Lilimai :: Assamese Sex Stories 2017 – ভোকাতুৰ কুকুৰ

এওৰ লগৰ এজনে বহুদিনৰ পৰাই লাইন মাৰি আছিল মোৰ লগত কিন্তু মোক কথাতো কব চান্চ পোৱা নাছিল ৷ এদিন ফেচবুকত চাটিং কৰি থাকোতে কৈ দিলে ৷ তেতিয়াৰ পৰা তেওৰ লগত ফ্ৰী হ’লো ৷ সদাই চাটিং কৰো ৷ লেতেৰা জোকছ বোৰ পঠাই ৷ ময়ো মাজে মাজে দুই এটা বেয়া কথা কোৱা কৰিলো ৷ এদিন ৰাতি সি তাৰ লিংগটো ফটো মাৰি পঠাই দিলে ৷ দেখি মোৰ মন চন বেয়া হৈ গ’ল ৷ ময়ো পেন্টি পিন্ধি মেখেলাখন দাঙি এটা ফটো পঠাই দিলো ৷ সি পাগল হৈ গল ৷ পিছদিনা আহিম কলে ৷ ৰাতিপুৱা লৰাছোৱালি আৰু এও যোৱাৰ পিছত সি আহি ঘৰ ওলাল ৷ মই ভবাই নাছিলো এনেকে যে আহিব ৷ মই গা ধোৱাই নাছিলো ৷ ৰাতিপুৱা দৌৰাদৌৰি হয় বাবে মই সব যোৱাৰ পিছত ফ্ৰিহৈ গা ধোও ৷ তাক কলো বহক মই গাটো ধুই লও লেতেৰা হৈ আছো ৷ সি মোৰ একো কথা নুখুনি মোৰ ওপৰত বাঘে জপিওৱা দি জাপ মাৰি সাবতি ধৰিলে ৷ মই এটা ঘৰত পিন্ধা শ্লিভলেছ নাইটি পিন্ধি আছিলো ৷ নিজকে লেতেৰা লেতেৰা লাগিছিল ৷ মই যিমানে তাক আতৰাব চেষ্টা কৰো সি সিমানে মোক জপটিয়াই ধৰে ৷ গোটেই ৰাতি বোলে মোৰ আধানাঙঠ ফটোখন চাই তিনিবাৰমান পানি গ’ল ৷ মোৰ গাল ডিঙি বাহু সবতে চুমা খাই চেলেকি কামুৰি মোক অস্থিৰ কৰি পেলাইছে ৷ এবাৰ হঠাতে মোৰ হাত খন দাঙি দি কাষলতি তলত মুখখন সোমাই হেচি ধৰিলে ৷ মই তর্কিব পৰাৰ আগতে সি মোৰ গোটেই কাষলতি তলটো চেলেকি চাফা কৰি দিলে ৷(www.xkamini.com) কেদিনমান ৰিমোভাৰ লগোৱা নাই ফলত তাৰে চুলিবোৰ অলপ দীঘল হৈছিল ৷ সি সব জিভাখনেদি খাব ধৰিলে ৷ খাই থাকোতে দুয়োখন হাতেদি মোৰ পোকৰখন মোহাৰি আছিল নাইটিৰ তলেদি ৷ এবাৰ মোৰ পোকৰৰ ফুটাত এটা আঙুলি ভৰাই দিলে আধামান সোমাই গ’ল ৷ মই ভৰি এখন অলপ দাঙা যেন কৰি তাক সুবিধা কৰি দিয়াত সি দুগুন উৎসাহেৰে আঙুলিটো ভৰাই দিয়াত গোটেইটো মোৰ পোকৰত সোমাই গ’ল ৷ মোৰ চকুদুটা মুদ খাই গ’ল ৷ এই চান্ছতে সি নাইটিটো দাঙি মুৰেদি সোলোকাই দিলে ৷ মই মোৰ পতিৰ বন্ধু এজনৰ আগত সর্ম্পুর্ন উলংগ হৈ ঠিয় দি ৰলো ৷(www.xkamini.com) মোৰ দেহৰ প্ৰতিটো ভাজতে সি হাত বুলাই চুহি চেলেকি মোৰ মোচাকখন ৰসে চপচপীয়া কৰি পেলালে ৷ ৰস বৈ মোৰ পোকৰ পাইছিল ৷ সি তেতিয়াও আঙুলিটো পোকৰত সোমাই থৈছিল ৷ তেতিয়া মোৰ দুভৰি মেলাই আছিল ৷ সি মোৰ সন্মুখত আঠুকাঢ়ি মোৰ পেটতো চেলেকি এখন হাতেদি মোৰ বালভর্তি বুছখন মোহাৰি আছিল ৷ এবাৰ সি মোৰ দুভৰিৰ মাজেদি পাৰ হৈ গ’ল ৷ এইবাৰ মোৰ পাছফালটো তাৰ সন্মূখত ৷ মুখখন দুইখন তপিনাৰ মাজত হেচি জিভাদি চুব খুজিছিল ৷ কিন্তু মোৰ তপিনাৰ দাবনা দুখন দাঙৰ বাবে পৰা নাছিল ৷(www.xkamini.com)
মোৰ তপিনাৰ দাবনা দুখন দাঙৰ বাবে তাৰ জিভাখন ভিতৰত যোৱা নাছিল ৷ অলপ আগফালে হাউলি দিয়াত মোৰ পিছফালটো মেল খাই গল ৷ সি দুয়োহাতেদি মোৰ দাবনা দুখন ফাক কৰি একেবাৰে ফুটাত জিভাদি চেলেকিব ধৰিলে ৷ ভোকাতুৰ কুকুৰৰ দৰে মোৰ গোটেই কতিখন খালে ৷ সুখত মোৰ চকুপানী ওলাই গৈছিল ৷ ইফালে মোৰ মৌচাক ৰসে চৌ চৌ ৷ থাকিব নোৱাৰা হৈ তাক ঠেলা মাৰি মজিয়াত পেলাই দি তাৰ সব কাপোৰ কানি টানি আজুৰি খুলি দিলো ৷ মস্ত ঢেকীঠোৰা দাল দেখি মোৰ হিতাহিতজ্ঞান হেৰাই গৈছিল ৷ একো নাভাবি নিচিন্তি তাৰ সেইদালত মৌচাকখন লগাই হাগিব বহাদি বহি দিলো ৷ পোৰপোৰকৈ গুৰিলৈ সোমাই যোৱাতহে অলপ শান্তি পালো ৷(www.xkamini.com) অলপো সময় নষ্ট নকৰি ঘপাঘপ ঠাপ মাৰিলো ৷ তাৰ অৱস্থা আৰু তঠৈবছ ৷ দাত মুখ কামুৰি ককাল দাঙি আছে চকু মুদখোৱা ৷ ২/৪ ঠাপ দিউতেই সি আস আসকৈ উঠিল ৷ কি হ’ল সুধিব খোজোতে গম পালো মোৰ মৌচাকত তাৰ ঢেকীঠোৰাই বমি কৰিছে ৷ মই খপকৈ কতিখন দাঙি দিলো ৷ তেতিয়াও তাৰপৰা গোটা গোটা ৰস চিৰিক চিৰিককৈ মাৰি আছিল ৷ তাৰ পেট আৰু বালবোৰত ছেম্পু সনাৰ দৰে হৈছিল ৷ সব চেলেকি চাফা কৰি দি মই তাৰ ওপৰত শুই দিলো ৷ অলপ সময় তেনেকে থাকি তাৰ সেইদাল এইবাৰ গুৰিলৈ মুখত ভৰাই ল’লো ৷ সৰু হৈছিল বাবে গোটেইদাল আৰামত মুখত ধৰিছিল ৷ গুটি চুটি সব খোৱাত আকৌ তাৰ ঢেকীঠোৰাই ৰূদ্ৰৰূপ ধৰিলে ৷ তাক আৰু অলপ গৰম উঠাবৰ বাবে মই মোৰ পোকৰটো তাক দেখাকৈ মুখৰ আগত নচাই নচাই তাৰ লিংগ চুহি থাকিলো ৷ সি থাকিব নোৱাৰা হৈ মোক তেনেকৈ ৰাখি মোৰ তলৰ পৰা ওলাই চিধা মোৰ মৌচাকখনত তাৰ সেইপাট ভৰাই অলপ দেৰি হেচি ধৰি থাকিল ৷ তাৰপিছত যি ঠাপ আৰম্ভ হ’ল সেয়া গধুলিলৈ চলি থাকিল ৷ মাত্ৰ ঠাইবোৰ সলনি হ’ল (www.xkamini.com)৷ কেতিয়াবা মোক মৌচাকত, কেতিয়াবা মোৰ পোকৰত, কেতিয়াবা মোৰ মুখত ৷ আৰু কেতিয়াবা কিটচেনত, কেতিয়াবা বাথৰুমত, কেতিয়াবা বেদৰুমত, কেতিয়াবা স্ট’ৰ ৰুমত, কেতিয়াবা দ্ৰয়িং ৰুমত ৷ মুঠতে গোটেই দিনটো মোক বজালে ৷ একমিনিটৰ বাবেও অকলে এৰা নাই ৷ মুটিব যাওতেও লগত গৈছে ৷ প্ৰথমতে লাজ লাগিছিল কিন্তু পিছত সহজ হৈ পৰাত তাক সন্মুখত বহাই দুভৰি মেলি সি দেখাকৈ ঠিয় হৈও মুটিছো ৷ তাৰ দিনটোত ৪বাৰ পানী গ’ল ৷ মোৰ যে কেইবাৰ গ’ল হিচাবে নাই ৷ সি আটাইকেইবাৰে মোৰ ভিতৰত পেলাইছিল ৷ পিছদিনা এটা i pill খাব লগা হৈছে ৷ (www.xkamini.com)তিনিদিনলৈ বিষাই আছিল বিষেশকৈ পোকৰৰ ফুটাতো ৷

(Visited 1,073 times, 22 visits today)

12 thoughts on “Lilimai :: Assamese Sex Stories 2017 – ভোকাতুৰ কুকুৰ

  1. mai madarchod hoon meri momy duniya ki sabse badi randi hai

    mai bahen chod bhi hoon
    momy ki chuda aur bahrn ki gaand fadni ho to
    wtsp pr add karo

    730987****

  2. mai jab apni mom ki gaand pahli baar mara thaa to mom ki chillahat se bahen aa gai ar tab usko bho chodna pada tjaaa

    log mujhe madarchod kahte hain to mujhe bahut achaa lagta hai

    730987****
    wtsp pr mom sr baat karo

    mai randi kusum ki aullla aur bahen chod shivam chaturvedi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *