন লাৰি আছিল কাপোৰৰ ওপৰেদি ৷ মই একো নোকোৱাত সি আঠুকাঢ়ি ল’লে ফ্ৰকটো অলপ দাঙি পেন্টিৰ ওপৰেদি মোৰ বুছখন চেলেকিব ধৰিলে ৷ অলপ সময় চেলেকি মোৰ পেন্টিটো আঠুলৈ নমাই দিলে ৷ মই ভৰি দুখন অলপ মেলি দিলো ৷(www.xkamini.com) সি মোৰ বুছৰ পাপৰি দুটা খাব ধৰিলে ৷ তাৰ মটহা ওঠঁ দুটাই মোৰ গোটে বুছখন এফালৰ পৰা খাই গ’ল ৷ মই আমেজত চকু মুজি দিলো ৷ সি এইবাৰ পেন্টিটো গোটেই খুলি লৈ মোৰ চালিখনৰ তলত খেৰতে শুৱাই দিলে ৷ মই ভৰি দুখন বহলাই দিলো ৷ সি মোৰ ওপৰত শুই দিলে ৷ মোৰ এখন হাত টানি নি তলত তাৰ লিংগটোত লগাই দিলে ৷ মই (www.xkamini.com)আকৌ সেইটো লৰাব ধৰিলো আৰু সি মোৰ পিহাদুটা কামুৰি থাকিল ৷ অলপ পিছত তাৰ বাৰি দাংখাই উঠাত মই মোৰ ফুটাটোত সেইদাল লগাই দিলো ৷ সি লাহেকে হেচাঁ দি মুন্ডিটো মোৰ বুছত সোমাই দিলে ৷ এনেকে লাহে লাহে আধাদাল মোৰ তাত সোমাই গ’ল ৷ তেনেকৈয়ে সি ঠাপ মাৰিব ধৰিলে আধা লিংগ সোমাই কাৰণ মোৰ ফুটাত কাপখাই ধৰিছিল সেইদাল ৷(www.xkamini.com) এনেকৈ অলপ ঠাপ মাৰা পিছত মোৰও ৰস ওলাব ধৰিলে ৷(www.xkamini.com)
মোৰ ৰস ওলাব ধৰাত যোনিখন অলপ মেল খাই যোৱা যেন হ’ল ৷ এবাৰ সি অলপ ৰৈ জোৰকে লিংগটো হেচি ভৰাই দিলে মোৰ যোনিত ৷ মোৰ জীৱ উৰি গ’ল ৷ চকুপানী ওলাই গ’ল ৷ সি লাহে লাহে ওলোৱা সোমোৱা কৰিব ধৰিলে ৷ মোৰ ওঠঁত চুমা খালে ৷ বিড়িৰ গোন্ধত ওকালি আহে কিন্তু বুছৰ খুজতিত সেইবোৰ পাহৰি মইও তাৰ মটহা ক’লা ওঠঁযোৰ চুহিব ধৰিলো ৷ লাহে লাহে বিষ কমি অহাত মইও তলৰ পৰা তপিনাখন দাঙি দাঙি দিব ধৰিলো ৷ তাৰ বাৰি মোৰ পেট পাইছে যেন লাগিছিল ৷(www.xkamini.com) নিজৰ বুছখন কিবা কিবা লাগিছিল ৷ ইমান দাঙৰ বাৰিৰ চোদন আগতে খাই পোৱা নাছিলো ৷ সি বিৰামহীন ভাবে ঠাপ মাৰি আছে ৷ দুৰত দেখিলো তাৰ খুলখালিজনে মামাৰ ল’ৰাটোক লৈ আহি আছে ৷ খৰখৰকৈ আৰু দুটামান ঠাপ মাৰি সি ৰৈ গ’ল ৷ মোৰ বুছৰ ভিতৰত এনে লাগিল যেন সি মুটি দিছে ৷ এসোপামান বিজল মোৰ ভিতৰত ভৰাই সি লুংগিখন পিন্ধি মোক ৰব কৈ দৌৰ মাৰিলে ৷ মোৰ ভাগৰ লগাত চকু মুদি দিলো ৷ অলপ পিচত পিহাত কাৰোবাৰ র্স্পর্শ পাই চকুমেলি চাওঁ যে(www.xkamini.com) খুলখালিজন ৷ মই উঠি বহিব খোজাত সি হেচাঁমাৰি মোক শুৱাই দিলে ৷(www.xkamini.com) “ভিনদেউক দিছা মোকো দিয়া নহ’লে কৈ দিম ” ৷ উপাই নাপাই শুই থাকিলো ৷ সি মোৰ ওঠঁত চুহিব ধৰিলে ৷ দুয়োটা পিহা আটামাৰা দি মাৰি মাৰি ৷ তাৰ নজৰ আছিল মোৰ মেল খাই থকা বুছখনত ৷ অলপ টিপি লৈ সি তাৰ লুংগিখন খুলি দিলে ৷ ইয়াৰ দাল আৰু ক’লা আৰু মোটা ৷ মোৰ মূখৰ ওপৰত বহি সি তাৰ লিংগটো মোৰ মুখত জোৰ কৰি ভৰাই দি হেচিঁ থাকিল ৷ উপাই নাপাই জিভাখনেদি লিকলিকাই দিলো বাৰিৰ আগটো ৷ এইবাৰ সি মোৰ পেন্টিটোৰে বুছখন মচি দিলে ৷ (www.xkamini.com)আগৰজনৰ মাল ওলাই চপচপীয়া হৈছিল ৷ সি পেন্টিটোৰে মোৰ বুছৰ পাপৰি দুটা মেলি ভিতৰৰ মালপানীও টুকি টুকি চাফা কৰিলে আৰু মোৰ দুভৰিৰ মাজত শুই তাৰ লিংগটো যোনিত লগাই দিলে ৷ মই ভৰিদুখন বহলাই দিলো সি দিলে মস্ত এটা ঠাপ ৷ পোৰপোৰকৈ গোটেইদাল সোমাই গ’ল ৷ দুখপাই মই ভৰি দুখন এইবাৰ দাঙি দিলো ৷ সি মজা পালে ৷ মোৰ পিহা টিপি টিপি চুদি থাকিল ৷ এবাৰ মোক উঠাই আঠুকঢ়াই লৈ কুকুৰচোদা দিলে ৷ কতিটো সোমাব খুজিছিল কিন্তু তাৰ প্ৰকান্ড বাবে নোসোমাল ৷ আকৌ মোক শুৱাই লৈ গৰুচোদন দিলে ৷ চুদি চুদি সেইদিনা মোৰ বুছৰ বিষ উঠাই দিছিল ৷(www.xkamini.com) বহুসময় চুদি মোৰ বুছৰ ভিতৰত এসোপা মালপানী পেলাই মোৰ কাষতে শুই দিলে ৷ তাৰপিছত মই মামাৰ ল’ৰাটোক লৈ গুচি আহিলো ৷ দুদিনমান বিষত খোজ কাঢ়িব পৰাই নাছিলো ভালকৈ ৷ ইয়াৰ পিছতো আৰু দুদিন মই পুখুৰীপাৰত গৈছিলো অকলে ৷ সেইদুবাৰো সিহঁতে মোক গৰুচোদন দিছিল ৷ পানীতো চুদিছিল ৷

(Visited 379 times, 59 visits today)

5 thoughts on “Assamese Sex 2017 :: ভিনিহিয়েক আৰু খুলখালিয়েকৰ প্ৰকান্ড শ’লমাছ

  1. mur vindeu e muk kiba baru bukut hat furaise .. baa ghorot thkibo gole vhnce pale jot tot hat die .. mota manuh burr suwali dekhile control nikia hoi ..

  2. মাৰৰ গিদাখন লিখিছ চুদুৰভাই ৷ তোৰ মাৰৰ চাগে ইমান চেক্স বেছি ৷ মাৰৰ কথাখিনিকে ইয়াত অলপ ৰহণ লগাইছ আৰু ৷ পোন্ধৰ বছৰীয়া ছোৱালী এজনীয়ে কেতিয়াও তেনেকুৱা কাম নকৰে ৷ যদি লিখিব ইমানেই মন আছে বাস্তৱ ঘটনা লিখিবি ৷

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *