University r sirr logot sudasudi :: Assamese New Sex Story

আমি ৰূমতে খোৱা বোৱা কৰিলো৷ অলপ পাছত ৱেইটাৰ আহি প্লেটবোৰ লৈ গলহি৷ সি ভালকৈয়ে বুজি পাইছিল যে মোৰ ককালৰ তলৰচোৱা উলংগ হৈ আছিল৷ তাৰ চকু যেন মোৰ গাৰপৰা আতৰি নাযাবই৷ সি চাগে এতিয়া গৈ ভালকে মোৰ কথা ভাবি হাত মাৰিব৷ ভাত খোৱাৰ কিছু সময় পাছত মানে তেতিয়া নিশা ১০৷৩০ মান হৈছিল চাগে৷ চাৰে তেওঁৰ লেপটপতো অন কৰিলে৷ বিচনাৰ ওপৰতে অন কৰিলে৷ মই বিচনাতে বহি আছিলো৷ তাৰ পাছত আকৌ পেন্ট আৰু চাৰ্ট খুলি উলংগ হৈ ললে৷ লেপটপটোত এখন ফিল্ম লগাই দিছিল৷ “ব্লুফিল্ম”৷ মই আগতে কেতিয়াও ব্লুফিল্ম চাই পোৱা নাছিলো৷ কিন্তূ চোৱাৰ হেপাহ আৰু ইচ্ছা বহুত দিনৰ পৰাই আছিল৷ চোৱাৰ সুবিধাহে কেতিয়াও পোৱা নাছিলো৷ প্ৰথম দৃশ্য (চীন) ওসঃ কিযে দৃশ্য৷ এজন প্ৰকান্ড নিগ্ৰো ক’লা মানুহে এজনী সৰু ব’গা ছোৱালীক কি জঘন্যভাৱে পোকৰৰ ফুটাত লিংগ সুমাই সম্ভোগ কৰিছিল৷ মই তধা লাগি চাই থাকিলো৷ চাৰে বিচনাৰ এটা মুৰৰ (শিতানৰ) ফালে গৈ দুই খন ভৰি মেলি বহি ললে৷ উলংগ হৈ৷ তেওঁৰ লিংগটো টনটনিয়া হৈ থিয় হৈ আছিল৷ হয়্তো উত্তেজক টেবলেট খাই তেওঁ আকৌ সাজু হৈছিল৷ মোক তেওঁৰ কাষলে মাতিলে৷ মাতিলে মানে৷ দুই খন ভৰিৰ মাজত মোক বহুৱাই ললে৷আৰু লাহেকৈ মই পিন্ধি থকা কুৰ্তাতো খুলি পেলালে৷ মই আকৌ নাঙঠ হৈ গলো৷ চাৰে মোক তেওঁৰ দুই খন ভৰিৰ মাজত৷ ঠিক লিংগটোৰ ওপৰতে বহুৱাই লৈ তেওঁৰ এখন হাতেৰে পিচফালৰ পৰা সাৱতি ধৰিলে৷ মোৰ পিয়াহ দুটা মৃদু মৃদু কৈ মোহাৰি দিলে৷ দুগ্ধ গ্ৰন্থি (নিপল) কিটাও আঙুলিৰে পিটিকি দিলে৷ মোৰ ডিঙিত, কাণৰ লতিত, গালত চুমা খাবলৈ ধৰিলে৷ ইফালে সন্মুখৰ লেপটপৰ স্ক্ৰীণত ব্লুফিল্মৰ দৃশ্য দেখি মোৰো ভীষণ যৌন উত্তেজনা হৈছিল৷ চাৰেতো নিজে দুবাৰ বীৰ্য্য ত্যাগ কৰিছিলেই, কিন্তূ মোৰযে যোনিত তেতিয়ালৈকে এবাৰো লিংগৰ এটা খোচো পৰা নাছিল৷ মোৰ যোনিৰ পিৰপিৰনি খুব বেচি হৈছিল৷ চাৰক কবলৈ মন গৈছিল৷ “মোক সোনকালে সম্ভোগ কৰক৷ মোৰ যোনিখন ফালি পেলাওক৷” মোৰ পিয়াহ নিপলচ, কাণ, ডিঙি আৰু গালত চাৰৰ উষ্মা ভৰা স্পৰ্শ পাই মই থাকিব নোৱাৰ হৈ গৈছিলো৷ চাৰেও বুজি পাইছিল যে মোৰ যৌন উত্তেজনা বেচি হৈ আহিছে৷ উশাহ ঘন হৈ আহিছিল৷ চাৰে মোক সুধিলে৷ ______________________________
কি হল? চেক্স উঠিছে নেকি? মই মুখেৰে একো নামাতিলো৷ ওঠযোৰ কামোৰি সামান্য মুৰ দুপিয়ালো৷ চাৰে আকৌ সুধিলে৷ আগতে ব্লুফিল্ম চাইছনে নাই? মই মুৰতো লৰায়েই উত্তৰ দিলো “নাই চোৱা” চাৰে এইবাৰ এখন হাতেৰে মোৰ পিয়াহ দুটা জোৰকে মোহাৰি আন্খন হাতৰ এটা আঙুলি মোৰ যোনিত সোমোৱাই দিলে৷ আহঃ মই উত্তেজনাত চিঞৰি দিলো৷ চাৰে আঙুলিতো ওলোৱা সোমোৱা কৰি থাকিল৷ মই সুখতে লেবেজান হৈ চাৰৰ গাতে হাওলি লেতুহেতু হৈ গলো৷ চাৰে কলে৷ “বলা৷ তুমি শুই দিয়া৷তোমাৰ মৌচাকৰ মৌ বহুত হৈছে৷ এতিয়া মৌচাক খন ফালিব লাগিব৷ মই বুজিলো৷ চাৰে এইবাৰহে মোৰ যোনিত সম্ভোগ কৰিব৷ মোৰ ইতিমধ্যে ধৈৰ্য হেৰাই গৈছিল৷ এনেকোৱা লাগিছিল আৰু ৰখি থাকিব নোৱাৰো৷ সোনকালে লিংগৰ খোচন নাখালে মই পাগল হৈ যাম৷ দাত ওঠ কামোৰি কোনোমতে মই নিজকে কন্ট্ৰল কৰি আছিলো৷ কিছু সময় আগতেযে চাৰে মোৰ পোকৰত লিংগ সোমোৱাই উত্পীড়ন কৰিছিল৷ সেইয়াও এতিয়া ভাল লগা হৈ গৈছে৷ চাৰে কোৱাৰ লগে লগে মই বিচনাত লম্ব হৈ ওপৰলৈ মুখ কৰি শুই দিলো৷ ভৰি দুখন নিজেই মেলি ধৰি যোনিখন পাতি দিলো৷ চাৰো উঠি আহি মোৰ দুই ভৰিৰ মাজত ককাল তো সোমোৱাই তেওঁৰ স্ফীত লিংগৰ আগটো মোৰ যোনিৰ মুখত স্থাপন কৰিলে৷ চাৰে মোক বহুত তড়পাই আছিল৷ তেওঁ লগে লগে লিংগটো সোমোৱাই দিয়া নাছিল৷ মোৰ গাৰ ওপৰত হাওলি পৰি মোৰ গালে মুখে চুমা খাইছিল৷ ওঠযোৰ চুহি দিছিল৷ মোৰ ডিঙিত কাণত কামোৰি মোক আৰু বেচি উত্তেজিত কৰিছিল৷ মোৰ অত্যন্ত “চেক্স উঠিছিল৷” তাতকৈ বেচি আৰু কিযে কৰিছিল৷ চাৰে মোৰ দুই খন হাতৰ বাহুদুটা ওপৰলৈ উঠাই৷ মোৰ কাষলতিৰ ভিতৰতো জিভাৰে চেলেকি পেলাইছিল৷ মই পাগল হৈ গৈছিলো ৷ চাৰৰ প্ৰতি থকা খং ৰাগ নোহোৱা হৈ গৈছিল৷ এনে লাগিছিল যে তেওঁ যদি কয় মই আকৌ এবাৰ তেওঁৰ সমস্ত বীৰ্য্য গিলি পেলাব পাৰিম৷ তেওঁ যদি কয় মই এবাৰ দুবাৰ কিয়৷ যিমান বাৰ কয় সিমান বাৰ মোৰ পোকৰতো তেওঁক পাতি দিব পাৰিম৷ কিন্তূ এই মুহুৰ্তত লাগে লিংগৰ খোচন মোৰ যোনিৰ অন্তৰ্দেহত৷ চাৰক মই কবলৈ বাধ্য হলো৷ ” প্লিজ চাৰ৷ কাম তো কৰক৷ মই নহলে মৰি থাকিম৷” চাৰে তাৰ পাছতহে লিংগটো ডাঙি মোৰ যোনিত এটা প্ৰছন্ড খোচ মাৰিলে৷ আহঃ কিযে খোচ৷ মই স্বৰ্গ সুখ পাই গৈছিলো৷ আনন্দতে চাৰক জোৰকে সাৱতি ধৰিছিলো৷ মোৰ দুই ভৰিৰে জপতিয়াই ধৰিছিলো তেওঁৰ ককালতো৷
লিংগটো সোমোৱাই লৈ চাৰে খপ খপ কৈ মোক চুদিবলৈ ধৰিলে৷ প্ৰথমে লাহে লাহে৷ তাৰ পাছত গতি বাঢ়ি গল৷ তপিনা ডাঙি লম্বা লম্বা খোচ দিয়ে৷ লিংগটো গুৰি লৈকে সুমাই যাই আকৌ ওলাই আহে৷ আকৌ সুমাই যাই৷ পক পক ফচ ফচ কোনোবা সময়ত চুটি চুটি ঘন ঘন খোচ দিয়ে৷ আকৌ কোনোবা সময়ত দীঘল দীঘল খোচ দিয়ে৷ মোৰ কোমল যোনিখন কামৰসেৰে ভৰি চপচপীয়া হৈ গৈছিল৷ খোচন বিলাকত এটা ফচক ফচক পেৰেক-পেৰেক শব্দ কৰিছিল৷ ৷ মোৰ ককালৰ নিম্নভাগত অদ্ভুত চৰচৰনি এটা হৈ আহিছিল৷ ভৰি দুখন চেপি ধৰি যোনিখন সংকুচিত হৈ আহিছিল৷ লিংগটো তীব্ৰ গতিত ওলোৱা সোমোৱা কৰি আহিছিল৷ আঃহ৷ মোৰ যোনিৰ ভিতৰৰ পৰা চিৰিক চিৰিক পানী ওলাই আহিছিল৷ মোৰ যোনিয়ে আচল পানী এৰি দিছিল৷ অঃহ কিযে সুখ৷ এনেকোৱা সুখ সদায় পোৱা নাযায়৷ প্ৰত্যেক বাৰ সম্ভোগ কৰোতে এনে সুখ নাপাও৷ লিংগৰ খোচন খালেই যোনিৰ পানী সদায় নোলায়৷ সেইদিনা ওলাইছিল৷ ভীষন ভাল লাগিছিল৷ এই কণসুখৰ কাৰণেইতো মই চাৰৰ প্ৰস্তাৱটোত সন্মতি দিছিলো৷ কেই মুহুৰ্তৰ পাছত চাৰেও বীৰ্য্য এৰি দিছিল৷ মই ঠিক ভালকৈ ধৰিব পৰা নাছিলো৷ হয়্তো ৩/৪ ঘনতাৰ ভিতৰতেই দুই তিনিবাৰ বীৰ্য্য ত্যাগ কৰাৰ বাবে শেষৰবাৰ বেচিকৈ নোলাল চাগে৷ তাৰ পাছত ৰাতিতো আমি দুই জনেই একেখন বিচনাতে দুফালে দুটা শুই থাকিলো৷ ৰাতি তো আৰু চাৰে মোক আমনি নকৰিলে৷ তেওঁৰ চাগে যৌন সন্তূষ্তি সম্পুৰ্ণ হৈ গৈছিল৷ পিচদিনা পোৱা উঠি মুখ হাত ধুই ৰূমতে ব্ৰেকফাষ্ট কৰিলো৷ চাৰে ব্ৰেকফাষ্টৰ পিচত একেলগে বাথৰুমত গা ধোৱাৰ কথা কলে৷ কলে যে বাথৰুমত এটা চৌব্বাচ্ছা (বাথটাব) আছে৷ তাতে দুইতাই গা ধুম৷ মই আগতে কেতিয়াও বাথটাবত গ ধোৱা নাছিলো৷ সেইবুলিয়েই চাৰৰ লগত একেলগে গা ধুম নে? যি কি নহওক পাছত দুইজনেই একেলগে গা ধুবলৈ বাথটাবতোত সোমালো৷ পানী ভৰাই দি চাৰ লম্বা হৈ পৰি দিলে৷ মোক তেওঁৰ গাৰ ওপৰত ওলোটা কৈ পৰিব দিলে৷ আমাৰ দেহৰ সম্পুৰ্ণ অংশই পানীৰ তলত৷ কেৱল মাথা দুটাহে ওলাই আছিল৷ চাৰে মোক সাৱতি ধৰি মোৰ দেহ তো পিটিকি মোহাৰি মৰম কৰিব ধৰিলে৷ ময়ো চাৰৰ গাতো সাৱতি তেওঁৰ বুকুত মোৰ পিয়াহ, পেটত পেট, ককালত ককাল লগাই আৰু মোৰ যোনিত তেওঁৰ লিংগটো ঘঁহাই মৰম কৰি থাকিলো৷ লাহে লাহে আমাৰ দুইতাৰে যৌন উত্তেজনা বেচি হৈ আহিবলৈ ধৰিলে৷ চাৰে কলে৷ “তুমি ককাল তো ডাঙি মোৰ বাৰিডাল ভৰাই লোৱা৷ এইবাৰ তুমি মাৰা৷ মোৰ কালি মাৰি মাৰি ভাগৰ লাগি গল৷” ______________________________
মই ককাল ডাঙি লিংগটো হাতেৰে ধৰি পানীৰ তলতে মোৰ যোনিৰ মুখত লগাই ললো৷ সেইটো ইতিমধ্যে ডাঙৰ হৈয়েই আছিল৷ তাৰ পাছত বহি দিলো৷ লিংগটো সুমাই গল৷ মই ককাল উঠা নমা কৰি আপ ডাউন কৰিব ধৰিলো৷ বেচি কৈ উঠা নমা কৰোতে বাথটাব তোৰ পৰা পানী চিটিকি বাহিৰত পৰিব ধৰিলে৷ নাই এনেকৈ পানী ভৰাই বাথটাবৰ ভিতৰত সম্ভোগ কৰিব নোৱাৰি৷ মই চাৰৰ গাতো জোৰকে সাৱতি ককালতো অগা পিছা কৰি যোনিৰ ভিতৰত সুমাই থকা লিংগটো ঘঁহালো৷ অলপ হলেও মজা লাগে৷ কিন্তূ আছল খুন্দাতো নাখালে ভাল নালাগে৷ চাৰেও গম পাইছিল৷ বাথটাবত পানীৰ ভিতৰত লিংগ সঞ্চালন কৰিব নোৱাৰি৷ চাৰে কলেঃ বলা বিচনালৈ যাও৷ আজি এবাৰ আকৌ ভালকে কৰি লও৷ দুইতাই বাথটাবৰ পৰা উঠি প্ৰথমে শাৱাৰৰ তলত একেলগে গাতো ধুই ললো৷ চাৰে মোৰ দেহতো সাৱতি পিটিকি মৰম কৰি ধোৱাই দিলে৷ গা ধুই বাথৰুমতে এখন টাৱেলেৰে চাৰে নিজেই মোৰ গাতো মচি দিলে৷ তাৰ পাছত মোক ডাঙি কোলাত উঠাই ললে৷ মই মোৰ দুই খন ভৰিৰে তেখেতৰ ককালত কেৰেপা মাৰি ধৰিলো৷ চাৰৰ হাত দুখন মোৰ তপিনাৰ তলত আৰু মই দুই হাতেৰে চাৰৰ ডিঙিত জপতিয়াই ধৰিলো৷ বোকোচাত উঠাই চাৰে মোক বেডৰূমতোলৈ লৈ আহিলে৷ আহিয়েই বিচনা খনৰ কাষৰ ফালে শুৱাই দিলে৷ মোৰ দুই ভৰিৰ মাজত চাৰৰ ককাল৷ তেখেতে মজিয়াতে থিয় হৈ লিংগটো মোৰ যোনিত সোমোৱাই মাৰিবলৈ ধৰিলে৷ মোৰ দেহাৰ ওপৰ ভাগ ককালৰ ওপৰ ভাগ বিচনাত পেলাই থৈ আৰু ভৰি দুখন কোছাই ওপৰলৈ উঠাই থৈছো৷ চাৰে মজিয়াত থিয় হৈ ককাল সঞ্চালন কৰি আছে৷ তেওঁ বেচি কৈ জোৰ দিবৰ কাৰণে নিজৰ এখন ভৰি বিচনাৰ ওপৰত উঠাই ললে আৰু লিংগ মাৰিবলৈ ধৰিলে৷ খচ খচ ফচ ফচ খচ খচ ফচ ফচ৷ মোৰো উত্তেজনা বাঢ়ি আহিছিল৷ তেনেকে প্ৰায় ৫ মিনিট মান লিংগ চলোৱাৰ পাছত চাৰ ৰখি গল৷ তেওঁ মোক বিচনাৰ মাজলে টানি দীঘল কৈ শুৱাই দিলে৷ নিজেও বিচনাৰ ওপৰলৈ উঠি আহিল৷ মোৰ দুই ভৰিৰ মাজত পিছফালে গৈ আঠু কাঢ়ি ললে৷ মই ভাবিলো চাৰে সাধাৰনতে মতা মাইকীয়ে সম্ভোগ কৰাৰ দৰে (মিচনাৰী পজিচন) কৰিব চাগে৷ কিন্তূ চাৰে মোৰ দুই খন ভৰি ডাঙি নিজৰ বাহুৰ ওপৰত উঠাই ললে৷ ভৰি দুখন মোতোকাই তেওঁ এটা গাৰু (পিল্ল) মোৰ তপিনাৰ তলত ভৰাই দিলে৷ তাৰ পাছত চাৰে লিংগটো হাতেৰে মুঠি মাৰি মোৰ পোকৰৰ ফুটাতোতহে লগালে৷ মই ভাবিলো৷ চাৰে কি কৰে? তাত কিয় লগাইছে? যোনিত কিয় নোসোমোৱাই? চাৰে লিংগটো পোকৰৰ ফুটাতোত হেচি ধৰিলে৷ মই কষ্ট পাই চিঞৰি দিলো৷ “চাৰ প্লিজ তাত নভৰাব মই দুখ পাইছো প্লিজ চাৰ৷” চাৰে মোৰ কথালৈ কেৰেপ নকৰিলে৷ তপিনা দুটা বহলাই মেলি ধৰি আকৌ হেচি ধৰিলে৷ মই এটা চেপা মাতেৰে আকৌ কলো৷ “প্লিজ চাৰ আগফালে কৰকনা তাত বিষাই৷ কালিও বহুত বিষাইছিল৷ আঃহ প্লিজ৷”চাৰে মোৰ কাতৰ মাত শুনি এইবাৰ উত্তৰ দিলে৷ চাৰঃ একো নহয় দিয়া৷ অলপ সহ্য কৰা৷ কালি কৰিছো দেখোন৷ আচলতে তোমাৰ এইটো ফুটা বেচি টাইট৷ কালি কৰি বহুত ভাল লাগিছিল৷ অকণমান মাৰি লও৷ ইমান ধুনীয়া পোকৰ এটা মই আকৌ বা কেতিয়া পাও৷ নাকন্দিবা মই লাহে লাহে মাৰিম৷ মই বুজিলো৷ চাৰে মোক এৰি নিদিয়ে৷ তাতেই কৰিব৷ মই দাত ওঠ কামোৰি চকু মুদি সহ্য কৰিবলৈ চেষ্টা কৰিলো৷ নিজেই হাত দুখন তললৈ নি তপিনা দুটা মেলি ধৰি চাৰৰ লিংগটো সোমোৱাত সহায় কৰিলো৷ নহলে উপায় নাই৷ বিৰাট বিষাই৷ পোৰনি উঠে৷ চাৰে লিংগটো হেচি হেচি আগটো সোমোৱালে৷ তাৰ পাছত লাহে লাহে অগা পিছা কৰি অলপ অলপ কৰি সোমোৱাই গৈ থাকিলে৷ মোৰ বিষতোও লাহে লাহে কমি আহিছিল৷ চাৰৰ লিংগটো প্ৰায় আধাতকৈ বেছি সোমাই যোৱাৰ পাছত তেওঁ মোৰ গাৰ ওপৰত হাওলি পৰিল৷ ভৰি দুখন কান্ধত উঠাই মোক এনেকে মেৰিয়াই লৈছিল ভাৱ হৈছিল মোৰ ককালতো ভাঙি যাব৷ তাৰ পাছত তেওঁ নিজৰ তপিনা উঠাই জোৰ জোৰ কৈ লিংগটো মাৰিবলৈ ধৰিলে৷ পোকৰৰ ফুটাতো টাইট হোৱাৰ বাবে সহজতে লিংগটো ওলোৱা সোমোৱা নকৰে৷ তথাপিও চাৰে যিমান পাৰে লিংগ চলাই আছিল আৰু মই বিষত পোৰনিত কেকাই আছিলো৷ কোনোমতে মাততো উলিয়াই কলো৷ “চাৰ প্লিজ মোৰ ভৰি দুখন মেলিবলৈ দিয়কচোন৷ খুব কষ্ট পাইছো৷” চাৰে উত্তৰ দিছিল৷ “এনেকে ভাল লাগিছে৷ খুব টাইট লাগিছে৷ ৰবা আৰু অকণমান মাৰি লও৷ মোৰ পানী ওলাবই৷” চাৰে আকৌ মাৰিবলৈ ধৰিলে৷ মোৰ এনে লাগিছিল যে আজি মোৰ পোকৰতো সচাকৈয়ে ফালি পেলাব৷ মই থুনথুনাই কান্দিবলৈ ধৰিলো৷ মোৰ কান্দোন শুনি চাৰ ৰৈ গল৷ তেওঁ কলে “ঠিক আছে, তুমি ওলোটা হৈ লোৱা কষ্ট কম হব
লিংগটো উলিয়াই দিলে৷ মই ওলোটা হৈ৷ তপিনা দুটা ডাঙি অকণমান আঠু কাঢ়ি দিলো৷ এইবাৰ চাৰে আকৌ মোৰ পোকৰৰ ফুটাত লিংগটো সোমোৱাই আঠু কাঢ়ি লিংগ মাৰিবলৈ ধৰিলে৷ মোৰ ককালত দুইখন হাতেৰে মেৰিয়াই লৈ প্ৰায় ৫ মিনিট মান লিংগ চলোৱাৰ পাছত চাৰে মোৰ পোকৰৰ ভিতৰতে বীৰ্য্য ত্যাগ কৰিলে৷ চাৰে মুঠতে দুই দিনৰ ভিতৰত চাৰিবাৰ মোৰ তিনিটা ফুটাত (মুখ, যোনি আৰু পোকৰত) বীৰ্য্য উলিয়াই অৱশেষত মোক এৰি দিলে৷ সেইদিনাই আবেলি আমি উভতি আহিলো৷ মই তুলিকাক লগ কৰি একেলগে হোস্টেল পালোহিঁ৷ তুলিকাই মোক একো সোধা নাছিল৷ হয়্তো চাৰে সুধিবলৈ মানা কৰিছিল৷ দুদিনৰ পাছত আমাৰ বিহুদল নিৰ্বাচন হল৷ ময়ো চিলেক্ট হলো৷ আৰু ২০ দিনৰ পাছত দিল্লীলৈ গলো৷ তাত গৈও এটা সৰু ঘটনা হৈছিল৷ The end

(Visited 89 times, 8 visits today)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *