logor 2r sexy maak k gida marilu :: Assamese New Sex

মোৰ নাম জীবন , বয়স 24 বছৰ ৷মই আজি আপোনালোকৰ আগত মোৰ জীবনৰ এটা ঘটনা কবলৈ বিছাৰিচো৷মই এবাৰ গৰমৰ বন্ধত এটা বিশেষ কাৰণত মোৰ বন্ধু এজনৰ ঘৰত দুদিনমান থাকিব লগীয়া হয়৷ সিহতৰ ঘৰ খনৰ লগত মোৰ এক সুন্দৰ সর্ম্পক গঢ়ি উঠে ৷ বন্ধুৰ মাক জনী সাংঘাতিক সেক্সি আছিল৷ তেও কথা কম কৈছিল কিন্তো চাৱনি ভালকৈ দিছিল৷ তেওৰ চাৱনিতো আবেদনময়ী আছিল৷ মিচিক মাচাক হাহিয়ে মোক পাগল কৰি দিছিল৷মই তেওৰ লগত লাজ লাজ কৈ কথা পাতিছিলো৷এদিন বন্ধুজন মোক ঘৰত থৈ বজাৰলৈ গল৷ ঘৰত কেবল মই আৰু তাৰ মাক৷ মই টিভি লগাই চাই আছিলো৷ মাক আহি মোক চাহ একাপ দিলে৷ চাহ কাপ দিওতে তেও অলপ হাওলিছিলে , তেনেকুৱাতে মই তেওৰ দুদু দুটাৰ আধা দেখি গলো৷ ৱাহ কি বগা বগা দুদু৷ তেও এটা পাতল জিলমিলিয়া মেক্সি পিন্ধি আছিল৷ মোক চাহ দি তেও পাকঘৰলৈ গ’ল৷ কিন্তো মোৰ সেক্স উঠি গল৷মই অলপ সাহস কৰি পাকঘৰলৈ উঠি গলো৷: ” খোড়ী কি ৰান্ধিছে?: অহ জীবন, এই মাছৰ জোল বনাইছো৷এইবুলি কৈ তেও কেৰহীৰ ধাকন খন দাঙিলে ৷ মই চিধা গৈ পাছফালৰ পৰা তেওৰ দুদু দুতা টিপি দিলো৷: কি কৰিছা এইবোৰ জীবন?( তেও লাহেকৈ কলে): যি কৰিছো কৰিছো আৰু নধৰিব একো ( সাহস পাই ময়ো কলো)তাৰ পিছত আৰু মোক পাই কোনে৷ ইচ্ছামতে টিপিলো৷ তাৰপাছত মই তেওৰ মাক্সিটো খোলি দিলো৷ অকল ব্ৰা আৰুপেন্টিত তেওক অপেশ্বৰী যেন লাগিছিল ৷ মই আৰু ৰব নোৱাৰিলো, তেওক দাঙি লৈ বেদৰুম পালো আৰু বিছনাত পেলাই দিলো৷ তেও “আহ” বুলি চিঞৰি দিলে, মই পাত্তা নিদি তেওৰ ব্ৰাটো খুলি দিলো৷ ৱাহ কি দুদু, মই ৰৈ নাথাকি চুপিবলৈ আৰম্ভ কৰি দিলো৷ কি যে মজা, দুদু চুপি মজা লোৱাৰ পিছত মই তেওৰ গোটেই গা টো চেলেকিলো আৰু কামুৰিলো৷ তাৰ পিছত তেও ঘপহকৈ উঠি দিলে৷ মই ভয়ে খাই গলো, ” কি বা হ’ল”৷ কিন্তো তেওমোতকৈও ওস্তাদ, তেও ফতকৈ মোএ পেন্ট আৰু আন্ডাৰপেনট দুইটা খুলি দিলে আৰু মোৰ লিংগ টো উলিয়াই চুপিবলৈ লাগি গ’ল৷ মোৰ যে কিমান মজা লাগিছিল ! ৷মই ইচ্ছামতে তেওৰ মুখত লিংগ টো মাৰিলো, তাৰপিছত মই তেওৰ পেন্টিতো খোলি দিলো৷ কি ধুনিয়াকৈ চাফা কৰি ৰাখিছিল তেও বুছখন!মই মোৰ লিংগ টো লাহেকৈ তেওৰ বুছ খনত অলপ ভৰাই জোৰেৰে হেচি দিলো৷ তেও “আহ বুলি চিঞৰ এটা মাৰি দিলে৷ তাৰপিছত মই লিংগটো অগা পিছা কৰিবলৈ ধৰিলো৷ কি যে মজা লাগে!, মই লাহে লাহে স্পীড বঢ়াই দিলো৷ তেও ও ” আহ আহ ” কৰি চিঞৰি গৈ থাকিল৷ মই বহুত সময় চুদিলো, একোবত ঘপহকৈ মোৰ মালপানী পৰি গ’ল৷ তাৰ পাছত মই লিংগ টো উলিয়াই তেওৰ মুখত ভৰাই দিলো আৰু অলপ দেৰি মুখত মাৰিলো৷তেনেকুৱাতে গেট খোলাৰ আৱাজ দিলে৷ মই ফটকৈ পেন্ট কেইটা পিন্ধি টিভি ৰুমলৈ দৌৰ মাৰিলো, আৰু তেও কাপোৰ কেইটা বুটলি বাথৰুমলৈ সোমাই গ’ল৷

(Visited 74 times, 6 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *